Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Małe zmiany :whistling:
Wskoczył komplet głośników BOSE :banan: Jeszcze tylko montaż wzmaka i podpięcie przodu :naughty:

Egr zrobił out (dałem ciała przy docinaniu kolana :facepalm: w przyszłości poprawi się to dla estetyki):

xKkoTHw.jpg


Kilka aktualnych fotek :decayed:

rr71iMF.jpg

E5epYYC.jpg

LxUpwaH.jpg

P2Go3z2.jpg

e35E7Hu.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

piękna czarnulka sztuka że aż błyszczy :D:)) nono trochę poświęciłeś pracy przy pastowaniu lakieru :)) no ale za to efekty piękne widać :decayed: a fele hmm pycha pycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe? Na forum wszystko jest możliwe :decayed:
Mini spot w centrum kraju z kolegą z podkarpacia :decayed:harry19-19 miło było poznać :hi:

A teraz kilka pamiątkowych fotek :wink: Niestety pogoda była marna, sprzęt też, więc jakość słaba :whistling:

Egs29MZ.jpg

tOOjyEq.jpg

65DFxCd.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pewnie że wszystko możliwe :decayed: , mnie również było miło poznać :hi: ,chociaż pogoda byle jaka była ale spocik udany :decayed: , autko piękne a w środku mniam :decayed: , a fele 18 robią robotę , dziękuję za spota i do następnego razu P.S oby następnym razem nie przejeżdzała kilka razy koło nas policja :whistling: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoją dwa czarnuchy jakby jakieś lewe interesy się kręciły więc nie dziw że się kręcą :decayed::decayed:

btw harry na 2 focie wygląda jakbyś z tyłu miał większe fele albo mi się w oczach yebe :decayed:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

fele takie same r 17 jak i przód tyle że miałem towar załadowany w bagażniku waga około 150 kilogramów dlatego w tyłu tak bardziej siedzi:decayed: , dobry wzrok masz kolego :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daniel za miłe słowo :hi: ale do "kox furki" dużo brakuje jeszcze :kwasny:

A co do egr-a to trochę decyzja na spontanie... Zresztą trochę ciekł olej z niego, kiedyś dwa razy zaciął się przez co nie mogłem auta odpalić. Przy okazji wyczyściłem kolektor ssący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podpowiem ci że nawet zacięty EGR się "naprawia" spawasz góre i dół za max 20zł dajesz nowe oringi i śmiga plusem takiego rozwiązania jest to że zostaje klapa gaszenia i nie telepie przy gaszeniu i wycieków już raczej też nie uświadczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze właśnie telepanie autem przy gaszeniu :facepalm: hmm egr mam jeszcze w garażu, więc w przyszłości spróbuję go "zmodyfikować" i zamontować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie jeszcze raz wielkie dzięki dla kolegi Domin79 za kawał dobrej roboty :wink::notworthy::notworthy:
Miło było poznać :wink:
Podziękowania również dla kolegi Harry19-19 z którym dzielnie walczyłem z tapicerkami drzwi :decayed:

Tak więc do auta wpadł:
- wzmacniacz BOSE :banan: ( głośniki wymieniłem na bose jakiś czas temu, przód gra pod radiem - taki setup pozostanie. W przyszłości pomyślimy nad tubą z Q5 :naughty: )
- elektryczne szyby z tyłu :banan:

Teraz kilka fotek :decayed: nie mam ich dużo, bo nie było ściemniania :decayed:

BZNgK3R.jpg

zrf79wz.jpg

quy6IZT.jpg

RiD1X4F.jpg

3DsV9Iw.jpg

vMrh3AB.jpg

h1yvaqE.jpg

Jeszcze raz wielkie dzięki Dominik :notworthy::notworthy: :notworthy:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem, gdy trafiłem na to forum :decayed: a gdy już wylądowałem na podwórku u Dominika to nie ma odwrotu i w przyszłości będzie trzeba modzić dalej :grin: przed tym wirusem nikt się nie uchroni :decayed: tymbardziej że w mojej padlinie jest jeszcze co robić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

hehe o to boczki są założone i bose , nooo ciężko z tym nad tym narobiliśmy się ale za to efekty są :decayed: , nmzc , służę w pomocą :naughty: ,a dźwięk bose mniam pięknie grają

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 21:23 ----------

dziękuję za życzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz orginalny ksenon? bo teraz tak patrze bo jestem w trakcie poszukiwan b6 i jak nie widze spryskow to uwazam ze xenona nie ma... a u ciebie jest a spryskow brak chyba ze nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...