Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

troche sie zakrecilem po tych postach :kwasny: rozumiem ze jesli nie zastosuje dystansu to ori sruby beda oka?

a jaki jest rozmiar Ori sruby? nie mam chwilowo jak sprawdzic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda ok, to tylko jak dystans dochodzi to trzeba doliczyc

ah rozumiem, dziekuje za info.

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ----------

14 x1,5 stożek

thx, ale jeszcze dlugosc by sie przydala jesli mozesz :wink:

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2014 at 07:58 ----------

suma sumarum stare sruby pasowaly, hehe. kolo jest, na razie bez dystansow ale to ogariemy pozniej bo tragedi nie ma. foty niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no tego nie przyuważyłem, Robert co się nic nie chwalisz tematem :naughty: czemu nic w podpisie nie masz? Poka te kółka czy do jutra się muszę wstrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no tego nie przyuważyłem, Robert co się nic nie chwalisz tematem :naughty: czemu nic w podpisie nie masz? Poka te kółka czy do jutra się muszę wstrzymać?

musisz wytrzymac :decayed:

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 01:31 ----------

no dobra wypada wrzucic jakies spy foto :naughty:

11265.jpg

jeszcze bez gwintu ale juz niedlugo :decayed:

papcie dość ładnie się obsadziły :wink:

11266.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No papcie pirsza klasa:decayed:

Z gwintem bedzie wygladac oblednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przymierzam sie do kupna gwintu, niestety mam małą zagwozdkę bo znalazłem dwa pasujące zestawy. W sumie są identyczne ale różnią sie jedna wartością "max. nacisk VA" ? próbowałem cos wyczytać na ten temat ale samo masło maślane i teraz nie mogę sie zdecydować co wybrać max. 1080Kg czy drugi max.1081 - 1150Kg? podejrzewam ze drugi zestaw z podanych będzie ciut twardszy. Tylko jak w eksploatacji zły dobiorę to podejrzewam ze będzie narażony na szybsze zużycie? ktoś cos wie w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w dowodzie jaki masz nacisk na oske. Ja mam u siebie set pod 1150 ze wzgledu na Q i tuv. U ciebie tez bedzie podobnie przez to ze masz V6:wink:

(p.s. jak Cie tuv nie gania to nie ma roznicy przy 80kg, to tylko sprawa homo...

...logacji) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, w dowodzie jest :decayed: a ja sie naszukalem :kwasny: u mnie jest wbite 10,90kN wiec wezmę ten drugi, dzieki.

ah przy okazji, na tyl trzeba odboje dokupic? bo z tego co widze to w nowych kompletach nie daja? ostatnio kupiles to wiesz :wink:jakie kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych nie kupowalem tam powinien byc taki tyci, wez mi linka do tej gewindy przeslij.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych nie kupowalem tam powinien byc taki tyci, wez mi linka do tej gewindy przeslij.:wink:

hmmm musze pogrzebac na forum. wydaje mi sie ze dawno temu cos czytalem o tych odbojach :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozesz do tego jeszcze dolozyc odboje, wedlug upodoban. mozesz nawet przelozyc stare, tylko wtedy bedzie twardy jak... :grin:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ----------

ten twoj gwint ma juz "bump stop" wiec i tak nie bedzie dobijac.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozesz do tego jeszcze dolozyc odboje, wedlug upodoban. mozesz nawet przelozyc stare, tylko wtedy bedzie twardy jak... :grin:

---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ----------

ten twoj gwint ma juz "bump stop" wiec i tak nie bedzie dobijac.:wink:

na fotach twoja robi robote :slina: jakie masz ustawienia przód I tył ?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz w biegu nie pamietam...

Zmierze i dam znac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na info. gewinde zamowione, na dach juz jestem ustawiony ... wszystko przebiega zgodnie z planem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...