Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie znam sie kompletnie na elektryce, tylko podstawy ale czy nie powinno sie zamienic szarego przewodu w miejsce zaznaczone? na wyciszenie?

wedlug rozpiski jest tak:

822E4zu.jpg

a masz tak:

U5sczST.jpg

a ja w rnsie mam jak zaznaczylem....

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz tak się zastanawiam piny w czerwonej wtyczce zostały przepiete na tel bo były na nawi a co z szarym powinien pójść na mute czy to obojętne?? w drugim a4 mam podpięte tylko te dwa kable na tel i działa

Opublikowano
Jeśli odpiąłeś napęd navi w bagażniku, to tu może taka mała podpowiedź: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index45.html#post2279157 :wink:

wielkie dzięki to chyba to :) jutro sprawdzę

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

czyli takiej wtyczki mam szukać po lewej w bagażniku ??

ef202e1df16ea851gen.jpg

a od czego jest ta ?

IMAG1650.jpg

Opublikowano

Ciezko z tego zdjecia wywnioskowac, ale pewnie PDC

Opublikowano

Witam, przeczytałem około 30 stron z tematu, więcej nie dałem rady. Czy w module o oznaczeniu z końcówką M lub E lub F lub G jest możliwość sterowania telefonem z RNS-e? Mam podstawowy moduł i możliwość tylko na fisie. Przepraszam jeżeli to gdzie było.

Opublikowano

E nie bo to Low, ale reszta da rade

Opublikowano

Rozumiem że kolego miałeś do czynienia z pozostałymi modułami. Czemu w taki razie polecany jest głównie o literce Q?

Opublikowano

H i Q to takie popularniejsze, tak mialem do czynienia juz chyba ze wszystkimi 8P0

Opublikowano

Czyli moduł z literką końcową M ma na 100% funkcję sterowania telefonem z RNS-e! ?? i moim oczom po zakodowaniu Vagiem ukaże widok

IMG_4913.jpg

Opublikowano

Ta

Opublikowano

super dzieki za odpowiedź!

Opublikowano

Panowie mam moduł H, wszystko pięknie pokodowałem i śmiga, ale nie pokazuje mi nazwy kontaktu przy poł. przychodzących, da sie to jakoś zmienić ?

Opublikowano

H i Q to takie popularniejsze, tak mialem do czynienia juz chyba ze wszystkimi 8P0

Jedeń gosciu z forum twierdzi że Q i H maja takie same mozliwosci , mozesz to potwierdzic ?

Opublikowano

Dokladnie ziom

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dokladnie ziom

Podziękował :wink:

Pany , w jaki sposob przymocowywaliscie bluta nap schowkiem aby byl on tam bezpiecznie umiejscowiony i nie latał podczas jazdy ? Prosze o wszelkie info bo chciałbym w weekend ruszyc z tematem . Z góry :hi:

Opublikowano

Ja to klade zaraz nad lampka.oswietlajaca schowek i to sie tam trzyma jest akurat miejsca i zbytnio nie lata

Opublikowano

No wiekszosc tam kladzie tez tak chciale ale okazalo sie zexmam skrzynke pod siedzeniem wiec dalem to tam. Na twoim miejscu sprawdzil bym czy nie masz czasem.

Opublikowano

Skrzynka jest np jak masz handsfree Nokia fabryczny. Ja tak mialem.

Ale pewnie można wyrezac na nią miejsce?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.