Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A ja mam Q i nie śmiga książka. :facepalm:

Chyba duzo zależy od telefonu.

Jak coś to mam BT z literką A do sprzedania w dziale sprzedam.

Chopin jaki masz fon ?

ja mam HTC Sensation z najnowszym androidem i wszystko hula , fis i rnse - kontakty ostatnio wybierane, odebrane i nieodebrane poł itd :D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmm.. spróbuje z ciekawości na innym telefonie, a do mojego może spróbuje wgrać nowsze oprogramowanie.

A orientuje się ktoś czy do poszczególnych modułów były inne antenki BT ? Czy są one jednakowe ?

Bo zmieniłem moduł ale włożyłem tą samą antenkę. Nie zdążyłem ich obejrzeć i porównać.

Opublikowano
Hmm.. spróbuje z ciekawości na innym telefonie, a do mojego może spróbuje wgrać nowsze oprogramowanie.

A orientuje się ktoś czy do poszczególnych modułów były inne antenki BT ? Czy są one jednakowe ?

Bo zmieniłem moduł ale włożyłem tą samą antenkę. Nie zdążyłem ich obejrzeć i porównać.

chyba powinny być te samo bo przecież jak osobno sprzedają antenki za 50 zł to nie piszą od jakiego modułu. Ale z ciekawości mógłbyś zrobić podmianke i zobaczyć czy zaskoczy :) napisz jakie rezultaty

Opublikowano

Siema

mam rns-a(plus) i będe przechodził na rns-e, kierownicę mam bez multi.

Sprawdzałem kanał 77 i nic nie odpowiada, tel też nic nie znajduje.

1.Czy ktoś sprawdzał czy moduły bluetooth działają z nokią N8??

2. Jaki moduł warto kupić jeżeli nie mam kiery multi?

3. A jaki moduł warto kupić jak bym se dołożył kierę multi?

Wiem że padnie odpowiedź że Q jest najlepszy a A,D,E to podstawowe wersje ale też widzę że ceny się wahają od 150 do 350zł.

A-150zł

D-150zł

H - 250zł

Q-350zł

4. mógł by ktoś opisać co mogą wersje podstawowe A,D,E, co może Q a co może reszta ?

Lista BT z uwzględnieniem funkcjonalności:

8E0 862 335 (do MY 2005.5 A4) [uSA] – bez Bluetootha

8P0 862 335 (do MY 2004 A3) – podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 A (MY 2004 A3/A4) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 E (MY 2005 A4 od 8E-5-533 001 do 8E-5-600 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 C (MY 2006 A4 od 8E-6-000 001 do 8E-6-800 001)

8P0 862 335 B (MY 2006 A3/A4) [uSA]

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]

8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]

8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]

8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]

8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]

8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 K (MY 2008) [Europa, firmware 0340] -> uszkodzony soft (=unikać)

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]

8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]

8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]

8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]

8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]

8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

Opublikowano

Male pytanie ,instalacja bluetooth-a jest pokazana za schowkiem ,ale z tego co wiem fabrycznie montowany jest po stronie pasazera pod wykladzina podlogowa ,wiec trzeba zdjac listwe i odchylic aby sie dostac .

wiec czemu wszyscy zakladaja w w schowku sam kupikem caly zestaw do bluetooth-a z modulem posiadam ta pianke ochronna co osadza sie bluetooth i teraz zstanawiam sie gdzie to zalozyc czy czy za schowkiem czy rozbierac podloge ?

co myslicie koledzy?

Opublikowano

Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ale skoro fabrycznie miejsce jest na niego zrobione pod wykładziną to niech bedzie tam gdzie powinien, po co robić popeline? to kwestia tylko kilku śrubek i zdjęcia listwy. mnie ta opcja za schowkiem nie przekonuje.

Jeśli planujesz kupić Rnse to warto zainwestowć troszke wiecej bo pewnie chciałbyś mieć kontakty i numery wyświetlane na navi. Więc do tego potrzebna jest wersja Hi modułu czyli H i Q , jeśli wystarczy Ci wybieranie numerów ręcznie z telefonu bez ostatnio wybieranych , nieodebranych połączeń to wystarczy Ci któraś ze starszych.

