Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak więc zrobie :)

Opublikowano

Nowszy sie troche wiesza ale ma o wiele wiecej podpowiedzi i 17, 7k baze danych :)

Opublikowano
Odznaczasz BYTE 2 ---> BIT 3 I Exit :wink:

Dziekuje poraz kolejny;)

Opublikowano

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy można kodować podświetlenie zegarów?Ostatnio byłem u kolegi który ma najnowszego KTS-a i kodowaliśmy pare rzeczy w moim B8. Byłem zadowolony do momentu gdy musiałem włączyć światła, co się okazało podświetlenie zegarów i kierownicy umarło.Uszkodzenie zegarów jest wykluczone ponieważ za dnia jak przyświeci słońce wszystko jest ok i zegary świecą. Dopiero jak przychodzi wieczór i zegary gasną to nawet po włączeniu świateł mam tylko podświetlone wskazówki. Byłem u niego wczoraj grzebaliśmy dwie godziny i nigdzie nie możemy tego się doszukać.

Opublikowano
mialem VCDS 11.11. kolega mi go podłączył do internetu :)

teraz chce odkupic i widze ze poza 11.11 są też 12.10.3. wziac ten nowszy? będzie lepszy?

A sprzedajesz tego uszkodzonego VCDSa?? Ja sobie jego naprawie:)

Opublikowano
w Liczniku 17 masz w LongCoding jest podpowiedz co chcesz podswietlić

Zobacze wieczorem bo kolega dysponuje vcds-em też, tylko muszę do niego jechać 100km :P

Opublikowano

Grzesiek, a skąd Ty brałeś ten "mocniejszy" kabel do vcds?

Opublikowano

czyli chyba będzie trzeba o tym pomyśleć... :naughty: bo mój np Q7 nie obsługuje :facepalm: a cena 26$ nie jest jakaś super wysoka

Opublikowano

za 26$ to ten mocny-mocy, bo ten tylko mocny to już aż za 22,50$ :grin:

Opublikowano

czy ktoś wie jak w VCDS wyłączyć całkowicie oświetlenie w drzwiach?

wyłącznik na podsufitce wyłącza tylko oświetlenie wnętrza a chciałbym wszystko zgasić?

Opublikowano
czy ktoś wie jak w VCDS wyłączyć całkowicie oświetlenie w drzwiach?

wyłącznik na podsufitce wyłącza tylko oświetlenie wnętrza a chciałbym wszystko zgasić?

W podpowiedziach nic nie znalazłem...

Jedziesz na "JUME" ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mozesz to wyłaczyć w kazdych drzwiach 42 ,52 ,62 ,72 masz w podpowiedziach na VCDS .

Opublikowano
Mozesz to wyłaczyć w kazdych drzwiach 42 ,52 ,62 ,72 masz w podpowiedziach na VCDS .

Jaką wersje masz VCDS? mi nie pokazało podpowiedzi, co prawda patrzałem tylko w drzwi kierowcy.

Opublikowano

No i za chiny nie mogę dojść do tego podświetlenia zegarów. Nie mam podpowiedzi w programie, przekopaliśmy już mnóstwo i nie świeci. Wydaje mi się że to powinno być w BYTE 1 bo moge tam wyłączyć i włączyć wskazówki ale podświetlenia nie. Może mam coś uszkodzonego ale błędów nie wykrywa. Ma ta funkcja jakieś powiązania z czujnikiem światła? Włączaliśmy coming home i leaving home w KTSie i była tam funkcja bez czujnika światła którą też zaznaczyliśmy, ale nie działało i wyłączyliśmy wszystko. Nie mam u siebie czujnika światła, a zegary umarły właśnie po tej operacji. Czy to poprostu zbieg okoliczności i jest to jakieś uszkodzenie licznika? Może założyć sobie czujnik światła?

Opublikowano

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
No i za chiny nie mogę dojść do tego podświetlenia zegarów. Nie mam podpowiedzi w programie, przekopaliśmy już mnóstwo i nie świeci. Wydaje mi się że to powinno być w BYTE 1 bo moge tam wyłączyć i włączyć wskazówki ale podświetlenia nie. Może mam coś uszkodzonego ale błędów nie wykrywa. Ma ta funkcja jakieś powiązania z czujnikiem światła? Włączaliśmy coming home i leaving home w KTSie i była tam funkcja bez czujhnika światła którą też zaznaczyliśmy, ale nie działało i wyłączyliśmy wszystko. Nie mam u siebie czujnika światła, a zegary umarły właśnie po tej operacji. Czy to poprostu zbieg okoliczności i jest to jakieś uszkodzenie licznika? Może założyć sobie czujnik światła?

Zrob to inny kabelkiem :wink: VCDSie masz w podpowiedziach

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Nie da rady :wink: jedynie w opcji z pamiecią lusterek obniza sie wiecej .

Opublikowano

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

[/color]

A czy orientuje się może ktoś jak jest z obniżaniem prawego lusterka przy wrzucaniu biegu wstecznego? Tzn czy da się wyregulować jak nisko ma się opuszczać, bo póki co schodzi troche za mało :kwasny:

Nie da rady :wink: jedynie w opcji z pamiecią lusterek obniza sie wiecej .

No szkoda. A nie ma opcji przekodowania tego gdzies? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.