Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

I te listwy sline jak cos to tez wezme :)

Generalnie to kolega nisko ceni to audi. Chyba chce bardzo szybko sprzedac bo powinien śpiewac jakies 5 tts wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te listwy sline jak cos to tez wezme :)

Generalnie to kolega nisko ceni to audi. Chyba chce bardzo szybko sprzedac bo powinien śpiewac jakies 5 tts wiecej.

rozsądnie podszedł do sprawy, a nie koniecznie chce się pozbyć. realia są całkiem inne, wszyscy chwalą itd. a przychodzi do konkretnej dyskusji to się zaczyna wymyślanie i zbijanie ceny. Endriu swoją jak sprzedawał to w porównaniu do kwoty zakupu i rezania, sprzedać chciał w bardzo dobrej cenie wręcz śmiesznej, a auto nie chciało się sprzedać. każdy z nas to co wsadzi straci niestety i z tym się trzeba liczyć. autko bardzo fajne i oby szybko znalazło nowego właściciela co najmniej tak szamo zakręconego w temacie jak sysek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że za to 40tyś to będzie prawie golas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I te listwy sline jak cos to tez wezme :)

Generalnie to kolega nisko ceni to audi. Chyba chce bardzo szybko sprzedac bo powinien śpiewac jakies 5 tts wiecej.

Bardzo nisko

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłapiecie dziobami że za tanio, zaraz podniesie chłopak cenę i będziecie marudzić że za dużo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy wiem co mowie. Sledze ogloszenia non stop. Ja za swoje tylko rok mlodsze dalem pol roku temu 57 tys podobnie wyposazone . Gdyby wtedy sysek sprzedawal to bym w ciągu godziny byl u niego. Ale ja wiem z drugiej strony jak to jest bo ten co mi sprzedawal to tez mowil ze telefonów miał setki ale sami gawędziarze i maruderzy co im sie auto podobało tylko ze pieniedzy nie mieli :) Generalnie trudny rynek mamy w PL :)

Edytowane przez exportsubripp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek zaniżasz rynek hehe to ile ja mam za swoją teraz wołać :P ? toż za 40tyś to b7 sprzedają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek zaniżasz rynek hehe to ile ja mam za swoją teraz wołać :P ? toż za 40tyś to b7 sprzedają :P

Czterdzieści?? Są nawet po sto+ opłaty! Daleko nie trzeba szukać :wink: Tez myślę ze za tanio. Powiedzą ze jakaś trefna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taki mamy rynek wszyscy dużo mówią a każdy chce kupić jak najtaniej ja wiem jak to jest wczoraj znajomy do mnie dzwoni i pyta ile chce za nią mówię mu jakie są wersje i jakie ceny a on mi z hasłem ze na allegro to i po 37 juz stoją i tak niestety myśli 90% społeczeństwa...

Edytowane przez sysek27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 37 to kupują dla sąsiada żeby się pomiędzy sztachetami udusił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie było ja auto wyceniłem na tyle i jak pójdzie za taką kasę będę zadowolony nie oszukujmy się to już 7 letnie auto ma przejechane 223tyś jak pisałem kilka stron wcześniej np. przód jak dla mnie to trzeba by pomalować bo strasznie styrany jest od kamieni nie robiłem tego bo lakier jest ori i nie chciałem słuchać, że auto bite dlatego malowane, pojawiają się też pierwsze drgania związane z dwumasą więc będzie bardzo dobrze jak się sprzeda tak jak wystawiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie, że za tanio śmiało może ktoś dopłacić. pewnie się Adrian ucieszy :wink::grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie, że za tanio śmiało może ktoś dopłacić. pewnie się Adrian ucieszy :wink::grin: :grin: :grin:

Masz flaszkę jak ktoś taki się trafi :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uważacie, że za tanio śmiało może ktoś dopłacić. pewnie się Adrian ucieszy :wink::grin: :grin: :grin:

Masz flaszkę jak ktoś taki się trafi :grin::grin:

:thumbup1:

i tak by my ją razem obalili :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gdzie są Ci z "zakupu kontrolowanego" co szukają fur do 50k pln (trzeba ich chyba poinformować, że istnieje taki dział jak sprzedam A4 B8)? Tak poważnie, nie widziałem auta live, ale widać, że jest mega i na pewno szybko sprzedaż. Mój sąsiad za A4 z rocznika 2008 (tapczany, bez sline wew i zew) która stała jak koza na 1BA i przebieg 232kkm (multitronic) wziął 47k pln. to tak dla przykładu, ale koledzy mają rację, że za tanio - portfel może być grubszy :wink:

Mariusz z Mootopartner (Mariusz jest z Lublińca, może znasz?), mówił, że kupiłby moją gdyby była czarna...więc jak znasz to wal do niego, części sobie połapie on sam, a dwumas zrobi u siebie na warsztacie... :decayed:

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, jest przedlift 2010 za 80 k w dziale sprzedam...

To ogloszenie to chyba w kategorii żart albo zeby obadać rynek bo wiadomo ze takiej kasy to nie dostanie nikt za przedlifta choćby go nawet 5 lat trzymał pod pierzyną. Liczy sie rocznik i tyle. Sam niejednokrotnie boleśnie się o tym przekonałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak fura.... Szok że jeszcze stoi....


Im więcej na nią patrzę, tym bardziej nachodzi mnie chęć zmiany samochodu.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...