Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Panowie,jest mozliwosc zakodowania hamulca postojowego zeby w momencie wylaczenia silnika sam sie aktywowal?

Jak masz Audi Hold Assist i jest aktywny, to po wyłączeniu silnika, otwarciu drzwi lub odpięciu pasów, ręczny sam się zaciągnie.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Panowie,jest mozliwosc zakodowania hamulca postojowego zeby w momencie wylaczenia silnika sam sie aktywowal?

Nie , z resztą sprawdz w VCDS czy jest cos w podpowiedziach .

Opublikowano

Oki jak znajde troszke czasu to poryje troszke w VCDS-ie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

yhyhyh.jpg

Opublikowano

Czasem ja tez tak mam ale za którymś razem z kolei łapie:decayed:

Opublikowano

Zly dzial.

Opublikowano
wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

http://s28.postimg.org/xngjtwi3d/yhyhyh.jpg

Zły dział to raz ,a dwa to widać że chiński kabel ot cała tajemnica

Opublikowano
wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

http://s28.postimg.org/xngjtwi3d/yhyhyh.jpg

Zły dział - fakt, poczytaj kilka postów wyżej może tam znajdziesz moją odpowieć na to próbujesz robić... ;)

Opublikowano

Ja wiem czy zly dzial? Dzial miedzy innymi o odblokowaniu ukrytego zielonego menu, a zeby to zrobic to trzeba sie dostac do controlera 07- control head i tu jest problem. Kabel chinski bo tani nie ma co ukrywac natomiast pozwala na wiele i to pierwszy raz kiedy nie moge sie polaczyc z controlerem. przejrzalem sobie na temat rodzajow radyj no i moje jest delikatnie inne niz Symphony lll bo w miejscu CD/SD moja ma MEDIA. wrzuce zdjecia i moze ktos bedzie wiedzial co to za radio.

20140629_085539.jpg

20140629_085602.jpg

...moze rzeczywiscie nie ma tego controlera...

Opublikowano

Czyli mozna zapomnieć o zielonym menu?:'(

Opublikowano
Czyli mozna zapomnieć o zielonym menu?:'(

No jak nie masz MMI, to niestety tak.

Opublikowano
  • Autor
Czyli mozna zapomnieć o zielonym menu?:'(

Twoje Symphony nie ma tego , adres sterownika to 56 RADIO

Opublikowano

No to nie fajnie. .. dzięki za info

Opublikowano

Badał ktoś temat adaptacyjnych świateł stopu nazwanych enigmatycznie w Gebelsowie jako "notbremsblinken" :eusathink:

Nie rozumiem czy jest to przygaszanie światła stopu w nocy i mocniejsze swiecenie w słoneczny dzień? Czy może mocniejsze świecenie jak mocniej cisniejsz hamulec?

Opublikowano
Badał ktoś temat adaptacyjnych świateł stopu nazwanych enigmatycznie w Gebelsowie jako "notbremsblinken" :eusathink:

Nie rozumiem czy jest to przygaszanie światła stopu w nocy i mocniejsze swiecenie w słoneczny dzień? Czy może mocniejsze świecenie jak mocniej cisniejsz hamulec?

Wrzuć sobie to dziwne słowo w Youtube, zobaczysz o co chodzi.

Dodam jeszcze, że to kodowanie też jest w tym wątku.

Opublikowano

to już kumam o co chodzi. Zakodowalem już to u siebie ;)

a różni się czymś notbremsblinken od adaptacyjnego światła hamowania kodowanego jak niżej np w Q7

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Adaptives Bremslicht - VCDS Codierungen, Webdesign

Opublikowano

Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

Opublikowano
Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

może grzebałeś sobie w modułach i ustawiłeś jakąś wersję coupe?

Opublikowano
Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

może grzebałeś sobie w modułach i ustawiłeś jakąś wersję coupe?

Hm raczej nie,ale dzięki za dobrą uwagę poza tym wszystko działa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.