Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Rzeszowie Orlen Ekodiesel 4.72 :angry:

a w Wawie ekodiesel 4.79 :disgust:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Oświęcimiu na orlenie :PB98: po 4.92 :wallbash: lotos troszkę taniej

Opublikowano

Dajcie spokuj w szczecinie na bp diesel 4.79 a pb 4.73 przciez to skandal zeby diesel byl drozszy od bezyny to jes nie wytlumaczalne :wallbash:

Opublikowano

Takie male porownanie, po znalezieniu zeszlorocznego paragonu w aucie (porządki rules :bag::JC_fan: ) :

dzis nalałem 65 litrow :ON: po 4.79 = 311.35 pln (shell)

rok temu kosztowalo by to 65 litrow :ON: po 3.75 = 244.5 pln (shell)

co daje 66.85pln = 2 kubełki HotWingsow po dzisiejszym kursie ;)

Opublikowano
Dajcie spokuj w szczecinie na bp diesel 4.79 a pb 4.73 przciez to skandal zeby diesel byl drozszy od bezyny to jes nie wytlumaczalne

Diesel droższy od benzyny to bedzie norma juz teraz, jakby nie podatki promujące diesla (akcyza na diesla jest niższa) to to paliwo już od dawna było by droższe od benzyny, a im więcej będzie samochodów z silnikiem diesla (na świecie, a szczególnie w Europie nastapił bum na takie auta bo ON był tańszy) tym cena diesla w stosunku do benzyny będzie się zwiększać (popyt kształtuje podaż), im więcej diesla rafinerie produkują tym więcej muszą wyprodukować benzyny (są tam jakieś proporcje przy przetwarzaniu ropy) i dlatego benzyna będzie tańsza.

Jazda dieslem stanie się mniej opłacalna od benzyny także ze względu na droższy zakup takeigo auta oraz droższą eksploatację.

Diesle mają o wiele więcej rzeczy mogacych się popsuć, a jakby tego było mało sa to elementy droższe oraz droższe są ich naprawy.

Palą mniej - aj owszem ale wsszystkie koszta spowodują, iż klekoty stana się mniej opłacalne...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ale ja i tak uwielbiam mojego klekotka :> i tak nie długo będzie więcej palił bo się szykują zmiany w silniczku :kox: co oczywiście nie zmienia że jak bym dorwał tego ministra co odpowiada za ceny paliw czy jak on tam się nazywa bo ja tam polityką się nie interesuje ale jak bym go dostał w swoje ręce to by było nie ciekawie... :evil:

Opublikowano

cóż poradzić , własnie tankowałem Verve ON za 4,97 :shocked:

Opublikowano

Nie no ich to juz całkiem poj.ebało z tymi cenami :shocked:

Opublikowano

ano , dobrze że mam za darmo :decayed:

Opublikowano

ano , dobrze że mam za darmo :decayed:

z tego co widze to ty jezdzisz nie na ropce ale na L&M'ach. powiedz - to sie sprawdza ?? te 6 cos zlotych nie zaleznie od kilometrow?? :tongue4:

Opublikowano

L&My mam taniej , po 4 zeta :kox:

Opublikowano

kurde ja tez chce :D:D

Opublikowano

A powiedzcie mi jak wyglądają ceny ON za granicą? chodzi mi o całą europe?

Opublikowano

dzisiaj mówili w RMF że w PL jest najdroższa benzyna w całej europie ...

Opublikowano

I nie tylko to :thumbdown: :thumbdown: dobrze że jeszcze mała pałą klekoty :polew:

Opublikowano

CUBA - ON 1litr-70 groszy :slina:

Opublikowano
  • Autor

ceny paliwa doprowadzaja was do szalu :ranting1:?

proponuje cos takiego:

akurat w calym kraju sa upaly,w godzinach szczytu,gdy ludzie wracaja z pracy,wsiadamy do

autobusu miejskiego,przejezdzamy 2-3 przystanki,najlepiej rozejrzec sie za amatorem czosnku :kox:

chociaz,chyba wszyscy tam wpieprzaja czosnek i cholera wie co jeszcze :piroman:

recze,ze paliwo nawet za 10zl. nie bedzie problemem,byle jechac swoim autem :JC_fan:(nawet w tym samym tempie co autobus)

Opublikowano

CUBA - ON 1litr-70 groszy :slina:

no wiesz gdzie jedziemy na wakacje :th: :th:

niech żyje CASTRO :th:

Opublikowano

CUBA - ON 1litr-70 groszy :slina:

O żesz Ty orzeszku :shocked:

Opublikowano

ja tankuje pb98 na neste, wychodzi taniej niz ON na shellu czy bp :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.