Opublikowano

kupilem wersje Q teraz tylko czekam na kable i mikrofon i zastanawialem sie gdzie to wlozyc osobiscie wole wszystko zawsze blizej do fabrycznego i tak nie w dziale ale jaki vag polecicie mi tak abym mogl nie za duzo wydac ale byl naprwde ok nie lipa

Opublikowano
Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ale skoro fabrycznie miejsce jest na niego zrobione pod wykładziną to niech bedzie tam gdzie powinien, po co robić popeline? to kwestia tylko kilku śrubek i zdjęcia listwy. mnie ta opcja za schowkiem nie przekonuje.

Jeśli planujesz kupić Rnse to warto zainwestowć troszke wiecej bo pewnie chciałbyś mieć kontakty i numery wyświetlane na navi. Więc do tego potrzebna jest wersja Hi modułu czyli H i Q , jeśli wystarczy Ci wybieranie numerów ręcznie z telefonu bez ostatnio wybieranych , nieodebranych połączeń to wystarczy Ci któraś ze starszych.

tak tylko to fabryczne miejsce nie każdy ma , jęli nie było wogóle zestawu to musisz wycinać steropian w wykładzine a to już sporo pirdzielenia:kwasny:

Opublikowano
kupilem wersje Q teraz tylko czekam na kable i mikrofon i zastanawialem sie gdzie to wlozyc osobiscie wole wszystko zawsze blizej do fabrycznego i tak nie w dziale ale jaki vag polecicie mi tak abym mogl nie za duzo wydac ale byl naprwde ok nie lipa

no to piszesz do kolegi Siemian i masz najlepszy kabel i najlepszą wersje jaka istnieje czyli 10.6, cała zabawa do 200zł powinna sie zamknąć

i sorry wszystkich za OT (odpowiadałem tylko koledze:P)

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Za schowkiem jest łatwiej i szybciej. Dlatego większość upraszcza sobie życie :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ale skoro fabrycznie miejsce jest na niego zrobione pod wykładziną to niech bedzie tam gdzie powinien, po co robić popeline? to kwestia tylko kilku śrubek i zdjęcia listwy. mnie ta opcja za schowkiem nie przekonuje.

Jeśli planujesz kupić Rnse to warto zainwestowć troszke wiecej bo pewnie chciałbyś mieć kontakty i numery wyświetlane na navi. Więc do tego potrzebna jest wersja Hi modułu czyli H i Q , jeśli wystarczy Ci wybieranie numerów ręcznie z telefonu bez ostatnio wybieranych , nieodebranych połączeń to wystarczy Ci któraś ze starszych.

tak tylko to fabryczne miejsce nie każdy ma , jęli nie było wogóle zestawu to musisz wycinać steropian w wykładzine a to już sporo pirdzielenia:kwasny:

no w sumie jak zawsze Domin słuszna uwaga, myślałem że kolega ma fabryczny zestaw ? w sensie uchwyt na tel ?

Opublikowano

to czym się różni wersja H od Q ?? i czy będa działały z nokią N8?

Opublikowano
to czym się różni wersja H od Q ?? i czy będa działały z nokią N8?

tym że Q jest poprostu nowszy i teoretycznie powinien obsługiwać więcej nowszych modeli tel. Ja mam moduł M czyli jeszcze starszy ale w wersji HI i smartfona HTC Sensation z najnowszym androidem i wszystko pięknie śmiga, z Twoją N też nie powinno być problemu. Wiem że niektórzy mieli problem z Lumią ale to jakieś najnowsze wynalazki które są oporne

najważniejsze poprostu żeby moduł był w wersji Hi (tak powiedział Domin :P:P:P)

a pytanie do Ciebie co Ty chcesz mieć ?

Opublikowano

Miło by było mieć możliwość rozmowy z rękami na kierownicy, trochę tych PS mam pod maską :D

obecnie raczej nie będę mieć kiery multi chyba że ją wyrezam z kiery 3 ramiennej.

I tu pytanie czy wygodniej inicjować połączenia z tel czy z navi ?

