Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seria 90 koni + 216 wtryski + program


mnetzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja Audi to B5 AHH chciałbym wsadzić wtryski 216 oraz program , chce tylko coś około 140 ps , nie bawiąc się w zmianę turba ani wycinać kata . Jest to sens ?? Nie chce też robić mocnego programu , ma być delikatne żeby sobie jeździć i jeździć spokojnie , a czasami wyprzedzić z zapasem mocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tylko 140 to zrób poprostu program na tym co masz:whistling: nie musisz odrazu wtrysków zmieniać i podwajać kosztów dla róznicy 7-10km, bo max co bedzie to 145km pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatny soft +216 i powinno spokojnie być ponad 140, jeśli oczywiście motor zdrowy :wink: ja po samym programie z afn'a miałem ponad 140

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

a czasami wyprzedzić z zapasem mocy .

140KM nie zostawia zapasu mocy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam silnik w mojej Audi to AHH , nie wiem jak ja mogłem napisać że AFN , nie chce go strasznie kręcić , tak żeby się nią lepiej jeździło niż w serii , oraz przy delikatnej jeździe nie za bardzo wzrosło spalanie paliwa .

Auto mi służy do poruszania do pracy i czasami żeby wyprzedzić żwawiej np. Tir-a na jedno pasmowej drodze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dostałeś od losu prezent w postaci wydajniejszej pompy wtryskowej tzw. 11 :decayed: , ale za to masz mniej wydajne wtryskiwacze. Jeśli nie szkoda Ci trochę grosza to zainwestowałbym w 216'tki + plus program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź .

Czyli co założyć końcówki 216 np . Boscha i jakie ciśnienie pompiarz ma im ustawić 190 czy 210 barów ?? tak żeby się nic pompie nie stało .

Korekcje softu zrobi mi ktoś kto bawi się wgrywaniem map ?? bo nie zamierzam wydawać 1000 zł czy więcej na chip tunning .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie zamierzasz to nic nie rób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź .

Czyli co założyć końcówki 216 np . Boscha i jakie ciśnienie pompiarz ma im ustawić 190 czy 210 barów ?? tak żeby się nic pompie nie stało .

Korekcje softu zrobi mi ktoś kto bawi się wgrywaniem map ?? bo nie zamierzam wydawać 1000 zł czy więcej na chip tunning .

ale podejscie do sprawy...katastrofa, a pózniej wszyscy się dziwią , czemu znowu w aucie coś się wyjebało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie gotowca na allegro za 250zł i nie bedziesz musiał nic wiecej robic,a pozatym tuning nie jest to tania zabawa więc jak nie zamierzasz wydawać 1000 zł lub wiecej albo mniej to wogóle nic nie rób,bo korekte softu trzeba nieraz robić kilka razy żeby wszystko ze sobą dograć i żeby było wszystko ok,więc jak nie chcesz wydać troche kasy to lepiej nic nie rób jak nie chcesz czegos popsuc.

A mapy też Ci nikt za darmo nie wgra,a wymiana wtrysków i wycinka kata to w tuningu podstawa wiec to chyba dział nie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź .

Czyli co założyć końcówki 216 np . Boscha i jakie ciśnienie pompiarz ma im ustawić 190 czy 210 barów ?? tak żeby się nic pompie nie stało .

Korekcje softu zrobi mi ktoś kto bawi się wgrywaniem map ?? bo nie zamierzam wydawać 1000 zł czy więcej na chip tunning .

Co za podejście - nie zamierzam wydawać 1000zł ale ma być tak żeby się pompie nic nie stało.

Przecież jedno zaprzecza drugiemu:facepalm:

Poza tym tuning to nie zabawa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za odpowiedź .

Czyli co założyć końcówki 216 np . Boscha i jakie ciśnienie pompiarz ma im ustawić 190 czy 210 barów ?? tak żeby się nic pompie nie stało .

Korekcje softu zrobi mi ktoś kto bawi się wgrywaniem map ?? bo nie zamierzam wydawać 1000 zł czy więcej na chip tunning .

albo zrobić raz a porządnie na wieki i wydać trochę więcej kasy, albo dać d*py na starcie i co chwile coś naprawiać wydając przy tym więcej niż pierwsza opcja

dla mnie takie podejście jak ma mnetzimny to ...:facepalm::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...