Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po miesiącu bez radia, przygodach z zakupionym "trochę" zniszczonego RNSa jest i on :

fydr.jpg

nacx.jpg

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Po miesiącu bez radia, przygodach z zakupionym "trochę" zniszczonego RNSa jest i on :

http://img577.imageshack.us/img577/9217/fydr.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/3059/nacx.jpg

gdzie on jest zniszczony? wygląda cacy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Po miesiącu bez radia, przygodach z zakupionym "trochę" zniszczonego RNSa jest i on :

http://img577.imageshack.us/img577/9217/fydr.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/3059/nacx.jpg

gdzie on jest zniszczony? wygląda cacy:wink:

to nie ten, wcześniejszy wyglądał tak :

img1439af.jpg

img1444go.jpg

ten jest od kolegi Siemiana i jest idealny :jerk:

Opublikowano

co chcesz jozek kolega P*** walcem po niej jezdzil :facepalm: nie wiedzia; jak szybko wyciagnac z samochodu to rozwalil :polew:

Opublikowano

I sam Hip hop nagrany :naughty:

Opublikowano
Po miesiącu bez radia, przygodach z zakupionym "trochę" zniszczonego RNSa jest i on :

http://img577.imageshack.us/img577/9217/fydr.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/3059/nacx.jpg

gdzie on jest zniszczony? wygląda cacy:wink:

to nie ten, wcześniejszy wyglądał tak :

http://img29.imageshack.us/img29/3998/img1439af.jpg

http://img545.imageshack.us/img545/6563/img1444go.jpg

ten jest od kolegi Siemiana i jest idealny :jerk:

a, zle doczytałem, coraz lepiej ten avancior wygląda, nie myślałeś żeby te Avusy prysnąc na biało:naughty:

Opublikowano
  • Autor
I sam Hip hop nagrany :naughty:

lubię :kox:

co chcesz jozek kolega P*** walcem po niej jezdzil :facepalm: nie wiedzia; jak szybko wyciagnac z samochodu to rozwalil :polew:

nie no to jest RNS w idealnym stanie według niektórych :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

slepy dziękuje ale kolor avusów na razie zostanie taki jaki jest :wink:

Opublikowano
I sam Hip hop nagrany :naughty:

lubię :kox:

Zauważyłem :kox::good:

Opublikowano

no Józke jest :kox:

Opublikowano
I sam Hip hop nagrany :naughty:

Long & Junior to nie HH:decayed::wink:

A tak na serio to graty zakupu - dobry mod. RNS-e robi robotę:kox:

Opublikowano
  • Autor

Oj robi :kox:

Ty kiedy zaklasz temat? Bo furka zacna jest :kox:

Opublikowano

Dopiero co wróciłem z Cro, sprzedam B5 to się skupię na B6:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie pitol zakladaj temat:wink:

Opublikowano

i wpadł rns w końcu :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
I sam Hip hop nagrany :naughty:

lubię :kox:

Co Ty pier**lisz, tylko pierwsze nuty są HH, na dole już jest long junior, a dalej samo dicho polo, najczęściej grane to:

:decayed::decayed::decayed::decayed::banan::banan::banan::banan::banan::banan2::banan2::dancing:

Opublikowano
  • Autor

Dobre dicho nie jest zle:decayed: teraz na RNS to dopiero wali :jerk:

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 18:10 ----------

przyszła i zmieniarka w dobrej cenie, bo 150zł :wink: jak by ktoś był zainteresowany taka zmieniarką z końcówką D to zapraszam na PW dam namiar :wink:

Opublikowano

no LED`zik na zywca robi robotę w aucie :kox:

Opublikowano

piekny led :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

xhai.jpg

6qrk.jpg

q2du.jpg

ub96.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.