Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie siedzi, sam myśle swoją trochę obnizyć. Czyli tylko zmiana sprężyn wystarczy czy jeszcze coś trzeba zrobić? na seryjnych amortyzatorach da radę jak sprężyny zmienie. Chciałbym felgę od

RS6 i własnie nieco obnizyć żeby to jakoś wyglądało:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siedzi, sam myśle swoją trochę obnizyć. Czyli tylko zmiana sprężyn wystarczy czy jeszcze coś trzeba zrobić? na seryjnych amortyzatorach da radę jak sprężyny zmienie. Chciałbym felgę od

RS6 i własnie nieco obnizyć żeby to jakoś wyglądało:cool:

Jeszcze zmieniłem odboje od 1BE, z 1BA tylne dobijały. Jak zdemontowałem było widać że dostały trochę po d...

Teraz jeżdżę na seryjnych amorkach 1BA przy tych eibachach i jest dość komfortowo.

Super sie prezentuje :) czekam też na dokładke od Cupry jak z montażem ciężko ?

Robiłem sam, przykleiłem taśmą i wkręcałem blachowkrętami. Potem część zmieniłem na normalne śrubki z nakrętkami, by zimą nie urwać. Środkowe długie mocowania przyciąłem na równo i w nich też dałem długie śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario , a nie mówiłem że zachorujesz :grin: , osłony robią robotę :kox: ... tylko jak oddasz do warsztatu , to zdejmij żeby gamonie nie połamali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera chyba zacznę chodzić na terapię :grin:

Już mam tył od ośki 288 i tak rozkminiam czy 320mm, czy 345mm na przód :facepalm:

Na szczęście w większości napraw warsztat to ja sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jak na spota przyjechał i nieśmiało podpatrywał i mówił, że raczej nie będzie zbyt wiele zmieniał... :grin:

Długo, długo nic a teraz się posypały mody :decayed:

Keep it up! :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed kupnem auta sobie wmawiałem, że tym razem nic nie grzebię i zmiękłem. Nie da się tutaj być normalnym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłona silnika mała: 8E0 103 928 C > 87zł

+ śruba motylkowa: 8E0 103 109

osłona duża: 8E0 103 927 F > ok 119zł

+ mocowania

Czy te osłony pasują idealnie czy trzeba coś przerabiać,wnioskuję że dolot powierza musi być z uchwytami poza tym silnik mam taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża pasuje bez przeróbek, w małej obciąłem kawałek i doszlifowałem (foto), bo dotykała osłony silnika.

Dolot by się przydał, osłona siedzi ciaśniej i jak widać jest równy dystans między tymi elementami. By przykręcić motylka trzeba odkręcić śrubkę.

5fbaa674bd52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża pasuje bez przeróbek, w małej obciąłem kawałek i doszlifowałem (foto), bo dotykała osłony silnika.

Dolot by się przydał, osłona siedzi ciaśniej i jak widać jest równy dystans między tymi elementami. By przykręcić motylka trzeba odkręcić śrubkę.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5fbaa674bd52.jpg

Też tak mam u siebie, gratki modów i auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już od anglika z białym kierunkiem kupić za 40zł, ale ktoś był szybszy i podkupił, a był plan na biały kierunek i czarny środek.

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 21:08 ----------

Takie fotki jesienne.

W końcu zdecydowałem się na heble i będzie zestaw 345mm (przód) i 288mm (tył), niestety zima 16", więc dopiero na wiosnę montaż.

W środku brakowało małego detalu, więc ikonka kubka już się świeci.

2f32f4936d16.jpg

6c5f2dc95786.jpg

fa141a8c5615.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża pasuje bez przeróbek, w małej obciąłem kawałek i doszlifowałem (foto), bo dotykała osłony silnika.

Dolot by się przydał, osłona siedzi ciaśniej i jak widać jest równy dystans między tymi elementami. By przykręcić motylka trzeba odkręcić śrubkę.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5fbaa674bd52.jpg

Czy do tej większej osłony zmieniałeś zbiorniczek bo na foto widać że nie masz tego mocowania na zbiorniczku a osłona pasi idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniczek został bez tego uchwytu, trzeba zdjąć uszczelkę podszybia i ładnie wtedy nią się dociśnie. Kombinowałem z uchwytem na pasie przednim, ale jakoś nie mam weny jak go tam wpasować.

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

A tymczasem, powoli wieczorami :decayed: :

fe441994b3ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co sline to sline :thumbup1:, dużo przyjemniej w aucie się zrobiło, jeszcze lekka ściema szyb i będzie miło :decayed:

Sufit już skończyłem składać, przy okazji rozebranego auta dokończyłem pakiet zakupy w bagażniku:

9848ab941926.jpg

144a4c8937c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...