Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Autko po kodzie jest przygotowane pod DPF, na tabliczce z prawej strony ma tylko EURO4. Kupując oglądałem te z DPF, to miały wybite na tej tabliczce EURO4 + DPF.

Sprawdziłem też wizualnie i wygląda mi to na katalizator, więc duży plus :)

A tak z modów to ostatnio doszła popiołka i ramka biegów 1NK, kiera MF z B8, tylna dokładka sline, i listwy S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po kodzie jest przygotowane pod DPF, na tabliczce z prawej strony ma tylko EURO4. Kupując oglądałem te z DPF, to miały wybite na tej tabliczce EURO4 + DPF.

Sprawdziłem też wizualnie i wygląda mi to na katalizator, więc duży plus :)

A tak z modów to ostatnio doszła popiołka i ramka biegów 1NK, kiera MF z B8, tylna dokładka sline, i listwy S4 :decayed:

To ostro poszyłeś powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbyłeś się chromów wokół szyb,to grill też rób na czarno :wink: bo teraz ni pies ni wydra :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem nad tym, tylko czekam na nowy zderzak s-line, a na to ciężko gdzieś zebrać fundusze :decayed:

A jak złapie mnie zimowa deprecha to i tego psiknę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie na tej glebie wyglada :)

No bardzo ładnie, felgi też fajne :) Ciekawe jak z komfortem teraz, ale w sumie nie to jest najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać, komfort trochę słabszy na 18", ale Eibachy nie są ekstremalnie twarde. Zobaczymy jak zmienię amorki, bo jak na razie za miękka seria. Na zimie wróci komfort :decayed:

Foto z listwami S4, dokładka tylna czeka na przedni zderzak i wtedy lakierowanie.

4093099a18ea.jpg

Przód już trochę się ułożył i w miarę równo siedzi :wink:

7ff793e30f86.jpg

b09a47922d40.jpg

W środku: gałka s-line, popiołka i ramka 7N6, i kiera czekająca na poduchę.

c864c7d5ec72.jpg

7e1f41d97175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ekstra sa te aluski. Naprawde. Jedyne czego mi brakuje to Bixenon i gril w black:). Aha masz 2 wydechy? Jak nie to rezaj majster. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ekstra sa te aluski. Naprawde. Jedyne czego mi brakuje to Bixenon i gril w black:). Aha masz 2 wydechy? Jak nie to rezaj majster. ;D

Brat ma takie same alu w accordzie :decayed:

Grill będzie czarny, ale jak już zaopatrzę się w zderzak sline. A z tymi wydechami myślę, tylko co znajdę to z quattro, a chciałbym mieć jak najmniej roboty z tym :decayed:

haha no tak kiera od Siemiana :naughty:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 22:39 ----------

Kiera w aucie, mógłbym kręcić cały czas:

64ddbfe613be.jpg

Dzisiaj byłem na hamowni, akurat była promo, więc warto sprawdzić co jest zanim cokolwiek będzie się zmieniać :decayed:

Myślałem, że będzie trochę mniej:

69e3dabcb097.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1::naughty: wszystko idzie w dobrym kierunku :wink: tylko ten silnik do tej budy jest chyba za słaby :kwasny::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 3.0tdi nie będę swapował. Myślałem o turbawce GTB, ale najpierw jeszcze kilka zmian w środku i zewnętrznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Siemian już połowę forum zaopatruje w kiere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia z jazdy na 1BA plus eibach -30mm ? są jakieś niedogodności ?

planuje u siebie takie też sprężyny wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj dopiero zamontowałem amorki :)

Auto od razu zrobiło się sztywniejsze, mniej podskakuje, buja się. Teraz siedzą zimowe koła, ale jest odczuwalna różnica w sztywności auta, ładnie wybiera. Zobaczymy jak będzie gdy 18" wsadzę.

444968608826.jpg

50cf16a9740b.jpg

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2013 at 17:33 ----------

W końcu wyrzuciłem naleśniki :grin:

Do autka przyszły fotele, kanapa i boczki z sline, skóra/speed. Dodatkowo podświetlany łokieć. Minus, musiałem pozbyć się telefonu ze starego podłokietnika, niestety nie dało rady przełożyć samej pokrywki.

da15a98d18a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend i wszyscy coś modzą. :kox::good: Planujesz coś z mocą działać? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, przydało by się jeszcze z te 30KM więcej :decayed: , ale najpierw dwumas i przedni zderzak, nie wspominając o ubezpieczeniu i oponach letnich :facepalm:

Trzeba jeszcze przemyśleć które turbo, ARL czy GTB17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz koni uzyskać. Zamiast gtb 17 wsadzaj CAHE w BRb masz słabe wtryski w moim starym BRB na turbinie BRD wyszło 172KM na wiecej nie pozwoliły wtryski . Caha da rade do 200KM jak chcesz więcej i kręcić do 5 tyś to wsadzaj gtb2260VK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...