Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Widziany,widziana-kiedy i gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak. Dzisiaj jeszcze Pepin ustrzelony na piatkowskiej okolo 13 ;) autem kumpla zkl czy jakos tak

Opublikowano

..

Edytowane przez czechcu

Opublikowano

sedan b5 PO... zielona butelka przed 7 na ogrodach :hi:

Opublikowano

Tego sedana codzienne widze na szpitalnej jak parkuje na parkingu zamkniętym na przeciw Kebabu :D

Edytowane przez Maxcudo

Opublikowano

Tego sedana codzienne widze na szpitalnej jak parkuje na parkingu zamkniętym na przeciw Kebabu :D

no właśnie zauważyłem że o 7:30 jest koło pętli na ogrodach często (właśnei tam przy ulicy koło kebsa) :naughty: i wtedy tego dnia na szylinga pod komendą go jeszcze trafiłem na spacerze :D

Opublikowano

http://www.directupload.net/file/d/4109/89xspdqo_jpg.htm

Pozdrawiam kolegę, obok którego miałem okazję wczoraj parkować przy ferio ;)

Podziwialem Twoja B5, praktycznie blizniaczka tyle że moja ciemny granat. Coraz bardziej przekonuje się by zainwestować w ładne 17 jak trochę fundusz odloze :)

Również pozdrawiam kolego ;) ja niestety nie widziałem jak stałeś obok

Opublikowano
  • Autor

Pozdrawiam kierownika czarne B6 avant PO 00..NK widziane na rondzie obornickim ok 13ej.


Dzisiaj 8.40 Mrowino widziane szare B6 Avant PCT ..... ramki klubowe widziałem pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarny avant b6 z czarnymi szybkami w rejestracji 533 jak dobrze pamiętam. 18.10 w godzinach porannych (7/8 rano) droga z Suchego lasu na Oborniki.

Obyś mi więcej drogi nie zajeżdżał:)

Opublikowano

Pogubiłeś się trochę w rejestracji ale to zapewne ja :)

Wyprzedzałem jedynie jedną srebrną A4 więc to pewnie Ty. Również pozdrawiam, a miejsca to Ci sporo zostawiłem :decayed:

Opublikowano

Moja bardziej złotawa:) miejsca to bardziej ja Tobie zostawiłem inaczej była by czołóweczka ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś mnie dziś obtrąbił czarny sedan B8 PZ...... w Pamiątkowie po 16ej ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj na drodze między Puszczykowem a Mosina, zielona b5 PO... WV Pozdrawiam :-) Ja w czarnej b6

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rafalw80

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czarne b8 PO SIX jak się nie mylę w Jarocinie któż to?? Pozdrowienia z srebrnej c5 na PL

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej a4 w Sedanie z rejestracją PKN 43689 z ramkami klubowym widzianego w Koninie na światłach w centrum :-D

pozdrawiam ;) to moja

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

05.02 godzina ok 15ej trasa Poznań-Szamotuły widziany czarny avant B6 PCT ....... satynowe lusterka być może S4 lub pakiet chyba z klubowymi ramkami pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czyje czerwone ufo honda civic z wlepka klubowa na klapie?? Widziana dziś w Gostyniu kolo południa

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wczoraj widziana niebieska b6 w nowym tomyslu na parkingu koło PKO przy ul. Tysiąclecia. Na klapie naklejka z cyfrą 46

Blachy pwl 273..

7fc95438fb4d44a470e12f01bd87e4fe.jpg

Opublikowano

to ja tylko kolegę spod tesco na serbskiej pozdrowię :hi::naughty:

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnej B6 w kombi na rejsestracji PO. Staliśmy obok siebie dzisiaj po południu w Poznaniu na parkingu Lidla przy Obornickiej:)

Edytowane przez maciej12312

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z czarnej B6 w kombi na rejsestracji PO. Staliśmy obok siebie dzisiaj po południu w Poznaniu na parkingu Lidla przy Obornickiej:)

nooo ja to się tylko pod marketami mijam :grin::hi:

powitał PP? o ile dobrze kojarzę

Edytowane przez 3r4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.