Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ze zlotu BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam jestem tolerancyjny ale na to BMW też bym sie odlał ... :kox:

Opublikowano

Ja tam jestem tolerancyjny ale na to BMW też bym sie odlał ... :kox:

I to jest trafna uwaga :th:

Opublikowano

Trzeniu - Ty chyba masz betę, albo mam złe/nieaktualne dane - nie twierdzę, że masz nierówno pod sufitem, skoro jeździsz BMW, bo to dobre auto, ale jednak stereotypy są, jakie są i chodzi głównie o chłopaków, którzy zarobili pare groszy i kupili sobie bejce 318 i tego typu niskobudżetowe wynalazki, tylko i wyłącznie dla szpanu - panowie ze zdjęcia pokazują swoją wysoką kulturę.

Opublikowano

Nie nie mam , choć kiedyś posiadałem... co więcej należałem do klubu BMW i też takie bukiety się zdarzały ale to nie znaczy że należy generalizować :gwizdanie:

Co ciekawsze , osoby które zachowywały się niestosownie zostawały wydalane z klubu/forum , takie zachowania nie były akceptowane przez 95% ludzi więc naprawdę głupio jechac po wszystkich , nawet tych którzy walczą z tymi stereotypami :wink4:

To nie auto jest burak , to człowiek wsiada do auta a że stare BMki są tanie jak barszcz i młodzi naoglądali się Młodych Wilków to kupują i pokazują swoje oblicze :przebiegly:

Pozdro :wink4:

Opublikowano

takie bukiety się zdarzały ale to nie znaczy że należy generalizować :gwizdanie:

Co ciekawsze , osoby które zachowywały się niestosownie zostawały wydalane z klubu/forum , takie zachowania nie były akceptowane przez 95% ludzi więc naprawdę głupio jechac po wszystkich , nawet tych którzy walczą z tymi stereotypami :wink4:

To nie auto jest burak , to człowiek wsiada do auta

Popieram zawsze znajdzie sie kilku debili ktorzy beda obrazac lub szpanowac dotyczy to i BMW i :audi:, i wielu innych marek. Wszedzie sa czarne owce

Opublikowano

Halo tu sector nie było mnie na tym spocie - :polew:

ostatnio oglądałem od kumpla zdjęcia ze spotu bmw i się przeraziłem - same rupiecia ( to był chyba zjazd antyków a nie be-em-mek.

Opublikowano

To nie auto jest burak , to człowiek wsiada do auta a że stare BMki są tanie jak barszcz i młodzi naoglądali się Młodych Wilków to kupują i pokazują swoje oblicze :przebiegly:

Pozdro :wink4:

Tu raczej nie chodzi o tego typu użytkowników, bo opinia o bmw budowana była kilka dobrych lat i dopiero teraz ktoś próbuje z nią walczyć...

A jeżeli większość użytkowników tej marki tworzy jej złą opinie to co mamy pisać...

Owszem, jest sporo wyjątków i mam nadzieję że opinia o bmw się jak najszybciej zmieni :th:

Opublikowano

:th: :th: :polew: :polew:

tak niestety jest na prawdę :)

Opublikowano

Co sie czepiacie... może u nich taka tradycja że sie olewa najbrzydszą furmanke na spocie/zlocie :kox::polew:

Opublikowano

Co sie czepiacie... może u nich taka tradycja że sie olewa najbrzydszą furmanke na spocie/zlocie :kox::polew:

A może tak witają każdego nowego :wink4:

Opublikowano

Co sie czepiacie... może u nich taka tradycja że sie olewa najbrzydszą furmanke na spocie/zlocie :kox::polew:

A może tak witają każdego nowego :wink4:

To dobrze że u nas tak nie jest :polew: :polew:

Opublikowano

Kolejne potwierdzene kto u nas jeżdzi zacną marką BMW.

Bredzisz chłopie... nic mnie bardziej nie wkur... jak wrzucanie wszystkich do jednego wora.

Kilkudziesięciu kretynów robi opinie wszystkim właścicielom BMW w PL.

Ja też nam kilkunastu debili co jeżdzą Audi i jak mam to interpretować?

UUuu :gwizdanie: Trzeniu się zdenerwował :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.