Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka podstawka chłodząca do lapka?


Rekomendowane odpowiedzi

panowie z 3 małymi wentylatorami np taka

Dscf0822.jpg

czy z jednym a dużym?

dodam że lapek czysty w środku, tylko jak właczam jakąs giere to włącza sie często wentylator zwłaszcza teraz jak jest tak gorąco...

Dscf0797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dałbym kompa do czyszczenia i wtedy nie będzie się grzał. Ja tak zrobiłem i hula jak trzeba a też potrafił się przegrzewać i spowalniało bądź zacinało mi obraz.

A odnośnie tych podstawek chłodzących, to może i chłodzą, ale wdmuc**ją dodatkowo kurz do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu dałbym kompa do czyszczenia i wtedy nie będzie się grzał. Ja tak zrobiłem i hula jak trzeba a też potrafił się przegrzewać i spowalniało bądź zacinało mi obraz.

Czytaj!!

dodam że lapek czysty w środku

Ja mam z jednym i daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z jednym.. bardzo dobry sprzęt: Podstawka chłodząca Zalman NC3000U :: :: ZalmanShop.pl ::

Sam używam dokładnie takiej:SilentiumPC / Hiberna NC300 <- jakościowo to nie jest Zalman ale spełnia swoją funkcję przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Zalmana. U mnie laptop dosyć mocno się grzał, a w okresie letnim w ogóle nie dawało się na nim pracować (o grach to w ogóle można było zapomnieć), mimo że otwory wentylacyjne i wentylatorek były czyszczone. Po zakupie podstawki Zalmana (ZM-NC1000 w moim przypadku) różnica była znacząca. Znajomy miał u siebie jakąś tanią podstawkę z allegro, po moim zakupie sobie też taką sprawił i mówił, że różnica pomiędzy nimi była spora, nie tylko w jakości wykonania, ale także w chłodzeniu na korzyść Zalmana.

Jak bym miał znowu kupować, to jednak dołożyłbym parę złotych więcej i wziął podstawkę Zalmana z linka u kolegi wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podkładkę AAB z jdenym dużym i nie dawała rady, niestety, u mnie grzeje się w prawym górnym rogu najbardziej GPU i taka podstawka by mi pasowała z wentylatorem własnie tam ale nie jakimś małym:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje od lat metodę na 4 korki po butelkach w 4 rogi lapka i temperatura spada :P, a jak mu jeszcze za gorąco to stawiasz obok niego wiatrak taki do chłodzenia siebie :) Ja bym brał z dużym, pewnie duży mniej hałasu robi niż 3 małe które kręcą się szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...