Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ostatni majowy długi weekend byłem we Włoszech ceny ropy były na poziomie 5 zł w Austrii i Niemczech tak samo :(

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na litwie jest kilkanaście groszy powyżej 4zł a benzyna około 3.70

Opublikowano

Poniższa grafika pokazuje różnice w cenach benzyny na świecie - za 1 galon amerykański (3,78 litra):

s9sbuBC95gPy.jpg

Najtaniej jest oczywiście na Bliskim Wschodzie. W stolicy Iranu Teheranie galon kosztuje tylko 33 centy (20 groszy za litr). Poza tym regionem niewiele zapłaci się w Lagos (Nigeria). 1,92 USD za galon to 1,20 za litr (ponad trzy razy mniej niż w Polsce). Podobne ceny (2,08 dolara za galon - 1,26 zł za litr) obowiązują w Phenianie, stolicy Korei Północnej.

Ale tanio jest nie tylko w biednych krajach. Na stacji w Nowym Jorku za galon zapłacić trzeba 2,76 dolara czyli 1,70 za litr. Niewiele drożej jest w australijskim Sydney (3,57 USD) czy Singapurze (3,86 USD).

Najgorzej mają się mieszkańcy Starego Kontynentu. W Paryżu galon kosztuje 6,52 USD (4,05 zł za litr), w Londynie 6,65 USD (4,13 zł za litr). Ceny benzyny w Polsce są więc na prawdziwie europejskim poziomie.

Opublikowano
  • Autor
w Polsce są więc na prawdziwie europejskim poziomie.

no to przodujemy na swiecie :punk:

Opublikowano

chociaz 1 rzecz w ktorym przodujemy :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a jak w Irlandi?

bo mialo byc jak w Irlandi :gwizdanie:,moze juz jest lepiej :polew:

Opublikowano

chociaz 1 rzecz w ktorym przodujemy :polew: :polew:

Ceny mamy wyższe niż zachodnio-europejskie,a zarobki z Bangladeszu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

chociaz 1 rzecz w ktorym przodujemy :polew: :polew:

Ceny mamy wyższe niż zachodnio-europejskie,a zarobki z Bangladeszu :tongue4:

egzotyka :sesese:

Opublikowano

a jak w Irlandi?

bo mialo byc jak w Irlandi :gwizdanie:,moze juz jest lepiej :polew:

W sklepach Irlandia w portfelu Uganda :polew:

Opublikowano

po wyborach się poprawi :kox:

Opublikowano

Sie poprawi jak w drzewie genealogicznym odnajde wujka z Kuwejtu.

Opublikowano
  • Autor

Sie poprawi jak w drzewie genealogicznym odnajde wujka z Kuwejtu.

czyli ze co? masz nadzieje,ze wieki temu,jakis "turban" :sex: twoja pra,pra,pra(i iles tam jeszcze)babcie?

jak stoisz przed lustrem bez koszulki i wygladasz,jak bys byl w grubym,czarnym,welnianym swetrze,to masz szanse :polew:

Opublikowano

czyli ze co? masz nadzieje,ze wieki temu,jakis "turban" :sex: twoja pra,pra,pra(i iles tam jeszcze)babcie?...

pra,pra,pra(i iles tam jeszcze)babcia to też człowiek więc co jej będe żałował :naughty:

chociaż coś z tym czarnym wełnianym swetrem nie tak :sesese: więc chyba brak szans :polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli ze co? masz nadzieje,ze wieki temu,jakis "turban" :sex: twoja pra,pra,pra(i iles tam jeszcze)babcie?...

pra,pra,pra(i iles tam jeszcze)babcia to też człowiek więc co jej będe żałował :naughty:

chociaż coś z tym czarnym wełnianym swetrem nie tak :sesese: więc chyba brak szans :polew:

a moze pyda po kolana :polew:? to wujek moze byc z afryki,w Lagos galon jest za 1,92$ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na rynku kontraktow terminowych na :ON: typu Light Crude zaczyna sie kroic jakas wieksza korekta. Ciekawe kiedy nasze stacje zdyskontuja to obnizenie ceny :gwizdanie: :tonguemad::co:

ropayq7.th.gif

Opublikowano

Właśnie czytałem w Angorze - ceny Pb :

Wenezuela 1 l - 7 gr. :shocked:

Iran 1 l - 23 gr.

Libia 1l - 28 gr.

A u nas bez wszelkich podatków 1l -2,13 zł.

Opublikowano

dzis w twardogorze na orlenie

ON 4.75 ,-

ON verwa 4.89 ,-

Opublikowano

jakby u nas paliwo bylo po 7gr za 1l, to bym chyba 50km na uczelnie szybciej na piechote doszedl niz autem dojechal

juz teraz w godzinach szczytu przejechac przez miasto z predkoscia wyzsza niz 20km/h graniczy z cudem, a przeciez taka drozyzna ......

Opublikowano

A można jakoś odzyskać podatek od paliwa? chyba 22% zwrotu mają np.właściciele tirów

Opublikowano

dzis w zg 4.68 chyba ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.