Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zciszyłem wkońcu mialem straszni głowsno , pokretłem w momnecie nacisniecia ptt i mam teraz ciszej dzuo nawet po wylaczeniu zaplonu, dodam chwyciło za ktoryms razem

sory,ze wygrzebalem jakis stary post ale mam taki sam problem co czaki22,przekrecam zaplon bt na fula,mozna ogluchnac,moje pytanie co to jest ptt bo nie mam czegos takiego ani w navi ani w tel.I jeszcze jedno nie ma ksiazki tel,na fisie tylko w navi,dodam tylko ze kiera zwykla bez mf a numery zapisane sa tylko w telfonie bo nie mam karty sim,czy mam to jakies znaczenie.Dziekuje i pozdrawiam:hi:

Numery są zgrywane właśnie z karty SIM.

PTT to skrót od Push-To-Talk - to przycisk na kierownicy MF, uruchamiający tryb obsługi głosowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-s czy jest jakas inna mozliwosc wyciszenia bt,dodam ze radio tez mi sie wlacza na fula,probowalem vagiem nic nie pomoglo,wchodzilem w engineeriing mode jest tam kilka funkcji ale zadna z nich nie zadzialala.:hi:[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s czy jest jakas inna mozliwosc wyciszenia bt,dodam ze radio tez mi sie wlacza na fula,probowalem vagiem nic nie pomoglo,wchodzilem w engineeriing mode jest tam kilka funkcji ale zadna z nich nie zadzialala.:hi:

Niestety znam tylko sposób czakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s czy jest jakas inna mozliwosc wyciszenia bt,dodam ze radio tez mi sie wlacza na fula,probowalem vagiem nic nie pomoglo,wchodzilem w engineeriing mode jest tam kilka funkcji ale zadna z nich nie zadzialala.:hi:

Niestety znam tylko sposób czakiego.

dzieki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupilem modul BT z antenka, czy musze przerabiac cale okablowanie, jezeli wczesniej w samochodzie mialem zestaw glosnomowiacy bez BT tylko z uchwytem na telefon ?

Brakuje linii K oraz przewodów CAN. Niby pozostałe sygnały są (NF, mute, mic, zasilanie) ale ostatnio miałem problem przy przeróbce takiej instalacji... Bezpieczniej będzie dokupić gotową wiązkę za 70zł i po prostu ją założyć - jedyne co można przepiąć ze starej wtyczki to mikrofon (trzeba będzie wymienić piny bo we wtyczce tego małego sterownika są inne piny niż w konektorze BT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupilem modul BT z antenka, czy musze przerabiac cale okablowanie, jezeli wczesniej w samochodzie mialem zestaw glosnomowiacy bez BT tylko z uchwytem na telefon ?

szukaj puchy pod fotelem lub bier vaga i skanuj kanał 77 , masz 2004 r i zapewne blutka bez literki , wtedy tylko wyjmujesz jeden wsadzasz drugi i śmiga:wink: oczywiście moge sie mylić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupilem modul BT z antenka, czy musze przerabiac cale okablowanie, jezeli wczesniej w samochodzie mialem zestaw glosnomowiacy bez BT tylko z uchwytem na telefon ?

szukaj puchy pod fotelem lub bier vaga i skanuj kanał 77 , masz 2004 r i zapewne blutka bez literki , wtedy tylko wyjmujesz jeden wsadzasz drugi i śmiga:wink: oczywiście moge sie mylić:wink:

Jak w skrzynce pod nogami pasażera z przodu będzie mały sterownik to trzeba będzie przerabiać zgodnie z tym co napisałem. Jeśli skrzynka taka jak BT, to tak jak napisał Dominik - PNP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Bart,

jak sie taka wiazka nazywa, zebym wiedzial co kupic?

moze jest ktos z Krakowa, albo okolic co potrafi to ogarnac?

szukaj puchy pod fotelem lub bier vaga i skanuj kanał 77 , masz 2004 r i zapewne blutka bez literki , wtedy tylko wyjmujesz jeden wsadzasz drugi i śmiga:wink: oczywiście moge sie mylić:wink:

no to w sumie mnie to ucieszylo, jakby to bylo. jutro na pewno to sprawdze!

