Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Widziany,widziana-kiedy i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to ja ;) hehe

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

Nie wiem co to za kolor, ale jakby srebrna perła PZ 318.. koło pętli Dębiec :hi:

Opublikowano

Srebrna B5 Dawidka na świała Koło Kolbego upolowana w Koninie :hi:

Opublikowano

Czarna B6 w sedanie CB 496CF jechałem za Tobą w okolicach Kcyni/ Wegrowca błękitna Altea a potem wyprzedziłem, auto na klubowych ramkach.

Opublikowano

Nie wiem co to za kolor, ale jakby srebrna perła PZ 318.. koło pętli Dębiec :hi:

to ja ;) , LY7R crystal blue metallic

Opublikowano

Coś ostatnio wyhaczam klubowe ramki. Zamek ~20:30 PO...AS

Po oemach się ciężko doszukać, ale co widzę zew. sline to bingo :P

Opublikowano

Szamotuły godzina 18ta na Chrobrego szary avant B6 na PSZ ....... z ładną felgą pozdrawiam kierownika.

może to ja? Jest tu ktoś z pow. szamotulskiego?

Opublikowano

ja jestem z okolic szamotuł.

Opublikowano
  • Autor

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL


Na Chrobrego w Szamotułach dziś ok.14ej widziany chyba ten sam czarny avant PSZ wlepka na klapie mrugałem światełkami ale kierownik lub kierowniczka nie wiedziała o co kaman i tak pozdrawiam :D

Opublikowano

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL

Na Chrobrego w Szamotułach dziś ok.14ej widziany chyba ten sam czarny avant PSZ wlepka na klapie mrugałem światełkami ale kierownik lub kierowniczka nie wiedziała o co kaman i tak pozdrawiam :D

Czarny osobnik to na pewno czechu9993 z okolic Szamotuł. Upomnę go jak będę go widział :)

Opublikowano

Ja często poruszam się Szamotuły-Poznań czarny avancik ZSL

Na Chrobrego w Szamotułach dziś ok.14ej widziany chyba ten sam czarny avant PSZ wlepka na klapie mrugałem światełkami ale kierownik lub kierowniczka nie wiedziała o co kaman i tak pozdrawiam :D

Czarny osobnik to na pewno czechu9993 z okolic Szamotuł. Upomnę go jak będę go widział :)

czarny avancik to ja :) pozdro dla kolegi z czarnego avancika ZSL

Opublikowano
  • Autor

:hi: na parkingu pod Lidlem też się spotkaliśmy :wink: następnym razem może coś pogadamy :grin:

Opublikowano

Okolice Suchego Lasu, wyjazd z Młodzieżowej w Obornicką lub sama obornicka, na co dzień jak poruszam się do pracy srebrnym golfem 4 chwilę przed 7 mijam ładną czarną A4 B6 z rejestracją bodajże ZK, rok temu golf był na glebie i 18" i coś tam mu z modyfikacji zostało to się zawsze zamieniamy spojrzeniami :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam czarnego avant B6 rej. PCT .... wczoraj w Pile z naklejką klubową z tyłu.

Opublikowano

Pozdrawiam czarne a4 b6 rej. ZK xxxxx. Strąbione na ul Stróźynskiego przy wjezdzie na orlen. Jechalem akurat pomaranczowa T-5 ;)

Edytowane przez niestandardowy

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej a4 w Sedanie z rejestracją PKN 43689 z ramkami klubowym widzianego w Koninie na światłach w centrum :-D

Opublikowano

http://www.directupload.net/file/d/4109/89xspdqo_jpg.htm

Pozdrawiam kolegę, obok którego miałem okazję wczoraj parkować przy ferio ;)

Podziwialem Twoja B5, praktycznie blizniaczka tyle że moja ciemny granat. Coraz bardziej przekonuje się by zainwestować w ładne 17 jak trochę fundusz odloze :)

Opublikowano

pozdrowienia dla kierownika czarnego Avanta na blachach KLI widzianego dziś ok. 18-tej na Umultowskiej :) podkładki klubowe oraz naklejka klubowa na tylnej klapie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzisiaj rondo obornickie godz. 22:25 strabiiny srebrny avant b6 na PO blachach. Pozdrawiam kierownika :)

Opublikowano

Pozdro Marcin ;) tak mowie co za ciu....na mnie trąbi ale później mi migły twoje tablice i PZ blachy mam ;)

Edytowane przez Bart_poznan

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.