Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Do zdrap chociaż "4" jak ja u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psikne plastidipem na czarno, bo na próbę chce zobaczyć jak OOOO będzie w czerni pasować. Na allegro widziałem w czarnym połysku i tak się :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się z przodu zrobiło :kox:

Zderzak jest ze spryskami, więc temat rozwojowy. Teraz trzeba kupić coś żonie :grin:

Moja jeszcze nie wie co w piwnicy czeka na montaż :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sie prezentuje :) czekam też na dokładke od Cupry jak z montażem ciężko ?

Robiłem sam, przykleiłem taśmą i wkręcałem blachowkrętami. Potem część zmieniłem na normalne śrubki z nakrętkami, by zimą nie urwać. Środkowe długie mocowania przyciąłem na równo i w nich też dałem długie śrubki.

MAT1000 mam pytanko odnośnie dokładki od Cupry, to coś takiego:

LEON CUPRA DOKŁADKA ZDERZAKA 1ML805903 1ML 805 903 (4019404703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jeszcze jedno,

5c23618a0a0f.jpg

Na tym zdjęciu jest normalny zderzak nie sline tylko z tą dokładką? Fajnie to wygląda, ciekawe tylko jak będzie to wyglądało przy niebieskim zderzaku:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sie prezentuje :) czekam też na dokładke od Cupry jak z montażem ciężko ?

Robiłem sam, przykleiłem taśmą i wkręcałem blachowkrętami. Potem część zmieniłem na normalne śrubki z nakrętkami, by zimą nie urwać. Środkowe długie mocowania przyciąłem na równo i w nich też dałem długie śrubki.

MAT1000 mam pytanko odnośnie dokładki od Cupry, to coś takiego:

LEON CUPRA DOKŁADKA ZDERZAKA 1ML805903 1ML 805 903 (4019404703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I jeszcze jedno,

http://s14.postimg.org/qnfxtytd9/5c23618a0a0f.jpg

Na tym zdjęciu jest normalny zderzak nie sline tylko z tą dokładką? Fajnie to wygląda, ciekawe tylko jak będzie to wyglądało przy niebieskim zderzaku:eusathink:

Ta dokładka zawsze dobrze wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dokładka to przedłużenie wacka dla tych co boją się gleby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się gleby nie boję, ale wyjazd z garażu podziemnego blokuje moje zapędy... nie wacka :grin:

@Bieniu, dokłądnie to taka dokładka, u mnie siedziała w zwykłym i efekt na duży plus, przy s-linie chyba nie będzie bo brakuje mi jakieś 3cm do zawadzania zderzakiem przy zjeździe z platformy parkingowej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za potwierdzenie, to ją chyba zakupie, koszt nie duży a efekt niezły:naughty: no i będę miał pierwszego moda hehe:banan: a tak poważnie to oglądam wasze furki i coraz bardziej się nakręcam aby też coś przymodzić, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniu No to oglądaj i działaj.:wink:

MAT1000 jak wrzucisz bix to będzie extra nie tylko wizualnie ale będziesz miał lepsze światło. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się gleby nie boję, ale wyjazd z garażu podziemnego blokuje moje zapędy... nie wacka :grin:

@Bieniu, dokłądnie to taka dokładka, u mnie siedziała w zwykłym i efekt na duży plus, przy s-linie chyba nie będzie bo brakuje mi jakieś 3cm do zawadzania zderzakiem przy zjeździe z platformy parkingowej :kwasny:

Hmmm, no to może masz ją na zbyciu:naughty: może się dogadamy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją już trochę pociachałem o krawężniki i zjazd do garażu. Jest plan na następną. :)

Jako, że Mariusz wprowadza mody, które miały pójść u mnie- muszę wykombinować coś innego :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, rób jak się podoba.

Kiedyś ze znajomymi mieliśmy trzy 306'tki identyczne z frontu, kolor i zmiany :grin:

I jeszcze takie dwa gadżety: stabilizator przedni RS4 i zbiorniczek do sprysków reflektorów.

356c9e340f1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kolejne natchnienie... :wink: 288mm na tył

201209161123_1.jpg

Jest jeszcze przod ale nie zrobilem foty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo dziękuje bardzo :banan: Czekam jak dziecko na lizaka :grin:

"Zima" była/jest więc się nie śpieszę i tak mi zimówki by nie weszły na przód :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro i w sobotę będę je "dopieszczał" :grin:

w poniedziałek leci paczucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...