Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowania A4 B8 za pomocą VCDS


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, napisałem że sposób jest doraźny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Okay, dzięki chłopaki, myślałem, że to coś pokopane...A czas sprysku mam chyba 1800ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dziwną przypadłość. Za każdym włączeniem auta przy pierwszym nawet krótkim spryskaniu szyby, wyskakują spryskiwacze refektorów...w obecnych jesiennych warunkach 3 dni i po pełnym zbiorniczku...

Wczoraj zmieniałem to:
Headlight washer - times of wash and wipe cycles between each automatic activation:
[09 – Cent. Elect.] [security Access - 16] [Adaptation - 10] -> Channel 26 na wartość 100 i nadal to samo

Ktos wie jak to rozwiązać?

nie pamietam teraz gdzie ale szukaj tam musisz zmienic 3 rrzeczy generalnie zeby zaoszczedzic płynów..

czas pracy sprysków xenona

czas reakcji na długość przytrzymania sprysku wycieraczek po ktorym załacza sie xenon (i to zapewne własnie teraz cie boli)

i włąsnie to co zeminiłes czyli co ile razy uzycia wycieraczki ma załaczyc sie spryzk xenona

jak ustawić w mmi 3g temperaturę na ekranie ?

hmm chyba się nie da ale moze zle pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy


I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ?

Bodajże w ustawieniach CAR można ustawić głośność ewentualnie w MEDIA już nie pamiętam jak to szło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podczas włączania zapłonu mmi mi się uruchamia bez ekranu startowego, mogę je zobaczyć dopiero przy restarcie mmi. To normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy

I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ?

Po przekroczeniu chyba 20km/h lusterko powraca do góry

A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność

Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. :doh:

Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II.

Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie nawet jak miałem głośno to po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu znowu na mute jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do głośności to chyba w ustawieniach trzeba przestawić jaka ma być głośność

Chlopaki, jak czytam tutaj informacje nt. glosnosci po uruchomieniu to chyba jestem na niewlasciwym forum. :doh:

Poziom glosnosci po uruchomieniu zapamietywany jest z momentu wylaczenia silnika/wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i tylko tyle. Tego nie ustawia sie w MMI. To nie Chorus czy Concert II.

Jedyne co mozecie zmienic, to poziom podczas aktywnych PDC, podpowiedzi nawigacji, czy TMC, itd, itp. :wink:

i się zgodzę i nie.. bo nie odpala sie na volume na jakim pozostawiasz.. bo spróbuj kiedyś zostawić na maxie i odpal rano auto to Ci uszy urwie :D

ale też i nie ustawia się na mmi.. ale moze (chyba tak) da się w zielonym menu :D

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spryski bixenonów to można je wyłączyć na stałe w 09 cemtralnej el. w długim kodowaniu bitu\bajtu nie pamietam, wyłączyłem u siebie i mam spokój. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie opuszczania lusterka przy cofaniu. Czy da sie zrobic tak zeby po wrzuceniu wstecznego sie opuszczało a jak sie z wstecznego zdejmie i bedzie na luzie badz jakimkolwiek innym biegu lusterko wracalo do poprzedniej pozycji ? Bo przy kodowaniu podanym w pierwszym poscie lusterko po wbiciu wstecznego sie opuszcza ale juz w tej pozycji zostaje, wraca dopiero po przelaczeniu pokretla wyboru lusterka na lusterko kierowcy

I jeszcze jedno pytanie, w samochodzie u kolegi (ma mmi 3g z dyskiem) po wlaczeniu samochodu radio sie samoczynnie przycisza, da sie to jakos zmienic zeby wracalo do stanu sprzed wylaczenia samochodu ?

Co do lustra opuszczanego po wbiciu biegu wstecznego, to u mnie wraca po przekroczeniu 10 km/h, po przestawieniu przełącznika lusterek na środek lub po zgaszeniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz z pamiecia foteli auto, czy nie?

Nie wiem, czy we wszytskich sie da dokodowac ( automat, elektryczne siedzenia, etc..)

podzr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz z pamiecia foteli auto, czy nie?

Nie wiem, czy we wszytskich sie da dokodowac ( automat, elektryczne siedzenia, etc..)

podzr,

Fotele bez pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi ktos z tym co pisalem wczesniej ? Gdzie i co ustawic zeby po wlaczeniu samochodu radio nie bylo wyciszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015"

A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015"

A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej?

A co chcesz kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założony dla "KODOWANIA dla POLIFT 2012-2015"

A jak się to ma do XI.2011 ??? Będzie działało czy szukać dalej?

A co chcesz kodować?

- światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów

- zablokowanie zmiany jasności LED przy włączonym kierunkowskazie

- wyłączenie START/STOP

- awaryjne tylne światło stop (przy gwałtownym hamowaniu)

- test zegarów przy uruchomieniu (wychylenie się wskazówek do końca)

- autoprzestawianie się lusterka bocznego przy wstecznym biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się to ma do XI.2011 ???

masz POLIFTA ? czy przed ?

tu i tu bedzie działac kodowanie jakie chcesz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...