Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Widze że idziesz w kierunku WRC ,a to dobry kierunek :wink:

WRC to niedościgniony ideał nie chcę nikogo kopiować robię auto pod siebie chociaż widać , że gust mamy podobny:wink:.

WRC nie ma gwintu:banan:

Ja na razie też:doh:

Opublikowano
  • Autor
Moze zmienie kiedys na gwint jak ciut ceny spadną :grin:

Przy kosztach modów jakie już zrobiłeś taki gwint to pryszcz:wink:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:17 ----------

No i auto po ściemie szybek i z set'upem zimowym, fotka tylko taka bo warunki pogodowe nie nastrajają do mycia auta...

dsc0014jf.jpg

Opublikowano

Strasznie to wygląda: przednie szyby jasne a tylne ciemne :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Strasznie to wygląda: przednie szyby jasne a tylne ciemne :kwasny:

No tak gadałem z gościem co mi to robił i powiedział, że jeśli chcę to mi przód też zrobi, ale na własną odpowiedzialność bo wszystko zależy od policjanta jak trafię na głupka to mi dowód zabierze a inny nawet nie zwróci uwagi...jeszcze się waham i chyba przód walnę najjaśniejszą folią, żeby przeskok nie był aż tak drastyczny:wink:

Opublikowano

Tak wychodzi z fabryki.bardzo praktyczne i fajnie ze nie masz listew w chromie

Opublikowano
  • Autor
Tak wychodzi z fabryki.bardzo praktyczne i fajnie ze nie masz listew w chromie

No właśnie dlatego się zdecydowałem na taką wersję:wink: jeszcze grill przyjdzie czarny i chromy wokół halogenów też walnę na czarno, ale to chyba dopiero na wiosnę na razie muszę problem stukania w zawieszeniu opanować po zmianie na gwint:wink:

Opublikowano

i relingi walnij na czarno :wink:

Opublikowano

Nie relingi zostaw tak jak jest:wink:

Opublikowano
  • Autor

Relingi zostaną tak jak teraz:wink:

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 18:46 ----------

Walczę z podświetlaniem nóg i już mnie to wku...ia no, ale jak już zacząłem to muszę to skończyć ( WRC dzięki za pomoc telefoniczną) co ja bym bez Ciebie zrobił, ale chyba nie tylko ja...:notworthy:

Opublikowano

A co jest nie tak?

Opublikowano
  • Autor

Okazało się, że kabel mam za słaby, ale Grzesiu mnie pokierował i już wszystko działa teraz trzeba jeszcze wszystko poupychać i tył podłączyć:wink:

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Świecą ? :decayed:

Świecą, dzięki:hi:

dsc0019jx.jpg

dsc0021kc.jpg

Przód i tył gotowy:banan::banan:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dorwałem wydech z 3.0TDI :banan::banan::

20130414135.jpg

Dokładka też już leci muszę tylko osłonę termiczną zamówić i będzie montaż, ale to chyba nie wcześniej jak za 3 tygodnie bo teraz kiepsko z czasem...:kwasny:

Opublikowano

Aleś złomu przywiózł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No kupiłem też po cenie złomu:decayed:

Opublikowano

wydech poprawi się 1000krotnie! od A4 czy od A5? ile dałeś, może być PW :wink:

Opublikowano

tak sie zastanawiam po co Ci dodatkowy złom w podwoziu....

Opublikowano

to nie złom tylko Lans..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.