Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że warto :naughty: nie wiem czemu tak długo czekałem z tym modem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to ma sie do zywotnosci silnika czy turbo?

i o ile skoczylo ci spalanie :D wiadomo ze lekko podskoczylo bo pewnie wiecej cisniesz :P ale mniej wiecej pewnie da sie okreslic czy skoczylo duzo czy np 1l srednio wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żywotność to jak się uprzesz to i seryjny silnik zarżniesz :decayed: trzeba pamiętać o paru podstawowych rzeczach przy eksploatacji, styl jazdy też ważny itp w sumie to samo co na serii, a będzie ok :wink:

Jeśli chodzi o spalanie to przy takiej samej jeździe jak poprzednio to spadło wyraźnie :decayed: różnica to blisko 1 L. Wcześniej nie mogłem uzyskać niżej niż 6,5... teraz dam radę zrobić 5,5 - prędkości do 110, co jakiś czas wyprzedanie itp. Ale rzadko tak jeżdżę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) powiem ze kusi :D

kumpel ma tu w okolicach przerobionego programem wiec zobacze jak to sie buja i bede myslal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) powiem ze kusi :D

kumpel ma tu w okolicach przerobionego programem wiec zobacze jak to sie buja i bede myslal :D

Greg zobacz tu Promocje GEKOCARS

Bliżej niż wrocek i pewnie taniej :decayed:

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały modzik, a cieszy :decayed: ramka grilla i dolnej kratki oraz listwa pod klapą z tyłu pomalowana w czarny mat plastidipem.

6unj9wat.jpg

4iewhp6k.jpg

Na montaż czeka też turbo gtb1756vk. Do tego też FMIC, DP itd itd...

WP_20140619_12_03_57_Pro.jpg

WP_20140619_12_04_54_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny czarnuch. :) kiedy gtb wjezdza na poklad? :D sam bedziesz ogarnial temat czy oddajesz gdzies auto? No i jak mozna wiedziec to od kogo brales gtb i ile $ ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTB już niedługo zawita pod maską :kox: Temat będzie ogarniał nasz kolega z forum, Juby_p

Turbo kupiłem na forum za najniższą krajową :decayed:

Edit:

Mała zapowiedź tego co dzieje się z autem :jerk: Stage 2 na ukończeniu. Mała fotka z prac :wink:

qh32gfco.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jeszcze nie jest odebrane, to dopiero za tydzień. Wszystkie prace wykonuje Juby_p z naszego forum :wink:

Tak w skrócie to w tym setupie będzie: GTB1756vk, dolot z kwasówki w polerce, EGR i CAT out, DP, TIP, FMIC, wycięty środkowy tłumik, tarcza sprzęgła obita kevlarem i podobno delikatnie wzmocniony docisk ;P do tego jeszcze kontrola startu w sofcie :wink:

Pompki seryjne AN... Jak odbiorę auto to zrobię dokładniejsze zestawienie z cyframi, wykresem, więcej fotek, jakiś filmik itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot z kwasowki w polerce do czego? W sensie ten odcinek od fmica do kolektora? DP 2.5' czy wiecej? Po zmodzeniu auta nie wybierasz sie przypadkiem gdzies w kierunku Katowic na jazde testowa, bo chetnie bym zobaczyc jak to idzie. :D ten tydzien czekania jeszcze na auto to pewnie Twoj najdluuuzszy tydzien w zyciu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot z kwasu od turbo przez FMIC do kolektora ssącego ;) DP będzie 2,75" o ile dobrze pamiętam. Bez auta jestem trochę dłużej niż tydzień ale daję radę :decayed: jak potrzeba to jest jeszcze Corsa 1.3 cdti - istny szatan :decayed::grin:

W kierunku Katowic raczej się nie wybieram, ale jak coś można zgadać się np. w połowie drogi jak coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaką moc celujesz? Czekam z niecierpliwością na wynik, bo na wiosnę też chce wysłać autko do Piotrka na mody, tylko ja chyba chce wstawić gtb22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaką moc celuję? Wiadomo jakie wyniki wychodzą na gtb17 :wink: Wynik wyjdzie przy strojeniu, nie mniej, nie więcej :wink: Mówię sobie że to będzie finalny setup, ale wiadomo jak to bywa :decayed:

kkam sprzęgło zostawiasz ori awx do gtb22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło będzie obite kevlarem + docisk zmodyfikowany. Przy dobrym poprowadzeniu momentu powinno dawać rade


A nie potrzebujesz np przepinania map? Nie wiem czy Piotrek pokazywał Ci przycisk "S" w jego aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Piotrka nie widziałem, ale u Adriana tak :wink: fajna funkcja, ale to może w przyszłości :wink: najpierw czekam na finał strojenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...