Opublikowano 16 Czerwca 20224 l Konkretnie próbowałem zmienić: - ostrzeżenie o niezapiętych pasach, - początkowe ostrzeżenie od razu po włączeniu zapłonu (5 krotny sygnał, żeby odpalać auto z wciśniętym hamulcem) - światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów
Opublikowano 16 Czerwca 20224 l Ostrzeżenie o nie zapiętych pasach [17 - Instruments] [Coding - 07] [Long Coding Helper] Z listy wybieram: Seatbelt Warning inactive Światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów [09- Cent Elect.] [Coding - 07] [Long Coding Helper] Byte 4 Bit 0 z 0 na 1
Opublikowano 11 Lipca 20223 l Czesc, mial ktos taki problem po tym kodowaniu, ze obraz wlacza sie na 0,5s i znika? Moze cos jeszcze trzeba dokodowac? U mnie w bit 4 jest 01 i zmiana na 11 kiedy zaznaczam opcje obrazu, poniewaz mam hak. Optyczny tylny parking dla samochodów bez czujników z przodu [10 - Parker / Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] zrób to [07 - Kodowanie] Bajt 0 - Bit 4 zmień 0 na 1
Opublikowano 11 Lipca 20223 l 2 godziny temu, Kooga napisał: Czesc, mial ktos taki problem po tym kodowaniu, ze obraz wlacza sie na 0,5s i znika? Moze cos jeszcze trzeba dokodowac? U mnie w bit 4 jest 01 i zmiana na 11 kiedy zaznaczam opcje obrazu, poniewaz mam hak. Optyczny tylny parking dla samochodów bez czujników z przodu [10 - Parker / Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] zrób to [07 - Kodowanie] Bajt 0 - Bit 4 zmień 0 na 1 Wrzuć pełny autoscan.
Opublikowano 11 Lipca 20223 l 3 godziny temu, Kooga napisał: Czesc, mial ktos taki problem po tym kodowaniu, ze obraz wlacza sie na 0,5s i znika? Moze cos jeszcze trzeba dokodowac? U mnie w bit 4 jest 01 i zmiana na 11 kiedy zaznaczam opcje obrazu, poniewaz mam hak. Optyczny tylny parking dla samochodów bez czujników z przodu [10 - Parker / Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] zrób to [07 - Kodowanie] Bajt 0 - Bit 4 zmień 0 na 1 Wymień nie działający czujnik na sprawny.
Opublikowano 11 Lipca 20223 l 1 godzinę temu, H4mm3R napisał: Wymień nie działający czujnik na sprawny. 2 godziny temu, Muskel1 napisał: Wrzuć pełny autoscan. Ja chcialem sobie te kodowanie dorzucic, wczesniej tego nie mialem, ale po zakodowaniu obraz pojawia sie na 0,5 i znika, zadnych problemow z czujnikami nie mam
Opublikowano 11 Lipca 20223 l 22 minuty temu, Kooga napisał: Ja chcialem sobie te kodowanie dorzucic, wczesniej tego nie mialem, ale po zakodowaniu obraz pojawia sie na 0,5 i znika, zadnych problemow z czujnikami nie mam Znika bo masz jakiś błąd w PDC. Sprawdź kody błędów w 10
Opublikowano 12 Lipca 20223 l 20 godzin temu, H4mm3R napisał: Znika bo masz jakiś błąd w PDC. Sprawdź kody błędów w 10 Tak jak mowilem, nie mam zadnych bledow Adres 10: Asyst.park./kierow. (J446) Plik etykiet:. 8K0-919-475.clb Oznaczenie elementu SW: 8K0 919 475 B HW: 8K0 919 475 Komponent: PARKHILFE 4K H06 0010 Weryfikacja: 11001001 Numer seryjny: 75330815903356 Kodowanie: 010003 Kod serwisu: WSC 06335 000 00000 VCID: 387F9DE78B538246F2-806C Nie znaleziono błędów.
Opublikowano 26 Lipca 20223 l W dniu 11.07.2022 o 13:29, Kooga napisał: Czesc, mial ktos taki problem po tym kodowaniu, ze obraz wlacza sie na 0,5s i znika? Moze cos jeszcze trzeba dokodowac? U mnie w bit 4 jest 01 i zmiana na 11 kiedy zaznaczam opcje obrazu, poniewaz mam hak. Optyczny tylny parking dla samochodów bez czujników z przodu [10 - Parker / Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] zrób to [07 - Kodowanie] Bajt 0 - Bit 4 zmień 0 na 1 Ja tez mam hak fabryczny ale nie mogę w ogóle aktywować tej funkcji, po zaznaczeniu ptaszka, i po zaakceptowaniu pojawia sie komunikat ze jest błedne kodowanie i sterownik nie przyjmuje go.
Opublikowano 31 Lipca 20223 l Znalazłem na necie takie zdjęcie. Poziom oleju na FISie. Znacie może kodowanie na to? Mam w aucie kolorowy fis i mmi 3G Basic. Na mmi jest poziom oleju, jednak na FISie nie mogę go znaleźć.
Opublikowano 31 Lipca 20223 l Nic nie musisz kodować. Po otwarciu i zamknięciu maski pokazuje poziom oleju automatycznie.Wszystko pisze w instrukcji
Opublikowano 31 Lipca 20223 l Witam, mam pytanie czy w A4 B8 2013 rok można podłączyć kamerę cofania do MMI 3g Basic, nie mając PDC?
Opublikowano 31 Lipca 20223 l Godzinę temu, Adamkoc napisał: Witam, mam pytanie czy w A4 B8 2013 rok można podłączyć kamerę cofania do MMI 3g Basic, nie mając PDC? Kamera działa niezależnie od posiadanego lub nieposiadanego pdc. Tu jest dział kodowań a nie doposażania
Opublikowano 1 Września 20223 l Jakie jest kodowanie na usunięcie „termin serwisu” ? Oleju umiem w mmi a w vcds termin przeglądu ?
Opublikowano 1 Września 20223 l 9 minut temu, Koozly1 napisał: Jakie jest kodowanie na usunięcie „termin serwisu” ? Oleju umiem w mmi a w vcds termin przeglądu ? Wystarczy poszukać
Opublikowano 9 Listopada 20223 l Hejo, Ktoś może robił interior ambient light pod MMI 3G+ ? Zrobiłem adaptację zielonego menu, potem odpaliłem wyswietlanie na MMi zmiana wartości z 0 na 5 w Zielonym menu i kodowanie przez VCDS na ambient light installed. Wchodząc w ustawienia z poziomu MMI jest napis ale szary... Dodatkowo zrobiłem stan naladowania przez zielone menu ale tego wcale nie pokazjue w 3g+ ... Ktoś coś ?
Opublikowano 9 Listopada 20223 l W poliftach stan naładowania akumulatora nie działa. W zielonym menu w 5F ustaw Interior light na wartość 1 oraz na can komfort 1/9
Opublikowano 9 Listopada 20223 l Dzieki za podpowiedź jutro sobie sprawdzę. A Can komfort to o co chodzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto