Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Z 1 din na 2 din radio z analizatorem widma?


Rekomendowane odpowiedzi

1.Posiadam chours II chce wymienic na 2 din wiem ze musze zmienic kosz i klimatronic . Mam prosbe czy ktos wie czy istnieje radio pasujace podswietleniem i posiadajace jak najwiekszy analizator widma ?(ktory tak bardzo lubie)

2.Mam tez ori sub lecz bez glosnika (poprzednik moze czul wiez z nim) kupic ori czy moze lepiej cos z lepszych marek ?

3. I jak to jest z tym fisem nic nie bedzie wyswietlal po wymianie radia na nie ori?

4.Ori nawigacja w fis i sterowanie przy zapalniczce brak plyty i nic nie dziala tak ma byc? wiec zero pozytku z tego?

Kilka pytan za razem ale tak chyba bedzie latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Posiadam chours II chce wymienic na 2 din wiem ze musze zmienic kosz i klimatronic . Mam prosbe czy ktos wie czy istnieje radio pasujace podswietleniem i posiadajace jak najwiekszy analizator widma ?(ktory tak bardzo lubie)

2.Mam tez ori sub lecz bez glosnika (poprzednik moze czul wiez z nim) kupic ori czy moze lepiej cos z lepszych marek ?

3. I jak to jest z tym fisem nic nie bedzie wyswietlal po wymianie radia na nie ori?

4.Ori nawigacja w fis i sterowanie przy zapalniczce brak plyty i nic nie dziala tak ma byc? wiec zero pozytku z tego?

Kilka pytan za razem ale tak chyba bedzie latwiej.

jak nie masz płyty w navi to po wciśnięciu przycisku "navi" na panelu powinien wyświetlić się napis na FIS'ie "insert CD-ROM" jeśli nie wyświetla się nic to trzeba by to obadać OCB, co do wyświetlacza i radia to chyba nie ma nieoryginalnego radia które zadziała z fisem. Co do suba ja mam u siebie ori i nie narzekam, choć melomanem nie jestem i to może dlatego.

A co do analizatora widma to nawet nie wiem co to jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fisie nie będzie komunikatów z radia. Reszta zostaje.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym fabrycznym subem. Szkoda zachodu i kasy. Lepiej dozbierać kasy i włożyć coś normalnego i dodatkowy wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej popracuje nad zabudową w boczku. Jak wywalisz fabryczny to można powalczyć

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...