Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie narzekam :)

Opublikowano

propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma :decayed: osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi :facepalm: niech kupią ori :banan:

Opublikowano
  • Autor
propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma :decayed: osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi :facepalm: niech kupią ori :banan:

No to ja tego nie rozumiem dlaczego tak jest. Miejsce osadzenia włącznika jest profilowane ale jakby się człowiek uparł to pewnie da radę to zmodzić.

Opublikowano

wyjścia są w sumie dwa...

Opublikowano
  • Autor

????

Opublikowano

Flagi :facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To był zryw narodu ;) A ty pewnie byłeś obrażony na cały świat bo nasza repra ciula ugrała i nie chciałeś sobie robić siary co? :D

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 22:28 ----------

Na pokładzie zameldowało się radio CB Uniden Pro 520XL + antena Sirio Omega 27 MAG. Jakieś foto zapodam jak tylko wszystko ogarnę.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ogarniaj ogarniaj bo zima podobno idzie i wstawiaj fotki :decayed:

BTW Ładne autko :jerk: I bardzo fajne spalanie jak na taki motor :palacz:

Opublikowano

gdzie radyjko wsadzasz?

Opublikowano
  • Autor

Mam je wsadzone miedzy konsola a fotelem pasazera. Idealnie sie obsluguje i nikomu nie przeszkadza. Mialem dac w schowek po lewej stronie ale jest to dla mnie nieporeczne.

Opublikowano

mam w tym samym miejscu co ty;) jakos nie moge sie zebrac zeby gdzies je na stale walnac .. ale wtedy mozna by prosto z aku podpiac zasilanie a to podobno BARDZO poprawia zasieg radia ..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hmmm, zasięg to raczej nie jedynie zakłócenia mogą być mniejsze.

Opublikowano

jakbyś coś z ASNena potrzebował od dzisiaj mam na części :P takiego

Opublikowano
  • Autor

dobrze wiedzieć ;-)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

jak się 3.0 spisuje? co do LPG zamiast Hany bym Barracude włożył

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak do tej pory świetnie.

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:45 ----------

felgi RS6 już na aucie :)

Opublikowano

Kolego, można prosić o zdjęcia na nowych felgach? :wink: Chce zobaczyć jak się prezentuje.

Opublikowano
  • Autor

Fotki w pierwszym poście, fotografem nie jestem więc nie narzekać :D

Opublikowano

Ładnie wygląda na tych felgach, muszę nad nimi pomyśleć. :slina: Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu zmieniłem rozrząd, dodatkowo simeringi na koła od wałków, trochę walki było ale udało się. Musiałem zaopatrzyć się w blokady rozrządu więc z chęcią je odsprzedam komuś ;) Z takimi blokadami to ustawienie tego to pare minut.

Być może to tylko takie moje odczucie, ale teraz autko lepiej się zbiera od dołu i na kompie spalanie jakby mniejsze haha :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.