Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BOX od BSR ?? Co o tym myslicie??


trawa1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, co myslicie o zalozeniu takiego boxa do TDI??? Czy to bezpieczna metoda podniesienia mocy??:naughty::naughty:

http://www.bsr-performance.pl/-t3_4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie box to urządzenie które wgrywa ci gotowca do ecu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale podpinasz tylko na czas wgrywania wiec ingerujesz i tak w ECU kosztuje pewnie nie współmiernie więcej niż mod np u Rogala wiec niema sesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dziadowac:wink:

tyle pisze sie o tym na forum. zapisac sie na grupowy za 900-1000 zł do rogala czy Roberta z tuna albo do patroxa( zalezy z jakiegos regionu polski) i nie ma problemów z autem, a nie jakies Boxy, rezystory, i sofciki po stodołach:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadowac nie dziaduje bo 100 zl to nie kosztuje, po drugie pudeleczko jest zrobione przez firme, grupe ludzi ktorzy napewno tez maja jakies o tym pojecie:wink::wink:

Zreszta przeciez kazdy zrobi co zechce, ale pytam bo moze ktos mial z tym stycznosc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie pudeleczko jest zrobione przez firme, grupe ludzi ktorzy napewno tez maja jakies o tym pojecie:wink::wink:

Ale nadal jest to gotowiec a nie modyfikacja twojego softu jaka oferują ludzie którzy również maja pojecie i są wstanie sprawdzić efekt na hamowni i zrobić poprawkę jak coś nie pójdzie. A do ludzi od pudełeczka możesz sobie jedynie zadzwonić;P a podejżewam ze kosztuje ze 4-6razu więcej niż program u Rogala np. Jeśli chcesz mieć więcej niż jeden program możliwe ze twój sterownik da taka możliwość ja mam tak u siebie ze po adaptacji vagiem mam inna moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do boxa dokładają hamowanie pojazdu???? ....nawet nie będziesz wiedział na czym jeździsz...........żadne cud boxy....... jedź do kogoś na "grupowy" będziesz miał zdiagnozowane auto, przyzwoity program i wykres z hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz u rogala byłem 2 razy... czyli z 1000 km zrobiłem:wink: i nie czuje ze to było przeszkoda, ale 50 kkm , motor dostaje po d*pie i zyje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...