Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

A gewinde kiedy wrzucasz? :decayed:

Aaaa, i kiedy modzimy u Ciebie wygłuszenie+ audio? :wink:

Gewinde :kwasny: jako ze P-U-M-A mnie wychu.... z gwintem to później nie było kiedy załatwić. Koniec stycznia do roboty wiec teraz nie da rady, plan jest na maj zaraz jak z roboty wrócę i zakładam AP. Teraz czekam na bixy, tylko czy dotrą do mnie do końca 2013?:kwasny: Jeszcze jest mały mod planowany po świętach bo się już nie wyrobiłem przed ale na razie nic nie mowie bo znów coś nie wyjdzie :facepalm: a CA chciałem robić ale czasu nie ma, może na wiosnę jak wrócę. Jesteś na święta w domu? jak tak to po świętach na spocie możemy to obgadać. W sumie mam kable, maty, suba, wzmak i kondensator z poprzedniego auta, wszystko czeka w piwnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja do domu zjade pewnie dopiero na lato, i tym razem na stałe. Także czasu na modzenie będzie łohoho. I w sumie też będe miał do rzeźby gewinde + audio + bonusy więc możemy się zaszyć gdzieś w dziupli na dłużej :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho Ho Ho , Mikołaj zdążył na czas z prezentem :decayed::decayed::decayed:a5ft.jpg Wesołych Świat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede ogarnial zaraz po nowym roku wiec jak na spota zawitasz zobaczysz :) moze uda mi sie jeszcze jeden mod wykonac ale na razie ....

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 22-01-2014 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 22:03 ----------

No i lampki na aucie qfz1.jpg

Mam nadzieję że dzięki dziennym wydłużę żywotność żarników xenonowych bo z philips-ow, które rok temu założyłem jeden już dogorywa. Tym razem wpadają Osramy i zobaczymy u6d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze coś musi się wy...... :( lampki założone a tu się okazało ze czujnik poziomowania zdechły, że tez wcześniej nie zauważyłem. ceny ORI dobijają, trzeba szukać używki.

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

Wiosna się zbliża i czas na odpowiednie zakupy :decayed: Niestety chwilowo muszę robić wszystko na odległość a mam tylko chwilowy dostęp do netu. Przydała by mi się dobra rada :wink: żeby zakupy poszły płynnie. Na pewno na autko wleci gwint i mam mały problem z dobraniem odpowiedniego kola i opon. Mam na oku fele 18x8J z ET 40 albo ET 42, które lepiej podejdą? ah no i gumy na to 215/45/18 czy 215/40/18? Czytam , czytam i zdecydować się nie mogę a nie ja pierwszy i nie ostatni nad tym gdybam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy pierwsza a druga felga jest tylko 2mm roznicy osadzenia wiec jeden czort - i tak dystans przydałby się żeby bylo ladniej :wink: Opony 215/40!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na et 35 przy 8,5j masz idealnie rowno fele z nadkolem, ja poszukuje dla siebie tez zestaw wiosenny ;)

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz sie żeś uparł.

Przy ostrej jezdzie każda może sie zsunąć...

... ale zawsze można naciągnąć i śmigać dalej :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi zeszła to bym musiał zamiast opon zmieniać pampersy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to mówicie ze 215/40/18 lepiej no to chyba tak zrobię :decayed:. Pytałem bo nie pamiętam jaki rozmiar w B5 powinien być żeby nie robić sobie przekłamań na budziku, czy 215/40 czy 215/45. z tym ET to akurat te co mi wpadły w oko są tylko 40 albo 42, wiem ze 35 było by lepiej ale co zrobić.

Andrzej - w kwestii szerokości to nie chce szerszej niż 8J, chce założyć 215 bez dużego naciągu. na 225 źle mi się jeździło w koleinach a ze zbytnim naciągiem moje branie zakrętów to zły pomysł :wink:

generalnie decyzja jeszcze nie podjęta mam wciąż dylemat bo dziś znalazłem jedne z ET 35:

FELGI DARE RS 18x8J ET42 5x120 5x112 srebrne śruby (4031533648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a

Calibre CC-X "18 5x112 et35 (4062473044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Środki planuje dać w Black i teraz kminie, które podejdą lepiej żeby wizualnie kolo się nie wydawało mniejsze niż w rzeczywistości. Podpowiedzi mile widziane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te dare koksik, ja sie tez na nie zdecydiwalem, tylko model lm.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwie jak maźniesz w czarny to bedą wygladać jak 16, pamietaj ze sam rant odbiera cal wizualnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwie jak maźniesz w czarny to bedą wygladać jak 16, pamietaj ze sam rant odbiera cal wizualnie:wink:

wlasnie looknolem na aledrogo wersje RS z czarnym środkiem, faktycznie od razu wydaja się mniejsze i to znacznie :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

No te dare koksik, ja sie tez na nie zdecydiwalem, tylko model lm.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

O tych tez myślałem ale sporo tego juz sie naogladalem, zreszta te RS tez dosc często widywane.

Powoli chyba zaczynam się skłaniać ku tym Calibre bo ET 35 i wzór tez ciekawy. Tylko teraz mysle czy jednak malować na czarno jak później fela ma wyglądać jak 16 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et35 na dobrą sprawe to nie jest dobry parametr, a dlaczego, a no dlatego że na starcie stoi prawie na równo przy glebie ponad 60cm, jak ustawisz 60 przód zaczyna sie chować za sprawą pochyłu koła, tył od początku jest schowany:whistling: i teraz by cokolwiek to dystans bez centrowania 5mm, da to ET30, w zaleznosci od szerokosci koła juz całkiem całkiem, lecz z tyłu nie załozysz 10mm(a tyle by sie zdało by wyjsć na równo przy znacznej glebie) Et25-28 daje rade z tyłu, min dystnas z centrowanie to 13mm, ale podobno nie wchodzi na FWD:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...