Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)


MAT1000

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie wygląda :D u mnie flock leży tez od dłuższego czasu tylko brak czasu żeby obkleić dekory ;/

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki poniżej. Też uważam że mogły by być ciemniejsze, tak jak na przednich drzwiach (pierwsze foto).

Popiołkę zrobiłem, bo miałem luzem, ale czarna by chyba lepiej pasowała.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/58be49055dce.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff3d9e0fac33.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8efc9f51fa65.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2c62c81dce4.jpg

Nie jest źle. :wink4: Co do koloru to tak jak mówisz może lepiej byłoby jakby było ciemniejsze delikatnie ale teraz jest do przejścia. :good: Jak z utrzymaniem czystości na tym (szczególnie chodzi mi mi o miejsce przy popielniczce i gałce)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok, chociaż nie do końca jestem przekonany do popielniczki i ramki.

Ciemno-bordowy lakier w połysku byłby mistrzem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemno-bordowy lakier w połysku byłby mistrzem :naughty:

Może niedługo będzie Ci dane zobaczyć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u mnie z kolorem nie wypali :grin: to też chyba będę musiał się za takim kompletem rozglądać. Po carbonie chyba najładniejsze dekory :wink: Tylko trafić naprawdę zadbany komplet, ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, najgorzej obrywa dekor drzwi kierowcy (od pasów) i przednia popiołka z ramką biegów :kwasny:

Te mam od Wojtka i tylko ten kierowcy ma nieliczne dołki od pasa, ale to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ramkę i popiołkę bez żadnej ryski to chyba tylko w ASO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak na żywca prezentuje się znacznie lepiej... :P

osobiście przetestowałem, że nie da się na zdjęciu uchwycić właściwego odcienia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi zostają czarne, bo jak zmieniać to i ramki wokół szyb. Dojdzie jeszcze ramka grilla na czarno.

---------- Post dopisany 23-03-2013 at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 19:02 ----------

Pierwsza zabawa elektryką zakończona sukcesem, wyrezałem diodę ambiente w lampce :decayed:

I zestaw na lato poskładany, WIOSNO CZEKAM !!! :banan:

73789b9121af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/18 Goodyear F1 Asymmetric 2

To są opony runflat? Bo wystają trochę po za obrys felgi :wink:. Kupiłem Continentale runflaty i pierwszy raz będę jeździł na takim wynalazku, podobno jest twardziej, ale jak to zawsze jest coś za coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są normalne :decayed:

Oglądałem continentale Contisportcontact 5 i były węższe, i z mniejszym rantem ochronnym. Uniroyale też mało osłaniały felgę, te mają po prostu taki "większy" rant ochronny i są trochę szersze jak na 225. Na runflaty chyba przy takim profilu bym się nie zdecydował.

A tak siedział Uniroyal Rainsport 2:

18de63976161.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są normalne :decayed:

Oglądałem continentale Contisportcontact 5 i były węższe, i z mniejszym rantem ochronnym. Uniroyale też mało osłaniały felgę, te mają po prostu taki "większy" rant ochronny i są trochę szersze jak na 225. Na runflaty chyba przy takim profilu bym się nie zdecydował.

A tak siedział Uniroyal Rainsport 2:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/18de63976161.jpg

Właśnie ja wziąłem Contnetale 5 225/45/R17, bo zasugerowałem się opiniami ADAC na niemieckiej stronce, strasznie chwalą tą opone, a jak będzie to się zobaczy :wink:. Chociaż w sumie teraz to owinąłbym izolatką opony z 5 razy i tak by lepiej kleiły niż poprzednie chończyki co miałem :facepalm:. Człowiek chciał przyoszczędzić, dałem 1k za 4 opony i prowadzenie, hamowanie, trzymanie w zakrętach fatalne, a po deszczu to już w ogóle :thumbdown:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wyrwać Goodyear'y z DOT 4011 w przystępnej cenie, drugie w testach po Conti :wink: . Czekam by sprawdzić osobiście czy warte były zainteresowania, ale coś dziwne mżawki wiosenne padają, jakieś takie białe :facepalm:

Kolejny krok do przodu z elektryki (tej prostszej):

Zamontowany wyłącznik dezaktywacji poduszki AirBag OFF:

6612302251ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Sam kiedys o tym myślałem i graty chyba gdzieś jeszcze leżą... :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...