Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę :wink:

Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać :kwasny:

Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje

:whistling:

Jednak krok po kroku będzię autko modzone :naughty:

no wiesz nie da sie tylko modzic trzeba cos tez porobic przy autku nic nie jest wieczne :thumbup1: a powiem ci ze sam zobaczysz ze sprzeglo z dwumasem jak sie wymieni to jest inna jazda

No ja też potwierdzam bo ostatnio wymieniałem i jest teraz piz*eczka:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę :wink:

Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać :kwasny:

Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje

:whistling:

Jednak krok po kroku będzię autko modzone :naughty:

no wiesz nie da sie tylko modzic trzeba cos tez porobic przy autku nic nie jest wieczne :thumbup1: a powiem ci ze sam zobaczysz ze sprzeglo z dwumasem jak sie wymieni to jest inna jazda

No ja też potwierdzam bo ostatnio wymieniałem i jest teraz piz*eczka:decayed:

Koledzy powiedzcie, czy jak wymienialiście sprzęgło z dwumasem, to wymienialiście też jakieś inne elementy z tym związane (np. wysprzęglik, uszczelniacze itp)? Bo jadę na wymianę do aso (w okolicy nie znam raczej zaufanego mechanika) i nie chcę by naciągnęli mnie na dodatkowe, niepotrzebne koszty... :facepalm: Dodam, że oprócz ślizgania sprzęgła na każdym biegu i drżenia auta przy ruszaniu, pedał sprzęgła ciężko chodzi (od dawna był też wyżej niż pedał hamulca). Mam nadzieje, że nowe sprzegło i dwumas rozwiąże problem - komplet oczywiście od kolegi z forum :wink: cena w aso...zabija :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę :wink:

Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać :kwasny:

Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje

:whistling:

Jednak krok po kroku będzię autko modzone :naughty:

no wiesz nie da sie tylko modzic trzeba cos tez porobic przy autku nic nie jest wieczne :thumbup1: a powiem ci ze sam zobaczysz ze sprzeglo z dwumasem jak sie wymieni to jest inna jazda

No ja też potwierdzam bo ostatnio wymieniałem i jest teraz piz*eczka:decayed:

Koledzy powiedzcie, czy jak wymienialiście sprzęgło z dwumasem, to wymienialiście też jakieś inne elementy z tym związane (np. wysprzęglik, uszczelniacze itp)? Bo jadę na wymianę do aso (w okolicy nie znam raczej zaufanego mechanika) i nie chcę by naciągnęli mnie na dodatkowe, niepotrzebne koszty... :facepalm: Dodam, że oprócz ślizgania sprzęgła na każdym biegu i drżenia auta przy ruszaniu, pedał sprzęgła ciężko chodzi (od dawna był też wyżej niż pedał hamulca). Mam nadzieje, że nowe sprzegło i dwumas rozwiąże problem - komplet oczywiście od kolegi z forum :wink: cena w aso...zabija :decayed:

W trakcie u mnie wyszedł do wymiany uszczelniacz nie wiem jak fachowo się to nazywa ale koszt około 100 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami dotarły nowe graty: :whistling:
- komplet sprzęgła z dwumasem - wymiana po świętach

Aw7nCk4.jpg


- BOSE już w komplecie - montaż wiosną:

C78p7Xx.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że czarne szyby również z przodu jak u mnie :wink:

Przyciemnione szyby z przodu.. Ten skok adrenaliny, gdy miśki zatrzymują do kontroli - bezcenne :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że czarne szyby również z przodu jak u mnie :wink:

Przyciemnione szyby z przodu.. Ten skok adrenaliny, gdy miśki zatrzymują do kontroli - bezcenne :naughty::decayed:

Mnie zatrzymali moim Audi tylko narazie raz i to na tyle skutecznie że musiałem folie skrobać z przednich szyb:facepalm: ale co zrobić życie:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :) oby kulała sie jak najdłużej :)

Jeszcze kilka(naście) modyfikacji i można będzie ją tak nazwać :naughty:

Na żywo jest naprawdę ładna, bo na tych zdjęciach z pierwszego postu jakoś tak średnio wygląda...:dontknow:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

widzę że czarne szyby również z przodu jak u mnie :wink:

Przyciemnione szyby z przodu.. Ten skok adrenaliny, gdy miśki zatrzymują do kontroli - bezcenne :naughty::decayed:

Mnie zatrzymali moim Audi tylko narazie raz i to na tyle skutecznie że musiałem folie skrobać z przednich szyb:facepalm: ale co zrobić życie:decayed:

To skubańce :whip2: Coś czuję, że kiedyś mnie też do tego "zmuszą" :facepalm: Ostatnio wieczorami w weekendy często ustawiają się na mojej ulicy :whistling: Jakiś czas temu kumpel musiał skrobać folię z przednich szyb... Powiedzieli mu wprost, że od dawna mieli go na oku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa to są pedały:facepalm: ale jak Ci szybę wy***ią to powiedzą że trudno martw się sam a tak folia zawsze coś przytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modzik zawitał na pokładzie :decayed: Dekory 1NK :naughty:
Muszę jeszcze tylko zamontować popielniczkę i kupić ramkę biegów :whistling:

QcLBLMB.jpg

E8hiIUg.jpg

PbO27Oi.jpg

S3rR5tS.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za za***isty mod tylnych szyb? : ) Dzieciaki Ci kręcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za za***isty mod tylnych szyb? : ) Dzieciaki Ci kręcą?

Z takim modem już auto kupiłem :decayed: Poprzedni właściciel wyrezał to ze względu na dzieciaki :naughty: Nic z tym nie robiłem, bo nie raziło mnie to jakoś szczególnie. Tymbardziej, że mam już prawie wszystkie graty do elektrycznych szyb z tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu już masz BOSE bo widze na zdjeciach jakis napis :naughty:

Obecnie bose jest tylko z przodu :decayed: ale tylko maskownice z jego logiem - reszta nie ma z nim nic wspólnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dekory na plus : OK2:
Muszę jeszcze tylko zamontować popielniczkę i kupić ramkę biegów :whistling:

obowiązkowo i będzie cacy jak u mnie :naughty:

Jaka skromna :naughty::decayed:

PS: postaraj się jak najszybciej założyć temat swojej Laluchny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...