Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a mi się bardziej podoba. Jest założoną ori z polifta. Małe przeróbki i pasuje idealnie:) chociaż lepiej by wyglądało jak by był czarny środek. Ale zostaje tak jak jest. :)

---------- Post dopisany 28-04-2013 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 15:40 ----------

i czas na zmiany:P wkoncu wiosna"D:decayed:

białe 17 wleciały i dystans 20mm i pare naklejek na tylniej szybie:grin:

20130428062.jpg

20130428061.jpg

20130428060.jpg

20130428059.jpg

20130428058.jpg

20130428057.jpg

20130428055.jpg

20130428054.jpg

20130428053.jpg

20130428052.jpg

20130428051.jpg

20130428050.jpg

20130428049.jpg

20130428048.jpg

Opublikowano

Dobrze, że wrzuciłeś dystanse:wink:

Te tylne lampy to ori+led tak jak było w planach?:naughty:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Dobrze, że wrzuciłeś dystanse:wink:

Te tylne lampy to ori+led tak jak było w planach?:naughty:

nie jeszcze :kwasny: brak czasu aby pogrzebac:P ale napewno sie zabiore za to:decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 21:57 ----------

kilka fot na szybko:P

http://imageshack.com/a/img802/6656/hw9w.jpg

http://imageshack.com/a/img404/1265/n7rv.jpg

http://imageshack.com/a/img43/3700/n5ge.jpg

http://imageshack.com/a/img855/453/959k.jpg

Opublikowano
Dobrze, że wrzuciłeś dystanse:wink:

Te tylne lampy to ori+led tak jak było w planach?:naughty:

nie jeszcze :kwasny: brak czasu aby pogrzebac:P ale napewno sie zabiore za to:decayed:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 21:57 ----------

kilka fot na szybko:P

http://imageshack.com/a/img802/6656/hw9w.jpg

http://imageshack.com/a/img404/1265/n7rv.jpg

http://imageshack.com/a/img43/3700/n5ge.jpg

http://imageshack.com/a/img855/453/959k.jpg

fajna :wink:

Opublikowano

Z tym dystansem bardzo ładnie sie prezentuje ale jak masz czas to poszukaj na allegro dużego prawego lusterka w naszym kolorze :) ja znalazłem pare miesiecy temu za grosze w bardzo dobrym stanie ;) ale fura teraz fajnie wyglada pzdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

s8e9.jpg

ty3j.jpg

dmxj.jpg

9cmf.jpg

9n4b.jpg

3lpr.jpg

e2y6.jpg

Opublikowano

wrzucaj zdjećia w IMG na przyszłosć:wink:

Opublikowano

Jak spisuja się springi -40 na ba????

Opublikowano
  • Autor
Jak spisuja się springi -40 na ba????

powiem ci że Jestem zadowolony. Nie jest za nisko i za twardo. Jak dla mnie i na drogi tu u mnie to jest zadowalająco:)

Opublikowano
s8e9.jpg

Świetnie się prezentuje z tym kołem :wink:

Opublikowano
  • Autor
wrzucaj zdjećia w IMG na przyszłosć:wink:

spoko:wink:

---------- Post dopisany 02-11-2013 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:43 ----------

99w1.jpg

g1gm.jpg

56xm.jpg

hreq.jpg

3d9v.jpg

jopu.jpg

28w9.jpg

mzm9.jpg

Opublikowano

staw w pudliszkach:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
staw w pudliszkach:decayed:

:P:P

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

a moze znasz jakies fajne miejsca na foto tu w moich stronach??

hmm zwirownia w karcu jest fajna ale jak wjade to zostane tam juz:D:D

brak :quattro::kwasny:

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 11:00 ----------

i wpadła mi navi plus:)

z6dr.jpg

i3zw.jpg

vqt1.jpg

Opublikowano
staw w pudliszkach:decayed:

:P:P

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

a moze znasz jakies fajne miejsca na foto tu w moich stronach??

hmm zwirownia w karcu jest fajna ale jak wjade to zostane tam juz:D:D

brak :quattro::kwasny:

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 11:00 ----------

i wpadła mi navi plus:)

http://imageshack.us/a/img198/354/z6dr.jpg

http://imageshack.us/a/img40/1637/i3zw.jpg

http://imageshack.us/a/img689/6565/vqt1.jpg

Piękne mody,w szczególości navi heh (bo sam na taka poluje jak masz namiary na jedną szt. PW).Naprawdę kawał roboty oby tak dalej forum daje rade :a4fan:

Opublikowano

Navi jak najbardzej spoko . Jak ida prace na lakierem z tego co pamietam nie byl zaciekawy . Chyba tez wpadly inne opony? Powodzenia w modach . Byc moze do zobaczenia

Opublikowano
  • Autor
Navi jak najbardzej spoko . Jak ida prace na lakierem z tego co pamietam nie byl zaciekawy . Chyba tez wpadly inne opony? Powodzenia w modach . Byc moze do zobaczenia

lakieru jeszcze nie ruszałem, hmm auto co dzien potrzeben ale po zimie musze sie zabrac za to. a opony krótko po tamtym spociku zmieniłem na 205/50:wink:

kiedys tam widziałem twoje b6 w mojej metropolii pod blokiem:decayed:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

i dzis przyszła zmieniarka mp3

http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/16/07/96/3716079632

zobaczymu tak to gra:D:D

Opublikowano

Zmieniara fajny bajer,na długie trasy jak talala:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak narazie po pierwszym dniu uzytkowania zadowolony na ++:wink::decayed:

Opublikowano

Łatwo to podłączyć i gdzie poprowadziłeś kabel do schowka????

Opublikowano
  • Autor

podłaczasz zamiast ori zmieniarki a cały ten emulator mam pod kierownica bo nie potrzeba zadnych przeróbek. zeby włorzyc do schowka podejrzewam zeby trzeba wierciec dziure

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.