Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No jednak trochę tego było ale towar całkiem spoko będzie w ciągu tygodnia w aucie. I może też z nowej znajomości coś zyskasz jakiś nowy modzik:decayed:

Też coś czuję, że będziemy gościa częściej odwiedzać :wink:

Opublikowano
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed::decayed:

Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś

No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś :naughty:

sprinter chyba jest po jakimś koksie :decayed:

1,5 h z Wrocławia jechaliśmy

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Najlepsza była rolka z drugiego biegu z Audi Q7 odszedł tylko jedną długość:decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Ale ładnie kopcił:naughty:

Opublikowano

super wygląda - jak jesteś zainteresowany to mogę Ci sprzedać wydech z 3.0tdi i dokładkę zderzaka tylnego s-line oczywiście pod wcześniej wspomniany wydech - dokładkę wymieniasz klik - klak wykorzystując swój zderzak i furka będzie wyglądać znacznie agresywniej :naughty:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

wpadniesz do mnie i wszystko poprzekładamy na miesjcu

Opublikowano
  • Autor
super wygląda - jak jesteś zainteresowany to mogę Ci sprzedać wydech z 3.0tdi i dokładkę zderzaka tylnego s-line oczywiście pod wcześniej wspomniany wydech - dokładkę wymieniasz klik - klak wykorzystując swój zderzak i furka będzie wyglądać znacznie agresywniej :naughty:

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

wpadniesz do mnie i wszystko poprzekładamy na miesjcu

Dzięki za miłe słowo jeśli chodzi o wydech to wysłałem Ci PW :wink:

A z nowości to jak dobrze pójdzie to jutro wkładam gwint :naughty:

Opublikowano

Oooo to już przyszedł zaraz wrzucaj foty jak będzie na aucie.

Opublikowano

Pokaż tego sprintera :decayed: B8 piękna :thumbup1:

Opublikowano

Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:

Opublikowano
Fotek sprintera nie będzie ze względu na zbyt wysokie ryzyko kradzieży tej rakiety z pod znaku Mercedes:decayed:

Jumany?! :decayed:

Opublikowano

Gwint jaki ? Latałem B8 na KW V2 Inox na 19" i było za***iście... :kox:

Opublikowano
  • Autor
Gwint jaki ? Latałem B8 na KW V2 Inox na 19" i było za***iście... :kox:

W sumie ja nie kupiłem gwintu z jakieś górnej półki bo nie jest mi to aż tak bardzo potrzebne dlatego po zebraniu opinii i rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na Supersporta głównie zależało mi na możliwości regulacji wysokości bo przy zmianie samych sprężyn nigdy nie wiadomo jak auto usiądzie.

Opublikowano

PW dostałem i odpisałem - jak coś to dzwoń się dogadamy :wink:

Opublikowano
  • Autor

No i założyłem gwint jak na razie pierwsze odczucia są bardzo pozytywne będę musiał trochę pojeździć i jak auto "się ułoży"

to ostatecznie się ustawi wysokość z efektu jestem bardzo zadowolony a poniżej zdjęcia na pierwszym wkleiłem na zapalonych halogenach ponieważ kiedyś padło pytanie żebym pokazał jak wygląda HID w halogenach.

239e7e48e1c29a94med.jpg

90fd0e2f845ee1c8med.jpg

Taki jest teraz prześwit chyba będę musiał pozdejmować osłony silnika:

c150740bff2c3b8dmed.jpg

cf6991966bed736fmed.jpg

Opublikowano

WOW niszczy system:shock3:

Opublikowano

ładnie już siadł Adrian jak się jezdzi B8 na gwincie?

Opublikowano
ładnie już siadł Adrian jak się jezdzi B8 na gwincie?

A w szkole czytać nie nauczyli :decayed: przecież napisał :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.