Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>


marcin303

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście felgi to oryginalne BBS-y :D, troszkę czasu muszę im poświęcić bo poprzedni właściciel chyba lubił krawężniki ;) są delikatnie po przycierane ranty więc przez zimę czeka mnie polerka, wszystkie gumy po 6mm. Na zdjęciu najładniejsza felga bez skazy. Ta przyjemność troszkę mnie kosztowała no ale cóż się nie robi dla swojej niuni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga niezła :wink: Nie myslałeś nad załorzeniem boczków drzwi w skórze? najlepiej z elektryką + tylne szyby elektryczne.

Wiem że na razie zima i się nie przydaje ale w upalne dni przy czarnej skórze bez klimy elektryka z tyłu może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga niezła :wink: Nie myslałeś nad załorzeniem boczków drzwi w skórze? najlepiej z elektryką + tylne szyby elektryczne.

Wiem że na razie zima i się nie przydaje ale w upalne dni przy czarnej skórze bez klimy elektryka z tyłu może się przydać.

Myśli są, ale chciałbym w pierwszej kolejności zająć się nadwoziem bo autko swoje lata ma więc przyda mu się taka kuracja upiększająca ;) a doposażanie wnętrza być może w przyszłości coś się zrobi.

---------- Post dopisany 05-02-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 22:34 ----------

Dawno nic się tu nie działo ;) więc pochwalę się kolejną pracą :D

Jak wcześniej pisałem, kupione alusy są miejscami po przycierane więc powoli popołudniami zabrałem się za ich renowacje w postaci polerki rantu. Do ideału jeszcze brakuje ale muszę się przyznać że pierwszy raz poleruje. Na pierwszy ogień poszła felga najbardziej poobdzierana i po wielu, wielu godzinach oto taki efekt:

Zdj_cie0099.jpg

Zdj_cie0100.jpg

I na moim brudasie :D

Zdj_cie0103.jpg

Zdj_cie0104.jpg

Wiem że "koza" ale gwint na zimę podniesiony. Jedna felga wypolerowana, jeszcze trzy :D

Zbliżają się ferie to w końcu ogarnę blacharkę, nową instalke i sprzęt audio, pomaluje zaciski i inne pierdoły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko te felgi latał i u mnie kolo na takich, kierunek zmień na biały albo dymiony ta mandarynkę parę groszy a cieszy oko:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga ładna tylko jak gleba będzie na tym gwincie to dopiero będzie efekt finalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko te felgi latał i u mnie kolo na takich, kierunek zmień na biały albo dymiony ta mandarynkę parę groszy a cieszy oko:hi:

dymione kierunki czekają na montaż, jak będę blacharkę ogarniał to je zamontuje

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Fajnie sie prezentuje, u was po jaworznie to idzie smigac na 18tu :decayed:

nie wszędzie ale daje rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakąś fotkę zrobiona z boku na tych bbs żeby cały samochów było widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwutygodniowe wolne powoli się kończy :kwasny: więc nadszedł czas na podsumowanie wykonanych prac:

Na pierwszy ogień poszły wysłużone hamulce z przodu. Nowe tarcze i klocki firmy Roadhouse i przy okazji zaciski pomalowałem w czerń

Zdj_cie0106.jpg

Zdj_cie0110.jpg

następnie zlikwidowałem powoli pokazujące się ogniska korozji na samochodzie, zdjęć zapomniałem ale jakieś jedno się znalazło w trakcie pracy

Zdj_cie0112.jpg

po malowaniu i złożeniu samochodu do kupy wpadły przy okazji dymione kierunki

Zdj_cie0139.jpg

zmianie uległ sprzęt audio, wpadła nowa instalacja 35mm2:banan:, wzmacniacz Hifonics 1500RMS :banan:i skrzyneczka Lanzara 38cm/1000RMS:banan:

rezanie instalacji:decayed:

Zdj_cie0113.jpg

przy okazji zmieniłem podartą wykładzinę podłogi na nową od forumowicza ŁYSY44 :hi:

Zdj_cie0115.jpg

wpadł też poliftowy grill od kolegi z forum d4widoV :naughty:

Zdj_cie0116.jpg

okleiłem także boczki ekoskórą, myślałem że będzie bardziej elastyczna i łatwa w dopasowaniu ale się myliłem. Efekt nie do końca mnie zadowala :facepalm: ale lepsze to jak wypłowiały materiał :grin:

Zdj_cie0134.jpg

Zdj_cie0137.jpg

Zdj_cie0130.jpg

jeszcze alusy na sezon do porządku doprowadzić i myślę że furka będzie na wiosnę cieszyć oko :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no boczki w eko-logicznej skorce calkiem inaczej wygladaja niz material, ale przejsciowo dopoki nie zlapiesz okazji na boczki w skorze to wystarczy :wink:

a dywanik (wykladzinka) wyprana w Vizirze? :decayed:

ogolnie najs, powodzonka w rzezbieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...