Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sprawdzić jaki moduł mam zakodowany? Ja nic nie zmieniałem więc możliwe, że jest jakiś standardowy

Jeśli odczyta Ci Twoją książkę telefoniczną to HIGH, ale najlepiej jakbyś VAG podpiął.

Dla kolejnych użytkowników którzy odgrzebią ten temat:

Książkę telefoniczną wczytało mi dopiero po 2h jazdy, natomiast nazwy do numerów po łącznie ..5h jazdy. Dopiero po tym czasie jak ktoś dzwonił to zamiast numeru pokazywała się nazwa :)

A miałeś odblokowany telefon (klawiaturę) ??

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi z iphona wczytuje książkę i ostatnie połączenia w max 30s tak dla informacji ;)

Opublikowano

Turbobastard: nie mam pojęcia :huh:

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

A zmieniając na chwilę temat. W tej chwili po naciśnięciu przycisku "MODE" na kierownicy mogę sobie przeglądać kontakty na FISie, ale żeby zadzwonić do wybranego kontaktu muszę już oderwać rękę od kierownicy i nacisnąć odpowiedni przycisk na środkowym panelu, tzn w radiu. A czy jest jakiś ukryty magiczny sposób, żeby wybrać numer prosto z kierownicy? :P

29gg5yx.jpg

Edytowane przez t_stepniak

Opublikowano

Wiesz co, trudno cokolwiek Ci cos tu poradzic bez dostepu do jakichkolwiek kodowan.

Opublikowano

Turbobastard: nie mam pojęcia :huh:

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

A zmieniając na chwilę temat. W tej chwili po naciśnięciu przycisku "MODE" na kierownicy mogę sobie przeglądać kontakty na FISie, ale żeby zadzwonić do wybranego kontaktu muszę już oderwać rękę od kierownicy i nacisnąć odpowiedni przycisk na środkowym panelu, tzn w radiu. A czy jest jakiś ukryty magiczny sposób, żeby wybrać numer prosto z kierownicy? :P

29gg5yx.jpg

A wciskales lewa rolke? Tak sie wybiera numer

Opublikowano

Musi działać wduszanie. U mnie działa xd i to nie jest zadna Ameryka xd

Opublikowano

Silnik: Zablokowany w kieszeni.

No właśnie, spróbuj odblokować telefon i blutek złapie kontakty. Tak przynajmniej jest u mnie ;)

Edytowane przez silnik

Opublikowano

A ja dziś wydaje mi się coś odkryłem i spróbuje to jeszcze przetestować w wolnym czasie. Bo czasem wyświetlało jak ktoś zadzwonił a czasem nie. A nie bawię się w odblokowywanie itd., po prostu mam włączonego blutka, przekręcam kluczyk i się łączy. Mianowicie dzwoni do mnie telefon i wyświetla kto to, zakończyłem rozmowę i za chwilę zadzwonił ktoś inny i już był tylko nr. A i pamiętałem kogo mi też wyświetlało wcześniej. Patrzę sobie a tu tych co wyświetla mam numery zaczynające się od +48, a tych co nie wyświetla mam od razu nr telefonu. Jeszcze kiedyś po testuje, ale to raczej o to chodzi, że trzeba mieć identycznie zapisany nr, jak wyświetla się z sieci :wink:

Opublikowano

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Opublikowano

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc.

Opublikowano

Wujki pewnie już było ale nie moge znależć. Jak przyciszyć sygnał łączenia/rozłączania sie telefonu z rns przez bluetooth? bo jak gasze samochód to malo bani nie rozwali tak głosno pika... mam moduł "C"

Spróbuj podczas dzwonienia do Ciebie przyciszać dzwonek przyciskami na kierownicy. Chyba powinno pomóc.

niestety kibel ... przycisza sie rozmowa ale sam sygnał łączenia / rozłączania tel z rns nadal głośny i łeb rozrywa :/ Pomoze ktoś jak to naprawić?

Opublikowano

Ja to gdzies przyciszalem ale nie pamietam gdzie:(

Moze w ustawieniach bluetooth telefonu tylko musisz wejsc w Audi (urzadzenie)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej jak ściszyć głośność dzwonka polaczenia przychodzącego? Pzdr

Opublikowano

Jak dzwoni to sciszaj

Opublikowano

A jak sciszyc dźwięk połączenia bluetooth?

Opublikowano

Przychodzącego połączenia, czy rozmowy w trakcie połączenia?

Opublikowano

jak sie telefon zaczyna laczyc mozna zciszyc dindonga :) ale przy rnse zciszysz tylko na czas zaplaonu, po ponownym wlaczeniu zaplonu trzeba powtarac zciszanie

Opublikowano

Panowie, a ja zalazłem coś takiego:

http://zapodaj.net/9748d9ff88c79.png.html

Tak się ścisza ten gong? Próbował ktoś?

Opublikowano

To tylko do sciszania rozmow

Opublikowano

Japier... :facepalm:

Przecież ten dźwięk jest tak kuewsko głośny, że urywa łeb :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.