Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd takie lampki tylne można wziąć?

Podoba mi się ten Twój sprzęcior :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Skąd takie lampki tylbe można wziąć?

Podoba mi się ten Twój sprzęcior :)

masz tu linka do lamp LAMPY TYLNE LED SMOKE AUDI A4 B5 AVANT 96-01 :wink:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 04:51 ----------

Dzis dotarla do mnie reszta plynow ustrojowych :naughty:. Juz prawie wszystkie graty skompletowane i czas zabrac sie za furke :decayed:. Troche obsuwa czasowa ale lepiej pozno niz wcale :wink:

uklwsp.jpglustrav.jpgserwo.jpgolejum2.jpg

zamekf.jpgjarzma.jpg

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 12:37 ----------

Kufer wypchalem gratami i wyslalem furke do sanatorium :wink:

imag0738t.jpg

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 00:06 ----------

cos się dzieje, idzie jak krew z nosa ale... progi03.jpg

no ale dupka zaczyna wreszcie wyglądać zadekp.jpg

:decayed:

Opublikowano

Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

Opublikowano
Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

chyba poszedl w moje ślady jak drzwi ściaga:naughty: progi od eski i listw brak:decayed:

Opublikowano

Dobra, to walne tu do was pytanie, bo już wyszliście z progu :decayed:, bo auto oddaje do kompletnej lakierki za pare tygodni. Lepiej od Esy (listw nie mam orginalnie, plastikprogi) docinać od omegiB, czy zostawić ori plastiki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Co ty masz tam srebrnego w środku? czyżby progi od esy? :shock3:

chyba poszedl w moje ślady jak drzwi ściaga:naughty: progi od eski i listw brak:decayed:

progi i listwy od eski :decayed: wszystko miało być jak ORI, no ale ciut nie wyszło :kwasny:
Dobra, to walne tu do was pytanie, bo już wyszliście z progu :decayed:, bo auto oddaje do kompletnej lakierki za pare tygodni. Lepiej od Esy (listw nie mam orginalnie, plastikprogi) docinać od omegiB, czy zostawić ori plastiki? :decayed:
Bierz od S4, nie masz listw dolnych drzwi - nie masz problemu :wink: i jak dla mnie bez listw lepiej wygląda ale u siebie nie chciałem rzeźbić bo te nity by trzeba wyciąć, zaspawać bla bla bla :kwasny: progi od esy spokojnie wyrwiesz na alledrogo.
Opublikowano

Noooo... może nie tak spokojnie, bo narazie jest jedna aukcja.

Z niecierpliwością czekam na spot, mam nadzieje że zobacze efekt ponad 3 tygodni pracy w sreberku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tych 3tyg. stał połowę czasu bez sensu u lakiernika czekając na cholerny zacisk hamulcowy :facepalm:

Opublikowano

jest fajnie

dawaj jeszcze znaczek na klapie na czarno:naughty:

Opublikowano
  • Autor
jest fajnie

dawaj jeszcze znaczek na klapie na czarno:naughty:

znaczek będzie na pewno czarny bo jest w planie przy "Stage 2" :wink:

Dziś wreszcie odebrałem furkę, brudna strasznie ale nie wytrzymałem i pstryknąłem małe spy foto :naughty:4ddo.jpg

Opublikowano

Mniam :slina: Ale gdzie gewinde?

Opublikowano
  • Autor
Mniam :slina: Ale gdzie gewinde?

tylko P-U-M-A wie :kwasny: załatwia go już 6-ty tydzień :facepalm: niby będzie po weekendzie ... choć już ta wersje słyszałem :kwasny:

Opublikowano

Pewnie rzeźbi ścieżki na zwykłym amorku :grin:

Opublikowano

Ładny kolorek :grin:

Opublikowano
  • Autor
Ładny kolorek :grin:

nie widać za mocno na nim syfu :decayed:

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 09:45 ----------

jak widać na załączonym obrazku :wink:tov9.jpg

Opublikowano

ładna fura , ! :thumbup1::decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
ładna fura , ! :thumbup1::decayed:

Szału nie ma ale obecny stan już mnie satysfakcjonuje :decayed: Jeszcze trochę czasu i kasy musi minąć :grin:

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 00:25 ----------

Żeby nie było ze nic nie robię :decayed: wymieniony wyświetlacz, mała rzecz a cieszy :wink:zrny.jpg

Opublikowano

Eh, chyba sobie musze przerobić konsole, za bardzo mi się podoba że ci sie radiostacja na fisie wyświetla :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szkoda tylko ze nazwy nagran z emulatora nie sa wyswietlane :facepalm: w koncu wiem czy pali 10 czy 18 hehe bo wczesniej mialem niewidoczna linie która przez srodek cyfr przechodzila. Ostatnio wpadl grill RS i cos tam jeszcze :wink:

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A gewinde kiedy wrzucasz? :decayed:

Aaaa, i kiedy modzimy u Ciebie wygłuszenie+ audio? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.