Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh. chodzi tylko o to czy obudowa byla jakos cieta czy nie?

Opublikowano

Prosze fotki w dzień.

powiem tylko że robione na automatycznych ustawieniach aparatu bo nie było czasu zbytnio na zabawę :wink:

I fotki nie oddają tego co jest naprawdę.

DSC07839.jpg

Pozycja

DSC07840.jpg

Karola szatan :grin:

DSC07842.jpg

pozycja

DSC07843.jpg

Pozycja i stop u Karola

DSC07844.jpg

Stop

Tak na szybko robione.

Opublikowano

Średnio to wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor
heh. chodzi tylko o to czy obudowa byla jakos cieta czy nie?

Obudowa i klosz lampy nie ruszane, same bebechy z tyłu.

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Średnio to wygląda :decayed:

Wóz brudny, ustawienia z automatu. Gusta i guściki :decayed: ponoć takie same zamówiłeś :decayed:

Opublikowano
Średnio to wygląda :decayed:

Każda pozycja w dzień średnio wygląda...

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

heh. chodzi tylko o to czy obudowa byla jakos cieta czy nie?

Jedynie tył lampy.

A tak na serio to nie mam fotek lampy.

Opublikowano

No ja się ciągle zastanawiam :naughty:

Opublikowano

No ale co ci się nie podoba? zawsze można coś udoskonalić. :wink:

Opublikowano

tak tez cos mi sie wydawalo ze tyl trzeba bylo ciac bo jak taki modul zmiecic. a jak z parowaniem bedzie?

Opublikowano
  • Autor
tak tez cos mi sie wydawalo ze tyl trzeba bylo ciac bo jak taki modul zmiecic. a jak z parowaniem bedzie?

Nie odnotowano.

Opublikowano

nie powinno nic się dziać bo to już jest wewnątrz auta, powyżej uszczelki. a Karol nawet jeździ bez jednej uszczelki bo zapomniał założyć i też żyje. (ciekawe jak długo)...:polew:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Na biało zaznaczone miejsce cięcia.

axo_scintex_lampa_tylna_ece_audi_a4_b5_sdn_94_98.jpg

Opublikowano

powiedz mi jak to jest z tymi diodami jeszcze na polczaczeniu stopu z pozycja bo widac ze to na tych samych diodach sie swieci. pozycje sa przygaszone i po wcisnieciu stopu mocniej sie pala czy jak?

Opublikowano

tak na tych samych.

pozycja świeci słabiej a na stop świeci mocniej.

Opublikowano

a jak rozwiazales ten temat? masz jakis schemacik puki nie mam zadnego modulu nie mam jak sprawdzic

Opublikowano

Dobrze wyglada,ja jestem za tylko teraz przyała by sie cała ledowa:wink:

Opublikowano

Też można zrobić całą ledowa tylko czy jest sens? Przeciwmgielnych ile się używa?

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

używanie używaniem,ja lubię kompleksowe podejście do tematu:wink:

Opublikowano

Wiesz ją robię to co klient chce.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Docelowo są całe w LEDach.

Opublikowano

Kieruna mozna dac w ledach jak zrobie u siebie pozycje i stop to sie wezme za kieruna ale wsteczne wydaje mi sie bez sensu zwlaszcza ze w a6 c5 fl wsteczny jest prawie przezroczysty :kox:

Opublikowano

ja juz mam dla Karola kierunki, jak przyjedzie do PL to będziemy montować :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.