Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .


CZIKITA

Jak się podoba CZIKITA ?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się podoba CZIKITA ?



Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki trochę przesadzacie ,dajcie sobie siana bo to nie za fajnie tak sie czepiać .

Dajcie chłopakowi czas i tyle .

Jestem za:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki trochę przesadzacie ,dajcie sobie siana bo to nie za fajnie tak sie czepiać .

Dajcie chłopakowi czas i tyle .

Jestem za:wink:

zamiast wziac sie za odgruzowywanie fury to on woli sie rzucac do wszystkich, to auto na forum juz troche czasu wisi, przez ten czas juz mial okazje je odchamic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki trochę przesadzacie ,dajcie sobie siana bo to nie za fajnie tak sie czepiać .

Dajcie chłopakowi czas i tyle .

Jestem za:wink:

zamiast wziac sie za odgruzowywanie fury to on woli sie rzucac do wszystkich, to auto na forum juz troche czasu wisi, przez ten czas juz mial okazje je odchamic

Najwidoczniej jemu sie podoba wiec chlopa nie zmienimy !!

A wyglada ze znalezlismy watek do nabijania a chyba jest jakas granica miedzy wyrarzaniem swojej opinii a nasmiewaniem sie. To jest tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki trochę przesadzacie ,dajcie sobie siana bo to nie za fajnie tak sie czepiać .

Dajcie chłopakowi czas i tyle .

Jestem za:wink:

zamiast wziac sie za odgruzowywanie fury to on woli sie rzucac do wszystkich, to auto na forum juz troche czasu wisi, przez ten czas juz mial okazje je odchamic

Najwidoczniej jemu sie podoba wiec chlopa nie zmienimy !!

A wyglada ze znalezlismy watek do nabijania a chyba jest jakas granica miedzy wyrarzaniem swojej opinii a nasmiewaniem sie. To jest tylko moja opinia.

Jak już nie chce zmieniać to przynajmniej niech nie jest chamski:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...