Plus jest taki że mam przynajmniej mikrofon w podsufitce, ale jak wyczytałem w tym temacie to przy bose powinienem mieć 2 mikrofon, gdzie on jest umiejscowiony?

Opublikowano

3R0035192 czy ten bedzie dzialal ok to jest numer rns z seata exeo czy to bedzie dzialac w a4 I czy to jest wersja high czyli czy bedzie sds w calosci obslugiwany

Opublikowano

Ja miałem moduł wer. A i wszystko działało na nim oprócz nowych samsungów - tu były problemy. No i się nie kopiowały kontakty do RNS-E.

Teraz mam moduł H ale dalej sie kontakty nie kopiują do RNS-E, ale to co najważniejsze z samsungami nowymi nie ma problemu.

Jeśli ktoś posiada inny telefon niż samsung i nie zalezy mu na tych kontaktach w radio to moze zaoszczędzić te 200zł i kupić w wer. A lub D.

Opublikowano
Ja miałem moduł wer. A i wszystko działało na nim oprócz nowych samsungów - tu były problemy. No i się nie kopiowały kontakty do RNS-E.

Teraz mam moduł H ale dalej sie kontakty nie kopiują do RNS-E, ale to co najważniejsze z samsungami nowymi nie ma problemu.

Jeśli ktoś posiada inny telefon niż samsung i nie zalezy mu na tych kontaktach w radio to moze zaoszczędzić te 200zł i kupić w wer. A lub D.

to ja nie wiem co wy kurna robicie w z tymi ustawieniami ja mam w jednym aucie D i są kontakty na fisie ale tylko te zapisane na karcie sim a w drugim rnse i moduł M czyli starszy od H i mam kontakty na rnse , połączenia ostatnio wybierane, nieodebrane , odebrane i wszystkie kontakty z pamięci telefonu.

Opublikowano

3R0035192 czy ten bedzie dzialal ok to jest numer rns z seata exeo czy to bedzie dzialac w a4 I czy to jest wersja high czyli czy bedzie sds w calosci obslugiwany ????

Ogolnie wygladaj tak samo I jak sie orjentuje exeo to jest to samo co a4 b7 zalezy mi na szybkiej odp bo wisze czy kupowac bo mam caly zestaw Bluetooth I tempomat I chcialbym to razem zalozyc :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ja miałem moduł wer. A i wszystko działało na nim oprócz nowych samsungów - tu były problemy. No i się nie kopiowały kontakty do RNS-E.

Teraz mam moduł H ale dalej sie kontakty nie kopiują do RNS-E, ale to co najważniejsze z samsungami nowymi nie ma problemu.

Jeśli ktoś posiada inny telefon niż samsung i nie zalezy mu na tych kontaktach w radio to moze zaoszczędzić te 200zł i kupić w wer. A lub D.

to ja nie wiem co wy kurna robicie w z tymi ustawieniami ja mam w jednym aucie D i są kontakty na fisie ale tylko te zapisane na fisie a w drugim rnse i moduł M czyli starszy od H i mam kontakty na rnse , połączenia ostatnio wybierane, nieodebrane , odebrane i wszystkie kontakty z pamięci telefonu.

kolego moze ci chodzilo o zapisane na karcie sim ?

mozesz zrobic kilka zdjec w ustawieniach menu ? napisz tez jaki masz telefon

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:26 ----------

Tak się przyjrzałem i nie mam tej ikonki BT, jedynie siłe sygnału mam.

22.jpg?imgmax=720

Szukałem też przyczyny w ustawieniach na telefonie. Z tego co widze telefon traktuje RNS-E jako słuchawki.

Chyba że przyczyna w źle zakodowanym BT na Vagu ?

Jak zrobić ustawienia ? Na k-line czy CAN ? ( nie mam kierownicy multi)

Nie chodzi mi właściwie o tą ikonke BT na RNS-E ale zależy mi na kontaktach i połączeniach odebranych na RNS-E.

Opublikowano

Nie chodzi mi właściwie o tą ikonke BT na RNS-E ale zależy mi na kontaktach i połączeniach odebranych na RNS-E.

Jakie masz kodowanie RNS-E i BT?

Opublikowano

tak julo dobrze zauważyłeś , już poprawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.