Opublikowano 3 Grudnia 201510 l Okay, dzięki chłopaki, myślałem, że to coś pokopane...A czas sprysku mam chyba 1800ms.
Opublikowano 6 Grudnia 201510 l Panowie mam dziwną przypadłość. Za każdym włączeniem auta przy pierwszym nawet krótkim spryskaniu szyby, wyskakują spryskiwacze refektorów...w obecnych jesiennych warunkach 3 dni i po pełnym zbiorniczku... Wczoraj zmieniałem to: Headlight washer - times of wash and wipe cycles between each automatic activation: [09 – Cent. Elect.] [security Access - 16] [Adaptation - 10] -> Channel 26 na wartość 100 i nadal to samoKtos wie jak to rozwiązać? nie pamietam teraz gdzie ale szukaj tam musisz zmienic 3 rrzeczy generalnie zeby zaoszczedzic płynów.. czas pracy sprysków xenona czas reakcji na długość przytrzymania sprysku wycieraczek po ktorym załacza sie xenon (i to zapewne własnie teraz cie boli) i włąsnie to co zeminiłes czyli co ile razy uzycia wycieraczki ma załaczyc sie spryzk xenona jak ustawić w mmi 3g temperaturę na ekranie ? hmm chyba się nie da ale moze zle pamiętam
Opublikowano 11 Grudnia 201510 l a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ?
Opublikowano 11 Grudnia 201510 l I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ? Bodajże w ustawieniach CAR można ustawić głośność ewentualnie w MEDIA już nie pamiętam jak to szło
Opublikowano 11 Grudnia 201510 l Koledzy podczas włączania zapłonu mmi mi się uruchamia bez ekranu startowego, mogę je zobaczyć dopiero przy restarcie mmi. To normalne?
Opublikowano 11 Grudnia 201510 l a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ? Po przekroczeniu chyba 20km/h lusterko powraca do góry A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność Edytowane 11 Grudnia 201510 l przez skotmen
Opublikowano 13 Grudnia 201510 l A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II. Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp.
Opublikowano 14 Grudnia 201510 l No ale właśnie nawet jak miałem głośno to po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu znowu na mute jest
Opublikowano 15 Grudnia 201510 l A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II. Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp. i się zgodzę i nie.. bo nie odpala sie na volume na jakim pozostawiasz.. bo spróbuj kiedyś zostawić na maxie i odpal rano auto to Ci uszy urwie ale też i nie ustawia się na mmi.. ale moze (chyba tak) da się w zielonym menu Edytowane 15 Grudnia 201510 l przez amaradaar
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Jeśli chodzi o spryski bixenonów to można je wyłączyć na stałe w 09 cemtralnej el. w długim kodowaniu bitu\bajtu nie pamietam, wyłączyłem u siebie i mam spokój. Polecam.
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ? Co do lustra opuszczanego po wbiciu biegu wstecznego, to u mnie wraca po przekroczeniu 10 km/h, po przestawieniu przełącznika lusterek na środek lub po zgaszeniu silnika.
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Masz z pamiecia foteli auto, czy nie? Nie wiem, czy we wszytskich sie da dokodowac ( automat, elektryczne siedzenia, etc..) podzr,
Opublikowano 16 Grudnia 201510 l Masz z pamiecia foteli auto, czy nie? Nie wiem, czy we wszytskich sie da dokodowac ( automat, elektryczne siedzenia, etc..) podzr, Fotele bez pamięci
Opublikowano 18 Grudnia 201510 l Pomoze mi ktos z tym co pisalem wczesniej ? Gdzie i co ustawic zeby po wlaczeniu samochodu radio nie bylo wyciszone
Opublikowano 28 Grudnia 201510 l Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015" A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej?
Opublikowano 28 Grudnia 201510 l Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015" A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej? A co chcesz kodować?
Opublikowano 28 Grudnia 201510 l Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015" A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej? A co chcesz kodować? - światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów - zablokowanie zmiany jasności LED przy włączonym kierunkowskazie - wyłączenie START/STOP - awaryjne tylne światło stop (przy gwałtownym hamowaniu) - test zegarów przy uruchomieniu (wychylenie się wskazówek do końca) - autoprzestawianie się lusterka bocznego przy wstecznym biegu.
Opublikowano 28 Grudnia 201510 l Autor A jak się to ma do XI.2011 ??? masz POLIFTA ? czy przed ? tu i tu bedzie działac kodowanie jakie chcesz zrobić
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto