Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też nic nie mam w planie chyba sobie drina walnę i zostanie mi wieczór z panną w domu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry może pokażą tam tych dwóch emerytów :wink:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

PUMA a mamy kierowcę? bo nie wiem czy za chwilę będę w stanie prowadzić mój dyliżans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy z Michałem chcieli na Kręgle jechać ale żadnych chętnych:kwasny:

Hmmm:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie cie wkurzać mój dudniący silnik i wyjące łożysko to pojadę moim:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie cie wkurzać mój dudniący silnik i wyjące łożysko to pojadę moim:decayed:

woźnica w dyliżansie nie jest w stanie zaprzęgnąć konia%%%, więc jesteś driverem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Sysek właśnie się przymierzam do rezania wydechu podwójnego do b8 i mógłbyś mi napisać jaki ma nr osłona termiczna na prawa stronę bo rozumiem lewej nie ruszam... i co ewentualnie jeszcze potrzebuje oprócz wydechu i dyfuzora:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki :good: wpisywałem w szukajcie ale widocznie zle.... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj olałem wszystko i założyłem lato wpadły też na tył dystanse 5mm od razu lepiej ciekawe czy teraz nie będzie nic obcierać, ramka grilla i chromy przy halogenach pomalowałem na czarno chyba będę musiał jeszcze trochę gwintem z przodu pokręcić, ale to zobaczę jak trochę pojeżdżę i jak się wszystko ułoży a tak to mniej więcej wygląda:wink:

dsc0239lk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaraz lepiej ten gril wygląda:decayed: ja też w tygodniu wrzucam lato:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak tak patrzę do coraz bardziej dociera do mnie, że wypadałoby założyć lustra z S4:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie dzwonić:decayed:

No wiem tylko na razie czekam co z tą "inną" sprawą wyjdzie bo dalej nie dostałem tego zdjęcia:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Adrian :good: Co z tą maszynką? Ja na razie nie mam od kogo załatwić ale jak by tobie się udało to nie zapomnij o mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, a nie myślałeś o czarnych relingach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek bardzo łanie się audik prezentuje chyba już na sezon letni jesteś przygotowany w pełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Adrian :good: Co z tą maszynką? Ja na razie nie mam od kogo załatwić ale jak by tobie się udało to nie zapomnij o mnie :wink:

Czekam na Ciebe:decayed:

A szczerze to pojeżdżę i zobaczę co się będzie działo jak nie będzie nic obcierać to zostawiam tak jak jest:wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

bardzo ładnie, a nie myślałeś o czarnych relingach?

Nie relingi zostają ewentualnie jeszcze dojdą lustra z S4:wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

sysek bardzo łanie się audik prezentuje chyba już na sezon letni jesteś przygotowany w pełni

Oj do "pełni" to jeszcze parę detali by się przydało:jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...