Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

darecy wielkie dzięki za podpowiedzi. Jutro dam znać co z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aux już jest. Reszta na dniach bo vag mi umarł i chcąc nie chcąc fajrant:facepalm:

---------- Post dopisany 26-08-2013 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 20:44 ----------

klimatronik musisz zakodować

w byte 0---> sprawdz 4 i piąty bajt :wink:

nie zapomnij o resecie MMI...

A to jest w instruments, central electronics czy jeszcze gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aux już jest. Reszta na dniach bo vag mi umarł i chcąc nie chcąc fajrant:facepalm:

---------- Post dopisany 26-08-2013 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 20:44 ----------

klimatronik musisz zakodować

w byte 0---> sprawdz 4 i piąty bajt :wink:

nie zapomnij o resecie MMI...

A to jest w instruments, central electronics czy jeszcze gdzieś indziej?

Łukasz, dostałeś jednostkę MMI z simem, czy bez ?

A to jest w instruments, central electronics czy jeszcze gdzieś indziej?

W klimatroniku musisz zmienić kodowanie tak jak Jarek napisał:wink: a może w zielonym menu nie masz zakodowane ogrzewania postojowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI jest bez sima a ogrzewanie postojowe jest zakodowane. Wszystko działa jak należy tylko nie wyświetla mi animacji o zmianie temperatury itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest w instruments, central electronics czy jeszcze gdzieś indziej?

w HAVC module 08 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI jest bez sima a ogrzewanie postojowe jest zakodowane. Wszystko działa jak należy tylko nie wyświetla mi animacji o zmianie temperatury itp.

To tylko pozostaje kodowanie klimatronica tak jak Jarek pisał 4 i 5 bajt w byte 0:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz jestem na etapie odpalania WLAN-a i jak to pójdzie to może odpalenia Google Maps z wykorzystaniem telefonu jako modemu.

W środę przyjedzie do mnie drugie radio więc może już wszystko będzie ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanley-AUDI
Dzięki. Teraz jestem na etapie odpalania WLAN-a i jak to pójdzie to może odpalenia Google Maps z wykorzystaniem telefonu jako modemu.

W środę przyjedzie do mnie drugie radio więc może już wszystko będzie ogarnięte.

Mógłbyś troszeczke bardziej rozwinąć temat WLAN ? Ja mam MMI 3G bez sim , mapy na dysku 40gb , da rade też zrobić to co ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLAN czyli wifi w samochodzie do udostępniania internetu z modemu bluetooth i przesyłu danych do google.

WLAN już prawie działa. Tzn urządzenia widzą wifi w samochodzie ale mam na szaro "data connection settings" w ustawieniach telefonu/connection.

Więc nie mogę jeszcze przesyłać danych.

Wie ktoś może jak to skonfigurować żeby działało?

I co trzeba ustawić żeby włączyć google maps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Ale raczej +. U mnie miało prawo nie działać bo nie miałem w telefonie protokołu rSAP. Już zrobiłem upgrade telefonu i pójdę sprawdzić.

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ----------

Co do wlana to jak na razie nie mogę zrobić udostępniania internetu z modemu telefonicznego. Ale jest widziany jako kolejny nośnik w "media" i można np. słuchać muzyki z telefonu lub laptopa udostępnionej przez wifi. Ten temat spróbuję jeszcze ogarnąć z telefonami które fabrycznie mają rSAP.

Ponawiam pytanie:

Czy ktoś ma u siebie google earth? Co trzeba ustawić w zielonym menu żeby pojawiło się w opcjach nawigacji?

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2013 at 20:13 ----------

klimatronik musisz zakodować

w byte 0---> sprawdz 4 i piąty bajt :wink:

nie zapomnij o resecie MMI...

bajty 4 i 5 są zakodowane i dalej nie wyświetla animacji. A może trzeba coś ustawić w zielonym menu?

---------- Post dopisany 31-08-2013 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 18:11 ----------

A więc po kolei:

1.) Wymieniłem panel sterowania klimą na taki z oznaczeniem końcowym AC(miałem R) i teraz pokazują się wszystkie animacje na MMI. Tutaj wielkie dzięki koledze proximpuh za pomoc i podpowiedź:hi:

2.) Za kilka dni przyjedzie do mnie nowy moduł radia i wszystko podobno ma grać jak należy. Obecnie jestem zmuszony słuchać radia przez wi-fi za pomocą aplikacji Audi Connect(fajna sprawa)

3.) Mam jeszcze problem z Drive Select. Ogólnie działa z tym, że jest zamieniony tryb AUTO z DYNAMIC. Jak włączę AUTO to samochód przechodzi w trym DYNAMIC i odwrotnie. INDIVIDUAL i COMFORT są ok. Ktoś wie co z tym zrobić? Może jakieś dwa kabelki mam przypadkiem odwrotnie przylutowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem już to i kodowania mam ok.

Tutaj też jest fajnie opisane:

AudiEnthusiasts Vag Com

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Problem zamiany AUTO z DYNAMIC wygląda następująco:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do 3g+ jest chyba inny przycisk ADS?

Owszem jest ale to raczej nie sprawa przełącznika tylko tego, że MMI niewłaściwie rozpoznaje te dwa tryby. I nie dotyczy to tylko przełącznika ale też ustawień DRIVE SELECT INDIVIDUAL w MMI(tutaj jak chcę mieć AUTO to muszę ustawić DYNAMIC i odwrotnie);

Z filmiku widze ze kupiles auto z okolic Białej Podl :decayed:

Ja pochodzę z okolic Białej Podl:decayed: A auto kupiłem w Monachium:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...