Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wątek przeczytany w Tychach jezdzą takie kosy ze mozna popasc w kompleksy.:wink::grin::wink:

Graty maszynka przednia:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Piękna maszynka a prędkość modzenia doprowadza do zawrotów głowy gratulacje dla ucho.77 :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:dzięki Panowie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

łyknąłeś nowe zice że Twoje gonisz :whistling:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

a i wymień tą paskudną kirę :doh:

Opublikowano
  • Autor

:eusathink::yes2::naughty:

kiera jest oldschoolowa tak jak i czerwony fis :naughty:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
  • Autor

zdjęcia z rezania

20140201_122312.jpg 20140208_131623.jpg

:facepalm: a efektu końcowego nie ma zrobionego:kwasny:

Opublikowano

jak to mnie ma ? juto widze fotki :whistling:

Opublikowano
  • Autor

A auto miało iść pod młotek:decayed:

Wpadły fotele Sline B6,grzane:naughty: z siadkami:decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Foty dopiero w przyszły weekend:whistling:

Opublikowano
A auto miało iść pod młotek:decayed:

Wpadły fotele Sline B6,grzane:naughty: z siadkami:decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Foty dopiero w przyszły weekend:whistling:

pod młotek :shock3:

czekam w przyszły weekend na fotki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Takie były:wink:

20140208_114902.jpg

A nowych tylko tyle :facepalm:

20140208_122714.jpg 20140208_125949.jpg

Opublikowano

stołki s-line fajnie odświeżają wnętrze, dobry fotel trafił w dobre ręce

Opublikowano
:thumbup1: gites
Opublikowano
  • Autor

Marcin w końcu do sufitu pasują:whistling:

co do wnętrza to masz rację:naughty:, teraz tylko zderzak i listwy trzeba znaleźć i będzie miodzio:slina:

Opublikowano

:good:

BTW Jak można rezać i nie zrobić finalnego zdjęcia! :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Aleś to ebal

Opublikowano
  • Autor

Grześ za dużo tego było

Trzy auta rezane naraz,trochę problemów przy tym, a na koniec pośpiech bo ciągłe telefony bo na urodziny chrześnicy dziś szedłem :wink:

Wyrozumiałości trochę. Poprawi się :grin:

Opublikowano
Grześ za dużo tego było

Trzy auta rezane naraz,trochę problemów przy tym, a na koniec pośpiech bo ciągłe telefony bo na urodziny chrześnicy dziś szedłem :wink:

Wyrozumiałości trochę. Poprawi się :grin:

no trzeba przyznać że dziś był młyn , no i trable też ale ważne że wszystko skończone HAPPY END-em :banan:

Opublikowano
:wink4: Wnętrze się fajnie zmieniło... Oczekujemy poprawy. :naughty: BTW Śpisz w aucie?:grin:
Opublikowano
  • Autor
BTW Śpisz w aucie?:grin:

Ci z Seat-ów tak robią:wink:,jeśli wiesz o czym mówię:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.