Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z temperatura - POMOCY


daro125

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim. mam problem z temperatura cieczy mianowicie silnik łapie maksymalnie 70st i nic więcej .. więc nie namyślając sie wymieniłem termostat ale niestety temperatura dalej 70 i nic więcej , powiem jeszcze ze wcześniej ok. miesiąc temu wyminiłem czujnik temperatury bo skakała mi temperatura na blacie po wymianie bylo ok tak jak pisze ok miesiąca. Na klimatronicu na kanale 49 temperatura taka jak na blacie 70st. Na kanale 51 90st. Myślicie ze czujnik znowu padł czy też termostat kupiłem wadliwy? już sam nie wiem co jest grane.. z góry dzięki za jakiekolwiek porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No użyj szukajki na forum a zobaczysz ilu forumowiczów miało problemy z nowymi termostatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał już ktoś taki przypadek ze nowy termostat i walnięty? Bo czujnik chyba dobry jak pokazuje to samo na klimatroniku co na blacie?

Termostat ORI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: tani termostat jest ryzyko albo będzie chodzil albo nie. Dobrze jest sprawdzic w gotującej sie wodzie czy działa potem do zimnej musi sie otwierać i zamykać. Ale jak to nie termostat to może być też problem z nagrzewnicą. Mój wujek miał taki problem. Jak u mnie dochodziło tylko do 70st to był to termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że za każdym razem gdy zgaszę autko niezależnie czy pojeżdżę 5 min czy godzinę to za każdym razem załącza mu się ssanie..i auto o wiele lepiej chodzi jak nie ma upałów to tez dziwna sprawa..

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 09:47 ----------

sprawa wyjaśniona... walnięty był czujnik temperatury..niestety kosztowało mnie to wymianę 2 termostatów:D życie jak to mówią:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...