Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

zestaw telefoniczny nokii:wink: ładuj blutka przerób kostke , dociągnij 2 kabelki i ciesz sie z moda:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kup sobie moduł blutka , dokup kostke do niego , odpowiednio połącz przewody do nowej kostki i masz gotowy zestaw głośnomówiący bt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest w miare ok gorzej by było gdybym w ogóle nic tam nie miał???wystarczy modół ,antena ,kostka do podłączenia modółu z navi nrs e vagólec i jestem w domu dużo jest jakiś dodatkowych przewodów???mikrofon mam bo patrzałem tylko nie wiem czy przewody od niego ida do tego zestawu noki czy konczy sie gdzieś kabeli i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj w temacie było to już pisane, nawet sam osobiście opisałem przejście z zestawu nokii na BT - bo miałem taką samą sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest w miare ok gorzej by było gdybym w ogóle nic tam nie miał???wystarczy modół ,antena ,kostka do podłączenia modółu z navi nrs e vagólec i jestem w domu dużo jest jakiś dodatkowych przewodów???mikrofon mam bo patrzałem tylko nie wiem czy przewody od niego ida do tego zestawu noki czy konczy sie gdzieś kabeli i koniec

To jest CULLMANN, zamieszczałem w jednym z wątków rozpiskę jak poprzemieniać przewody. Brakuje Ci linii CAN i linii K - razem 3 przewody. Mod dość prosty i szybki. Kupujesz moduł z antenką i gąbką oraz kostkę z pinami bo są inne iż w tej która aktualnie tam siedzi.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poszukam tego wądku ale jak go znajdziesz szybciej to fajnie by byłó jak byś go wstawił jeszcze raz:) a co to jest wodóle ten CULLMANN i po co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodkał się już ktoś z 2 mikrofonami? znajomy ma B7 ma rns-e + jakiś zestaw dokładany blutka nie wiem nie widziałem i mowi że jak się łączy po rns-e to microfon nie działa? :facepalm:

to może być złe kodowanie czy cos z instalacja ?

a zatem sprawa sie ma ta: do auta z RNS-e został dodatkowo zamontowany zestaw głośno mówiący pod bluetooth( nie wiem po co ktoś takie coś robił:facepalm:) jeśli sie połaczymy z zestawem to wszystko smiga, ale jeśli się podłaczymy z naszym rns-e do nie słychac nić w głośnikach samochodowych(moduł H) radio się wycisza(mute) ale nie stety głośniki milczą :facepalm: podejrzewam że problem bedzie w kablach ale w których ?

jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do tego CULLMANNA bym kupił nokie 6230i włożył w uchwyt i powinno działać jak bym miał moduł bt???hehehe a tak wogóle czym sie różni ten cullman od modułu bt i w tym i tym jest ten sam mikrofon i tu i tu jest ksiazka tel w fisie i navi jedyna różnica jest taka ,że gdy mam moduł bt to lacze sie z trelefonem przez bt a w cullamnie musze miec ta nokie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli do tego CULLMANNA bym kupił nokie 6230i włożył w uchwyt i powinno działać jak bym miał moduł bt???hehehe a tak wogóle czym sie różni ten cullman od modułu bt i w tym i tym jest ten sam mikrofon i tu i tu jest ksiazka tel w fisie i navi jedyna różnica jest taka ,że gdy mam moduł bt to lacze sie z trelefonem przez bt a w cullamnie musze miec ta nokie ??

różnica jest taka że możesz wywalić tego kloca który zawsze trąci pasażer kolanami , a moduł BT jak masz to każdy telefon jak ma BT włączony to sie paruje z autem i możesz mieć telefon w dowolnym miejscu , nawet nie musisz go wyciągać z kurtki a gadasz na fabrycznym zestawie jak ta lala :) telefon przez kiere multi też możesz obsługiwać jak masz :) komfort niesamowity, a cullmana bym wyp.... od razu bo tylko niepotrzebnie ten adapter trzeszczy, zanim zadasz jakieś nastepne pytania zastanów sie i poszukaj najpierw odpowiedzi we wcześniejszych postach, bądź prześledź ten wątek od początku bo naprawde tutaj wszystko jest opisane od a do z. Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kolego tylko nie raz zanim sie przeczyta te 51 stron to człowiek głupieje ,ponieważ ten temat rozgałęzia sie na inne powiązane tematy i wychodzi jak bym musiał wszystkie tematy na forum przeczytać .a tak nie dośc ze szybciej to jeszcze wypowie sie osoba które ma pojecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kolego tylko nie raz zanim sie przeczyta te 51 stron to człowiek głupieje ,ponieważ ten temat rozgałęzia sie na inne powiązane tematy i wychodzi jak bym musiał wszystkie tematy na forum przeczytać .a tak nie dośc ze szybciej to jeszcze wypowie sie osoba które ma pojecie

tylko przemnóż siebie przez każdego nowego forumowicza który się loguje i ma ten sam problem i zadaje dokładnie takie same pytania, dlatego tych stron sie robi tyle jak każdy zamiast przeczytać pyta o to co juz jest w wątku co najmniej kilka razy , a starszych wyjadaczy może to już troszkę irytować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wymusić zczytanie kontaktów z Blackberry 9900 do ori modułu D (albo E mam chyba) ? Stara Nokia C5 nie miała z tym problemu, a BB ma - dodam, że funkcja wyślij kontakty z poziomu tel. nie daje rady. Jest może jakiś progs ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wymusić zczytanie kontaktów z Blackberry 9900 do ori modułu D (albo E mam chyba) ? Stara Nokia C5 nie miała z tym problemu, a BB ma - dodam, że funkcja wyślij kontakty z poziomu tel. nie daje rady. Jest może jakiś progs ? Pozdro

Martinus możesz mieć z tym lekki kłopot bo moduł troche za stary i w wersji low więc nie pójdzie. musisz kupić nowy moduł i powinien zassać od razu sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopin jakis czas temu wmawiałeś mi ze modul d sciągnie kontakty na fis z kazdego tel. Teraz juz zmieniłeś zdanie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabryczny BT w aucie. Chce zmienić moduł na nowszy. Podmieniam go fizycznie i co dalej ? Coś trzeba Vagować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabryczny BT w aucie. Chce zmienić moduł na nowszy. Podmieniam go fizycznie i co dalej ? Coś trzeba Vagować ?

kodujesz według tego co masz w acie , rozpis kodowania w zwijaku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kolego napisać gdzie wejść po odpaleniu VAGa ? Chodzi mi o znalezienie tych ustawień BT. (kodowanie i ust. adapt.)

Podjadę do kolegi i będe próbował ale ma VAGa po ang. Pozatym wolałbym sobie zapisać na kartce żeby nie jechać na darmo bo trochę km jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...