Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rotor nie jest zły jedyna rzecz jaka mnie wkurza to to że jest często spotykany jednak ;/

...i będzie jeszcze częściej :wink: te Vosseny co ma Wojtsen sa fajne :kox: albo nowy wzór RS4

Opublikowano

Te rsy mnie się osobiście nie widzą. Vossen to mega kox ale też cena mega. Jakbym miał 6-7k na felge to na bank byłby to Vossen bez zastanowienia:)

Opublikowano
  • Autor

Macie rację Vossen świetna felga, ale bez przesady nie ta liga dla mnie jeśli chodzi o kasę:wink:

Opublikowano

Sysek Ty wiesz które masz zakładać :P

3SDM

Opublikowano
  • Autor
Sysek Ty wiesz które masz zakładać :P

3SDM

No zobaczę jeszcze model 0.06 kosztuje 1265euro:facepalm: , a 0.01 999euro w tym tygodniu muszę się zdecydować do tego jeszcze muszę 2 opony kupić no i będzie można zaczynać sezon:wink:

Opublikowano

0.01 są piękne btw miałeś takie ładne fele :wink:

Opublikowano

0.06 wymiata :P

Opublikowano
  • Autor

No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

Opublikowano
0.06 wymiata :P

chyba na Calibrze albo Golfie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Chociaż te felgi co Orzeł ostatnio wklejał z A8 w 19" też bardzo ładnie wyglądały ach już sam nie wiem:facepalm:

Opublikowano
No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

:polew: przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa

Opublikowano
  • Autor
No wiem miałem, ale tak trochę już mi się opatrzyły a po drugie nie lubię jak ktoś mieszkając blisko mnie jeździ na tych samych felgach takim samym autem:wink:

:polew: przecież też sprzedawał kiedyś nie sprzedał ? to faktycznie lipa

No wiem, że miał do sprzedania, ale czy sprzedał to nie wiem :decayed:

Opublikowano
Te rsy mnie się osobiście nie widzą. Vossen to mega kox ale też cena mega. Jakbym miał 6-7k na felge to na bank byłby to Vossen bez zastanowienia:)

I co byś tylko z dwiema felgami zrobił :grin::decayed: vossen to min. 2K od felgi :wink:

Opublikowano

Jest kolega na forum, który tym handluje :) więc znam cenę.

Opublikowano

Adriano jak się sprawują te neony w kubkach , nić się z tym nie dzieje :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Adriano jak się sprawują te neony w kubkach , nić się z tym nie dzieje :wink:

Wszystko ok tylko tak jak już pisałem mi się ten biały nie podoba bo za bardzo w niebieski wpada dlatego będę zmieniał na czerwony mam już kupiony tylko czasu nie mam się za to zabrać:kwasny:

---------- Post dopisany 08-04-2014 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 11:55 ----------

Dalej mecze temat felg teraz prośba do Was zostały mi dwa typy:

Wheel Offset 2013 Volkswagen Passat Hellaflush Dropped 1 3 Custom Rims

Albo 3SDM 0.01 też w rozmiarze 4x 9,5"x19" ET40

Każda opinia mile widziana:hi:

Opublikowano

3SDM 0.01 :wink:

Opublikowano

Te 1 też niczego sobie :naughty:

Opublikowano
Rotor nie jest zły jedyna rzecz jaka mnie wkurza to to że jest często spotykany jednak ;/

Gdzie? Mam u siebie rotory na aucie i jeżdzę czesto do stolycy i jak żyje na żywo prócz swoich nie widziałem rotora. Tak samo jak RS4 b7 fela. Też może ze 2 sztuki z tym kolem widziałem:wink:

Opublikowano

Propozycja pierwsza :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.