Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Oj... Krzysiu, ale piekne autko... Gratuluje...

Pozdrawiam

Dana

Dziękuję :wink:

Również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zadbana ta 4eczka no i ta czern robi robote... nie myslales o delikatnym obnizeniu?

Gdyby posadzić ją niżej pewnie duużo lepiej by to wyglądało :wink: ale jak na razie na zawieszeniu 1BE tragedii nie ma pod tym względem, na żywo całkiem ładnie się to prezentuje :decayed: w przyszłości przy modzeniu, początkowo będę miał inne priorytety... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak się jeździ na tych felgach 18'' po właśnie takie chce kupić na wiosnę tylko martwi mnie komfort jazdy... dziury koleiny itp te nasze polskie drogie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak się jeździ na tych felgach 18'' po właśnie takie chce kupić na wiosnę tylko martwi mnie komfort jazdy... dziury koleiny itp te nasze polskie drogie :facepalm:

Szerokość opony mam 225, więc w koleinach trzeba mocniej kiere trzymać, bo trochę nosi autem... Jeśli chodzi o dziury to tragedii nie ma. Ogolnie mimo tych minusów to nie założyłbym mniejszych feli :wink: Bo o plusach nie muszę wspominać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowania do małego rezanka, a właściwie dwóch :decayed:
Obecnie faza kompletowania gratów :wink:
Tak więc:

BOSE (narazie tylko wzmak, ale niebawem zdobędę pewnie cały komplet - podziękowania dla Domin79 :hi:)
zdjcie3242.jpg

Elektryczne szyby z tyłu (komplet 4 boczków w całej czarnej skórze już mam - w naprawdę świetnym stanie - podziękowania dla Wojtek_A4 :hi:)
WqR7xGP.jpg

GfAdMq5.jpg

Boczki jeszcze nie do końca rozpakowane :wink:

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) jestem ciekawy jak gra BOSE :)

Też jestem tego ciekawy :wink: ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę :naughty:

Ja zmieniłem sam wzmachol na Bose i powiem że jestem mega zadowolony:banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto ma u mnie w okolicy bo zamierzam odkładac na b6 i nie wiem czy warto szukac zeby mial bose :whistling::whistling::whistling: moze gdzies kogos zlapie co ma i sie przekonam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) jestem ciekawy jak gra BOSE :)

Też jestem tego ciekawy :wink: ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę :naughty:

Ja zmieniłem sam wzmachol na Bose i powiem że jestem mega zadowolony:banan:

A możesz zobrazować jak gra tył względem przodu na wzmaku bose? :wink: Chodzi mi głównie o głośność, bo bas jest pewnie głębszy. Bo na zwykłym przód jest dużo głośniejszy od tyłu...

---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

ciekawe kto ma u mnie w okolicy bo zamierzam odkładac na b6 i nie wiem czy warto szukac zeby mial bose :whistling::whistling::whistling: moze gdzies kogos zlapie co ma i sie przekonam

Jak nie będzie miała B6 bose to zawsze możesz doreżać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba tył gra trochę ciszej ale chyba jak jeździsz to siedzisz z przodu:grin:poza tym bose to dobre brzmienie a nie wieksza głośność:naughty:

Siedzę z tyłu w foteliku :polew::polew::polew: Oczywiście to był "joke" :wink:

Jak wzmak trafi na pokład to przekonam się się na własnym uchu jak to gra :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam tylko wzmak bose i zamontuję go na zwykłe głośniki, sub. Później (w przyszłym roku) raczej skompletuję cały zestaw (głośniki, wiązka itp) - oczywistym jest że kompletne bose będzie lepiej grać niż np. wzmak bose + zwykłe głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę :wink:

Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać :kwasny:

Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje

:whistling:

Jednak krok po kroku będzię autko modzone :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę :wink:

Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać :kwasny:

Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje

:whistling:

Jednak krok po kroku będzię autko modzone :naughty:

no wiesz nie da sie tylko modzic trzeba cos tez porobic przy autku nic nie jest wieczne :thumbup1: a powiem ci ze sam zobaczysz ze sprzeglo z dwumasem jak sie wymieni to jest inna jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...