Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy sysek :) jak czegoś szukasz to pisz ja codziennie przeglądam allegro haha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek27 to te neonki ode mnie?? Duzo roboty z podlaczeniem i programowaniem? Wtyki trzeba zmieniac?

Tak to te, wtyki trzeba zmieniać trochę kabelków trzeba poprzekładać i odpowiednio pokodować no i hula :kox:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Nie ma sprawy sysek :) jak czegoś szukasz to pisz ja codziennie przeglądam allegro haha :kox:

No to jeszcze lustra S4 składane elektrycznie w rozsądnych pieniądzach i masz dobrą flaszkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne pieniądze to jakie ; >?

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

i lift czy przed lift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne pieniądze to jakie ; >?

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

i lift czy przed lift

Oczywiście, że lift te starsze się tak fajnie nie składają :whistling: a cena no oczywiście jak najniższa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam przecież można kupić zwykłe z polifta i pomalować na taki kolor S4 i będzie to samo przecież niczym innym się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam przecież można kupić zwykłe z polifta i pomalować na taki kolor S4 i będzie to samo przecież niczym innym się nie różnią.

No tak, ale uzyskać efekt satyny lakierem to nie lada wyzwanie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś ile w ASO sama obudowa lusterka w tym kolorze ? może lepiej cenowo to wyjdzie niż dawać 1500zł za kpl :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś ile w ASO sama obudowa lusterka w tym kolorze ? może lepiej cenowo to wyjdzie niż dawać 1500zł za kpl :facepalm:

Nie sprawdzałem, ale ebay.de są same nakładki zamienniki do przed lifta za 140euro więc wątpię, że w ASO ori będzie tańsze:kwasny:

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 21:49 ----------

Powoli zbieram graty żeby polepszyć trochę nagłośnienie w aucie dzisiaj dotarły takie oto gifty:

47i8.jpg

Zestaw na przód też już mam kupiony kupiłem zestaw odseparowny FOCALA z zwrotnicą i maty do wygłuszenia drzwi wszystko pójdzie przez dodatkowy wzmacniacz ciekawe co z tego wyjdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklasky: Adrian,

też na focalem 165 się zastanawiam, daj znać czy pisklaki wejdą Ci w ramkę od banga...

kilka pytań:

ciągniesz nowe kable do wzmaka, czy podłączasz na starych?

podłączasz nowy wzmacniacz (pewnie 2 kanałowy) pod RCA high level, czy znalazłeś sygnał jeszcze przed wzmacniaczem, a może udało Ci się podpiąć wzmacniacz pod światłowód :naughty:

wygłuszenie mata x1 czy w środku również?

tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklasky: Adrian,

też na focalem 165 się zastanawiam, daj znać czy pisklaki wejdą Ci w ramkę od banga...

kilka pytań:

ciągniesz nowe kable do wzmaka, czy podłączasz na starych?

podłączasz nowy wzmacniacz (pewnie 2 kanałowy) pod RCA high level, czy znalazłeś sygnał jeszcze przed wzmacniaczem, a może udało Ci się podpiąć wzmacniacz pod światłowód :naughty:

wygłuszenie mata x1 czy w środku również?

tyle:wink:

Więcej Ci powiem jak wszystko założę bo jak wiesz w przyszłym tygodniu mam swoje wesele i auto mi jest praktycznie dziennie potrzebne, ale plan jest taki:

Ad.1. Kable raczej zostaną stare

Ad.2. Wzmacniacz podłączę przez wejście Hi level

Ad.3. Mata pójdzie 2razy, drzwi od strony pasażera już zrobiłem i powiem że czuć już różnice:kox:

Resztę odpowiedzi jak się ogarnę po weselu chyba że nie wytrzymam i może zarwe jakąś nockę:whistling:

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 19:41 ----------

No i dzisiaj wpadły lustra S4 polift elektrycznie składane :banan::banan:

idfe.jpg

v7ea.jpg

x7d5.jpg

Następnym krokiem będzie grill czarny połysk, dokładka przedniego zderzaka z S4 i tylna dokładka w kolor auta, no i oczywiście jak wrócę z podróży poślubnej to mam zamiar założyć audio :wink:

Mam jeszcze takie dwie sweet focie z mojej sesji ślubnej nie mogłem się powstrzymać i poprosiłem fotografa o zdjęcia przy aucie:wink:

r8ex.jpg

1akh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...