Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po korekcie ok ale wtedy to juz nie 1.8t seria jak w temacie :P

Opublikowano

przecież nie ma przeciwskazań. trzeba tylko korekte softu zrobić :tongue4:

a kto ma BOVa w B6?
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

założ testpipe i forge 007 i stożrk i sapie jak na blow off u mnie sapało i na serii i po sofcie ( oczywiście po sofcie lepiej)

Opublikowano

Czyli wychodzi na to, że śmiało mogę sobie założyć tego properfekta typII do AEBa i nic się nie będzie działo? czy lepiej może dołożyć te dwie stówki i kupić hybryde forge?

Opublikowano

Czyli wychodzi na to, że śmiało mogę sobie założyć tego properfekta typII do AEBa i nic się nie będzie działo? czy lepiej może dołożyć te dwie stówki i kupić hybryde forge?

Ale tylko typ II i będzie znacznie głośniejszy od hybrydy :wink4:

Opublikowano

Najwyżej ludzie będą sp***rzać z przejść :> dzięki :-)

Opublikowano

Properfekt typ II możn założyć bez żadnych innych przeróbek ? Spalanie wzrośnie ?

Opublikowano

Spalanie wzrośnie ?

delikatnie,ale to będzie efektem ciśnięcia gazu,a nie samego zaworu :wink4:
Opublikowano

przecież nie ma przeciwskazań. trzeba tylko korekte softu zrobić :tongue4:

a kto ma BOVa w B6?

Ja mam u siebie hybrydowego bov-a Turbosmart, dedykowany do B6 :good:

dual_port_kompact_slideshow.jpg

Opublikowano

przecież nie ma przeciwskazań. trzeba tylko korekte softu zrobić :tongue4:

a kto ma BOVa w B6?

Ja mam u siebie hybrydowego bov-a Turbosmart, dedykowany do B6 :good:

dual_port_kompact_slideshow.jpg

to nie jest typowy BOV tylko splitter,który charakteryzuje częściowe upuszczanie kompresji w atmosferę i do systemu powrotnego,w stosunku -nie pamiętam dokładnie ,ale chyba 75% w system,a 25% w atmosferę

BOV wydala całość w atmosferę :wink4:

Opublikowano

Masz racje, ale ten model który posiadam mogę regulować ręcznie, mogę zrobić dowolną konfigurację w obie strony, jeździłem już na różnych ustawieniach, nawet 100% atmosferyczny i błędu nie wywaliło. :good: 75/25 ma forge splitter

Opublikowano

a masz go wpiętego w miejsce seryjnej DV?

Opublikowano

a masz tam jakies inne miejsce ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a masz tam jakies inne miejsce ? :naughty: :naughty: :naughty:

no tak się składa,że BOVa możesz wpiąć nawet koło przepustnicy,blokując otwory seryjne i dalej będzie spełniał swoją rolę-kwestia finezji i inwencji montującego,

miejsce gdzie jest usytuowana DV- jest lokalizacją ze względów "strategicznych" dla silnika,ale BOV może być wszędzie,bo i tak całość kompresji idzie w atmosferę,a nie powraca w układ przed turbiną,jak to ma miejsce przy standardowej DV,gdzie powracające ciśnienie utrzymuje obroty turbiny

a warunkiem utrzymania obrotów jest odpowiednie podciśnienie w układzie(bo takie występuje w układzie po odjęciu gazu),więc jeśli czujnik ciśnienia jest ulokowany na IC,przed przepustnica-to może mieć znaczenie

Opublikowano

owszem mozna to wrzucic przed przepustnicą, ale nie ma sensu robic sobie smietnika pod maską

ori miejsce jest najwłaściwsze

Opublikowano

oh ludziska ale macie problemy. napalacie sie na jakies zabawki. zeby to jeszcze moc podnosilo !!!! 150 ps i pssssykanie czy to nie brzmi smiesznie !!! sami sobie odpowiedzcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przy serii bedzie to pierd niemowlaka :naughty:

Opublikowano

przy serii bedzie to pierd niemowlaka :naughty:

eee tam wali jak wściekły :decayed::wink4:

oh ludziska ale macie problemy. napalacie sie na jakies zabawki. zeby to jeszcze moc podnosilo !!!! 150 ps i pssssykanie czy to nie brzmi smiesznie !!! sami sobie odpowiedzcie :polew: :polew: :polew:

w sumie racja-jedni robią mody w kierunku mocy-inni w tym samym czasie robią mody w kierunku lansu na mieście :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.