dzieki sliczne Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Bart,

jak sie taka wiazka nazywa, zebym wiedzial co kupic?

moze jest ktos z Krakowa, albo okolic co potrafi to ogarnac?

najpierw weż vaga i luknij w sterownik telefonu 77 i zobacz co jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Bart,

jak sie taka wiazka nazywa, zebym wiedzial co kupic?

moze jest ktos z Krakowa, albo okolic co potrafi to ogarnac?

Napisz do użytkownika Siemian. No i rzeczywiście najpierw podłącz fejst i zobacz co siedzi pod adresem 77 (podasz nam oznaczenie sterownika a my w odpowiedzi wyznaczymy zakres prac ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGa nie mam, wiec dorwałem sie do puchy pod fotelem i co sie okazalo - mam modul! :banan::banan::banan:

Wyciągnalem go: nr to 8P0 862 335. Wiec tak jak mowiles Dominik jest bez literki. Teraz wystarczy wlozyc nowy, zakodowac i wszystko powinno hulac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGa nie mam, wiec dorwałem sie do puchy pod fotelem i co sie okazalo - mam modul! :banan::banan::banan:

Wyciągnalem go: nr to 8P0 862 335. Wiec tak jak mowiles Dominik jest bez literki. Teraz wystarczy wlozyc nowy, zakodowac i wszystko powinno hulac ?

zgadza sie:wink: podmieniasz kodujesz i działa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGa nie mam, wiec dorwałem sie do puchy pod fotelem i co sie okazalo - mam modul! :banan::banan::banan:

Wyciągnalem go: nr to 8P0 862 335. Wiec tak jak mowiles Dominik jest bez literki. Teraz wystarczy wlozyc nowy, zakodowac i wszystko powinno hulac ?

zgadza sie:wink: podmieniasz kodujesz i działa:naughty:

Bomba !:decayed: kodowanie powinienem juz zrobic, z pomoca znajomego.

...a gosc, u ktorego chcialem to robic w krk, ktory zreszta slono sobie liczy, mowil mi ze jest cala instalacja do wymiany...:kwasny:

Teraz tylko musze ogarnac SDS do tego, zeby juz wszystko hulalo tak jak powinno :dance:

Dzieki wielkie Panowie za pomoc:thumbup1::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin sie nigdy nie myli :P ja miałem tak jak Dominik napisał - moduł bez literki , wyciągasz stary wkładasz nowy i po kodowaniu pryka. tylko jeśli ni zczytuje kontaktów to może za stara wersjja modułu ? bo ja obecnie jeszcze mam D i czyta tylko z karty sim , ale jutro już bedziemy rezać :decayed:

i mijmy nadzieje że bedą już wszystkie z pamieci telefonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to AA to chyba już ten najnowszy ? 2010 w góre ? :)

No z tego co widze w pierwszym poscie to najnowszy ma juz inny nr: 8P1 862 335, na 2011

ale tak, AA to juz powyzej 2010 r. Udało mi sie dostac w fajnych pieniazkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to AA to chyba już ten najnowszy ? 2010 w góre ? :)

No z tego co widze w pierwszym poscie to najnowszy ma juz inny nr: 8P1 862 335, na 2011

ale tak, AA to juz powyzej 2010 r. Udało mi sie dostac w fajnych pieniazkach :wink:

też myslalem zeby go kupic ale Domin powiedział że nie ważne jaka literka , ważne tylko żeby był w wersji HI i ma prykać :) zobaczymy jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myslalem zeby go kupic ale Domin powiedział że nie ważne jaka literka , ważne tylko żeby był w wersji HI i ma prykać :) zobaczymy jutro :)

No ja akurat mialem mozliwosc kupienia tego w dobrej cenie, jakby byl Q to pewnie kupilbym Q :wink: najwazniejsze zeby dzialalo tak jak ma dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...