Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie buty ?


Kristoph

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam bym polecał coś takiego

Buty mskie Pierre Cardin wiosna lato 2013 - e-pauloadriani.pl

nie koniecznie Pierre Cardin ale na pewno zamsz, nota bene bardzo modny w tym sezonie:wink:

no i jeśli ktoś preferuje mokasynki, też ostatnio modne:wink:

http://www.riccardo.pl/on/buty-meskie/mokasyny/mokasyny-gino-rossi-mw1483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam również airmaxy, są bardzo wygodne i fajnie wyglądają, jest milion zestwień kolorów więc każdemu coś przypasi :wink:.

Te co pokazujecie to w niektórych mój ojciec by się wstydził wyjść, a ceny chyba z kosmosu :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.. nie każdy pociska w obuwiu sportowym na co dzień..Ja wolę tenisówki niż "adidasy" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na wymianę moich Vitto Rossi, bo zamówiłem 43 ale jednak w prawą stopę trochę uciskały...:/ ale buty na żywo rewelka, dzięki Reggi jeszcze raz za ich polecenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżam temat ;)

Rozglądam się za adidasami dla siebie...

Jakie marki polecacie które jeszcze robią w miarę i ich produkty są wytrzymałe ?

Z butów jakie miałem Nike, Adidas, Puma najbardziej moim zdaniem wytrzymała była Puma chodź może nie najładniejsza

Teraz przyczajam się może na jakieś New Balance :naughty:

Nie muszą to być znane marki... ważne aby but był solidny, wygodny i wytrzymały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia odradzam pumy i reeboki... A polecam nike...

Ale to wiem z wlasnego doswiadczenia :hi:

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia odradzam pumy

Bo? Jakiś argument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumy benecio... Cala podeszwa odeszla prawy i lewy but.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie marki polecacie które jeszcze robią w miarę i ich produkty są wytrzymałe ?

Z butów jakie miałem Nike, Adidas, Puma najbardziej moim zdaniem wytrzymała była Puma chodź może nie najładniejsza

Na treningach używam Nike Circuit Trainer Leather - tanio kupione na alle* i skoro wytrzymały juz rok czasu w takich warunkach to z pełną świadomością mogę powiedzieć że są wytrzymałe ! Także polecam jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Nike Circuit Trainer Leather jakiej produkcji są ? Made in ... ?

Ja tam z własnej autopsji...

Miałem kiedyś Pumy i byłem z nich mega zadowolony, później kupiłem też kupiłem Pume i też dobrze mi służyła.

Kupiłem też Nike Rezno to na drugi dzień zaniosłem do sklepu bo mi strzeliły z boku i były naprawiane reklamacyjne :facepalm:

W ogóle kiedyś obiło mi się o uszy że Nike nie posiada własnej fabryki tylko robią dla niej podproducenci

Z Adidasów Barrack Premier też nie byłem zadowolony...

Szukam butów z miarę grubą podeszwą

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

PS. mi chodzi o buty do codziennego użytku nie koniecznie do treningu :hi:

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Hmm panowie nic tylko kupować MADE IN USA

New Balance M1300ER - Sklep internetowy - obuwie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać podobnego tematu to się podepnę.. szukam butów na zimę. Jakieś trekkingi np TNF, Merrell byleby miały membranę(raczej gore-tex), dobrą antypoślizgową podeszwę, były wytrzymałe i najlepiej żeby nie przekroczyły kwoty 400 zł. Może ktoś prowadzi sklep górski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać podobnego tematu to się podepnę.. szukam butów na zimę. Jakieś trekkingi np TNF, Merrell byleby miały membranę(raczej gore-tex), dobrą antypoślizgową podeszwę, były wytrzymałe i najlepiej żeby nie przekroczyły kwoty 400 zł. Może ktoś prowadzi sklep górski?

The North Face:thumbup1: mysle,ze cos bys znalazl do 400zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Nike Circuit Trainer Leather jakiej produkcji są ? Made in ... ?

Made in Vietnam. Ale jest to oficjalna fabryka NIKE. Robią tam bo - taniej. Większość butów Nike jest właśnie tej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...