Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś widziałem na żywo wygląda pięknie i do tego ten czarny kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem na żywo wygląda pięknie i do tego ten czarny kolor :)

A gdzie mnie widziałeś ? :eusathink:

Trochę uwalona po ostatniej trasie w deszczu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzę avanta w slinie, taki w ciemnym graficie, również ładnie się prezentuje. Patrzyłem czy gdzieś "oklubowany", ale nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję obejrzeć - super autko, mody kozak ;-)

Mariusz wspominałeś ze może będziesz zamawial ledy do oświetlenia tablicy tylko jakieś słabsze - jeśli już się zdecydujesz to daj znać - tez wezmę to się zamówi w jednej paczce.

Bierze mnie dokładka zderzaka od leosia - myślisz ze będzie u mnie pasowało do srebrnego? Może swoją chcesz mi sprzedać? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio montował do jasnego koloru, jak znajdę to podrzucę link. Moja zostaje, bo może zamontuję do siebie :decayed:

Ledy będę na pewno zamawiał, tylko muszę u brata w hondzie spisać jakie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed majówką w końcu skończyłem hamulce. Wpadł na tył zestaw 288mm - dzięki Devastation :hi:

4050058d414b.jpg

I pobawiłem się foliami, Znaczek w czarny połysk i ściemnione halogeny. Mi się podoba chyba trzeba zakupić czarne ringi na przód i tył :decayed: , powinny z blendą juesej dobrze się komponować.

4162aea107dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, maluje się... jedna już trzeci raz :facepalm: i oby ostatni, i nie różniła się od pozostałych :kwasny:

Parę postów wcześniej wrzucilem foto już po malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat, gdzie malujesz?

Ja swoje (już trzeci komplet) puszczałem na Słonecznej w Markach i nie mam zastrzeżeń... (najpierw BBS RC w czarny mat, później zimowa 17 od S4 w czarny połysk i w zeszłym miesiącu RS6 w czarny połysk).

PS. Przepraszam, że się nie odzywałem w sprawie środków lamp- miałem ostry zapieprz. Aktualne jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam maluje, niestety obniżyli jakość usług, albo ja mam do nich pecha. Wcześniej zachwalałem mimo jednego potknięcia, ale teraz: niedomalowana felga, syf na piastach... potem inny kolor :facepalm: Teraz zostawiłem drugą by nie pierdyknął się z kolorem, a i tak po odbiór pojadę ze wszystkimi by porównać kolor, bo już za pierwszym razem byłem zapewniany, że nie będzie różnicy.

PS: Środki aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_4391-001-1.jpg

Atakuj! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też :decayed: O tych felgach myślałem, ale w tym sezonie chyba sporo aut będzie na tym, trzeba odczekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...