Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .

Jak się podoba CZIKITA ? 112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się podoba CZIKITA ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jak by na to nie patrzec, to jest to forumowy "orginal" :decayed:

...i mimo ze sam bym czegos takiego nie zrobil to nie odradzam tego innym. Modyfikacje, nawet kontrowersyjne, zawsze cos w sobiem maja, pod warunkiem ze sa przeprowadzone starannie.

Ale jakby nie bylo- witamy ponownie w nowym watku! :wink:

Opublikowano
a co tam, nabiję sobie posta - :facepalm::decayed:

Nie nabijesz... Tutaj nie liczy postów :decayed:

A co do auta to

PODOBAJOM MI SJE TE SKURY, SKOND WZIOLES???

Opublikowano

PODOBAJOM MI SJE TE SKURY, SKOND WZIOLES???

:polew:

Opublikowano
74756-ja-pierdole-ale-faza.gif
Opublikowano

nie jest dobrze z autem... :facepalm: ale moze przy odrobinie checi jest do odratowania... powodzenia w doprowadzaniu go do normalnego stanu :hi:

Opublikowano

do Piekła !!!!!

Opublikowano
do Piekła !!!!!

:whistling: wściekła :wink:

Opublikowano
Jak by mi się nie podobało to bym ankiety nie nie pasuje to możecie spier... na redtub-a nikt nie kazuje tego oglądać ani głosować :banan:

wypowiedź na poziomie identycznym co mody auta...

reakcja na krytykę w Twoim wydaniu to też klasa sama w sobie - coraz częściej tacy ludzie robią ze starej poczciwej b5 to, co kiedyś zrobili z bmw e36 i nie mówię teraz o modyfikacjach samochodu:facepalm:

Opublikowano

Oryginalnie :grin:

Opublikowano

Taa i co tu powiedzieć ale widziałem to live przez 5s.

Opublikowano
Taa i co tu powiedzieć ale widziałem to live przez 5s.

I jak......:eusathink:

Opublikowano

I stracił wzrok:grin:

To auto jest bardzo kontrowersyjne, ja bym radził na początek wymiane zderzaka na ori czy to seria czy S nie istotne, obniżenie choć te 4cm dystans bo felgi za mocno schowane i mniejsze opony, u mnie 17 wyglądają zdecydowanie lepiej bo opona węższa co daje lepszy efekt tu jest za szeroka i zbyt wysoki profil. Co do wnętrza to troche cyrkiem zajeżdża(kolory) jak byś obrał jeden kierunek np żółty środek foteli zamiast paru kolorów do tego jedynie listwy na desce i drzwiach w żółty i nic poza tym było by dobrze, a tak jest słabo niestety, po prostu za dużo.

Opublikowano

jak by opisac kolor auta:

zolto bialo czerwone o wnetrzu nie wspominam.

Opublikowano
Taa i co tu powiedzieć ale widziałem to live przez 5s.

Ja też widziałem ale jakieś pół dnia:decayed:

Niech chłopak przyjmie na klatę wszelką krytykę i wprowadzi korekty, nie pierwszy i ostatni na forum taki "projekt" :wink4:

Opublikowano

na wiosce pewnie wieśki pod sklepem się zachwycają, ale tu je forume a4 a nie remiza, więc na klatę trzeba przyjąć krytykę:decayed:

Opublikowano
Taa i co tu powiedzieć ale widziałem to live przez 5s.

I jak......:eusathink:

Jak to jak, sprzedaje A6 i wciąga banana:grin:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

a ty gupi :banan:

Opublikowano

zolte nawiewy - porazka

srodek foteli w 'kolorach teczy' - porazka

kolorowe plastiki na konsoli srodkowej - porazka

zolty reczny - porazka

wyglad zewnetrzny - ujdzie.. ale lepiej by bylo ze zderzakami z S4, zespolonymi lampami i nizsza zawiecha.

ogółem - poczulem sie przez chwile jak w krainie landrynek

dziekuje za uwage, do widzenia

Opublikowano

Pakiet S4, lepsza felga i go na dół i będzie okej. Jak na razie kolorowo trochę :hahaha:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.