Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, chwilowo nie mam głowy do tego. Myślałem, że już skończy się temat poprawiania jednej felgi, ale niestety odpieprzają taką fuszerę, że już powoli nerwy mi puszczają :facepalm:. Tym razem dowalili tyle farby, że gołym okiem było widać różnicę w grubości warstwy lakieru, przez co (chyba) napis na ramieniu "sportec" prawie zniknął (został zalany) i jakimś cudem pojawił się na rancie "wgniot".

Zakończę temat felg i z nerwów chyba sprzedam i wezmę się za ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck, no to firma sie nie popisala :facepalm:

Nastukane z Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za firma :OMG: Weź im powiedz żeby się bujali z tą felgą - no bo rozumiem że nowe/stan idealny? Ja bym już nie chciał z powrotem z wgnieceniem. Niech odkupują a tę sobie zatrzymają i przy drzwiach powieszą jako potwierdzenie partactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w środę przy odbiorze. Odkupić to chyba ciężko by było.

Firma z Marek na słonecznej, juz im kiedys zostawiłem jedną felgę, tak prostowali, że felga nie nadawala się już do użytku. Co lepsze przekonałem sie sam dopiero przy wywazaniu. Znana, chwalona, sam polecalem, ale poziom jakości mocno spadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ci spartolili felge i dales im kolejna do zrobienia, nie no stary szacun dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się sobie dziwię :facepalm: (Skłoniło mnie tylko, że za tamto rabat mi wisieli)

Felgi są idealnie proste, miały być TYLKO (aż) pomalowane.

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 13:20 ----------

Koła na aucie. Zastanawiam się czy montować dokładkę od Leona, lotka czeka na swoją chwilę.

Felgi 8,5Jx19 ET35 + Fulda SportControl 235/35/19

dc6973fc0de7.jpg

b1d33dd268f1.jpg

d1d217a0a403.jpg

4fc37e72e5c7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :decayed: Jak na koniec wyszła sprawa z felgami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać, partacze i tyle :kwasny: Trzeba być "dziwnym" by spieprzyć poprawkę poprawki poprawki...

Odebrałem bo już miałem dość tłumaczenia, jak tak dalej by szło to zima by zastała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka leży od czakiego, nie mogę się przybrać jej przykleić od dłuższego czasu :grin: Jeszcze zmienię wycieraczkę na tą z Q5 jak tylko odrdzewię ramię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to już druga, jedna leżała i leżała, w końcu sprzedałem. Teraz ta czeka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczka z Q5 daje radę. Nie ma nawet co porównywać do tej z A4 :facepalm: Klej lotkę i będzie zewnętrzny s-line w komplecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko się prezentuje :-)

Co do dokladki z Leona - jakbyś montowal to dzwoń, może byśmy i moja w końcu założyli :-D bo sam nie ogarnę w swoim garażu :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byłby kanał lub podnośnik i oczywiście najwygodniej w dwie osoby. Trzeba zdjąć osłonę pod silnikiem, by nie przewiercić przewodów od sprysków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na tych 19" wygląda bosko. Jedyne co bym zmienił to delikatnie przycisną ją do ziemi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło! :wink4: Lotka i dokładka od LC i będzie git! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga fotka fajna, podeślij mi ją do kalendarza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byłby kanał lub podnośnik i oczywiście najwygodniej w dwie osoby. Trzeba zdjąć osłonę pod silnikiem, by nie przewiercić przewodów od sprysków :decayed:

Mat- bezpieczniej na zdjętym zderzaku jednak- ten przewód idzie w takim miejscu, że duże ryzyko- poza tym polecam śruby zamiast wkrętów- ja mojej nie mogłem urwać nawet mimo jazdy w kopnym śniegu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...